Sinema Fragmanlar - Vizyona Girecek Filmlerin Fragmanları - Güncel Fragmanlar - Fragman İzle
Email Şifre

Aaron Paul Filmeri

Dokuzuncu Hayat
Dokuzuncu Hayat
The 9th Life of Louis Drax
9 yaşındaki Louis Drax (Aiden Longworth) kısa ömrü boyunca birçok tehlikeli kazadan sağ çıkmayı başarmıştır. 9. doğum gününde ise bir uçurumdan düşerek ölür. Ancak morgda geçen birkaç saatin ardından küçük çocuğun ölmediği anlaşılır. Bu mucizevi olayları bir şekilde açıklamaya kararlı olan çocuk nörologu Allan Pascal (Jamie Dornan), çocuğun gizemlerle dolu hikayesini öğrendikçe kendisini gerçek hayatla hayal dünyası arasındaki sınırın inceldiği gerilimli bir macerada bulacaktır.

Filmin yönetmenliğini Alexandre Aja yaparken oyuncu kadrosunda Jamie Dornan, Sarah Gadon, Aiden Longworth, Oliver Platt, Aaron Paul gibi isimler rol alıyor.
Dokuzuncu Hayat
Dokuzuncu Hayat
The 9th Life of Louis Drax
9 yaşındaki Louis Drax ı temel alan filmde 9 yaşına dek 8 ölümcül kazayı atlatmış olan küçük çocuğun, 9. yaş gününde bir uçurumdan düşmesi konu ediniyor. Durumun garipliğini fark eden bir psikiyatrın başladığı araştırma beklenilenden çok daha fantastik gerçekleri ortaya çıkarıyor...

Filmin yönetmenliğini Alexandre Aja yaparken oyuncu kadrosunda Aaron Paul, Jamie Dornan, Sarah Gadon, Barbara Hershey, Oliver Platt gibi isimler rol alıyor.
Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV
Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV
Kingsglaive: Final Fantasy XV
Eos, bir zamanlar sihirli kristallere sahip olmuş ulusların sınırlara saygı duyarak birlikte yaşadığı bir gezegen olagelmiştir. Ancak zamanla bu kristaller ortadan yokolmuş, sadece Lucis ulusu, kristalini saklamayı başarmıştır. Bu kristalin gücü sayesinde işgalcilerden kendilerini korumayı başarmışlardır. Ancak son yıllarda müthiş bir silahlı güç oluşturan ve yayılmacı politikalar güden Niflheim, diğer ülkeleri teker teker topraklarına katmış ve gözlerini Lucis e dikmiştir. Niflheim ile şartları çok ağır bir ateşkes imzalamak zorunda kalan ve başkent Insomnia dışında tüm topraklarını kaybeden ülkenin kaderi o andan itibaren, Kingsglaive adıyla bilinen çok özel bir orduya ve bu ordunun seçkin askeri Nyx Ulric e bağlıdır.

Filmin yönetmenliğini Takeshi Nozue yaparken seslendirenler arasında Sean Bean, Lena Headey, Aaron Paul, Ayumi Fujimura, Adrian Bouchet gibi isimler var.
Merkezi İstihbarat
Merkezi İstihbarat
Central Intelligence
Lise yıllarında fazla kiloları nedeniyle sürekli dalga geçilen bir öğrenci olan Bob, bütün okulun önünde utanç dolu bir an yaşadığında sadece okulun en popüler öğrencisi Calvin ona yardımcı olur. Aradan 20 yıl geçtiğinde ikili bir kez daha buluşur. Bob (Dwayne Johnson) fazla kilolarını vermiş ve bir CIA ajanı olmuştur. Calvin ise muhasebecilik yapmaktadır. ABD Casus Uydu Programı nın şifresi bir suçlu tarafından çalınmıştır ve Bob, dünyada güvendiği tek arkadaşı olan Calvin in muhasebecilik bilgisinden yararlanmak ister. Calvin ilk başta bu işe karışmak istemese de Bob ın zorlamasıyla kendini uluslararası çapta bir casusluk şebekesiyle tehlikeli bir mücadelenin orta yerinde bulacaktır.

Filmin yönetmenliğini Rawson Marshall Thurber yaparken oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson, Kevin Hart, Aaron Paul, Amy Ryan, Megan Park gibi isimler rol alıyor.
Ölüm Emri
Ölüm Emri
Eye In The Sky
Kenya nın başkenti Nairobi de yerleri tespit edilen bir grup teröristi insansız hava aracı destekli bir operasyonla yakalama görevi, İngiliz Albay Katherine Powell a (Helen Mirren) verilmiştir. Ancak bu esnada teröristlerin bir intihar saldırısı hazırlığında oldukları anlaşılır. Artık operasyonun amacı yakalamak değil, öldürmek olmuştur. Tam bu esnada saldırı bölgesine 9 yaşında bir kız çocuğunun girmesi, operasyonu iyice çetrefilli bir hale getirir. Suçsuz bir çocuğu bilerek öldürmekle onlarca başka insanın hayatını tehlikeye atmak arasında kalan yetkililer arasında, uluslararası çapta bir kriz meydana gelecektir.

sex hikaye

Filmin yönetmenliğini Gavin Hood yaparken oyuncu kadrosunda Helen Mirren, Aaron Paul, Alan Rickman, Barkhad Abdi, Jeremy Northam gibi isimler rol alıyor.
Kod 999
Kod 999
Triple Nine
Atlanta da yaşayan Michael Atwood (Chiwetel Ejiofor) pis işlere bulaşmış bir adamdır. 2 arkadaşı ve ayarladıkları 2 polisle birlikte bir bankada çok önemli bilgiler içeren bir kasayı çalarlar. Bu kasadaki bilgiler sayesinde bir Rus Mafya liderinin hapse düşmesine engel olurlar, ancak paralarını alamadan mafya liderinin eşi İrina (Kate Winslet) onlara bir başka görev verir, bunu başaramazlarsa sadece parayı değil hayatlarını da kaybedeceklerdir. Ve bu zor görevi başarabilmenin tek yolu, bir polisin öldüğünü bildiren "Kod 999" çağrısında bulunmalarıdır, böylece şehrin tarihinin en büyük soygununa imza atabileceklerdir. Ancak planlar istendiği gibi gitmeyince olaylar kontrolden çıkar.

porno yıldızları

Filmin yönetmenliğini John Hillcoat yaparken oyuncu kadrosunda Chiwetel Ejiofor, Casey Affleck, Anthony Mackie, Aaron Paul, Kate Winslet gibi isimler rol alıyor.
Babalar ve Kızları
Babalar ve Kızları
Fathers and Daughters
Pulitzer Ödülü sahibi bir yazar olan Jake Davis (Russell Crowe) eşinin ölümünün ardından yaşadığı psikiyatrik sorunlarun ciddileşmesi üzerine 5 yaşındaki kızı Katie yi bir tanıdığına bırakmak zorunda kalır. Bu olayın üzerinden 25 yıl geçtiği halde hala olayın üzerindeki etkilerini atlatamamış 30 yaşındaki yetişkin Katie ise (Amanda Seyfried) aynı şehirde kendi sorunlarıyla baş başa kalmıştır.

Filmin yönetmenliğini Gabriele Muccino yaparken oyuncu kadrosunda Russell Crowe, Amanda Seyfried, Aaron Paul, Kylie Rogers, Diane Kruger gibi isimler rol alıyor.
Exodus: Tanrılar ve Krallar
Exodus: Tanrılar ve Krallar
Exodus: Gods and Kings
Hz. Musa nın İsrailoğulları nı kölelikten kurtarma hikayesi. Firavun Ramses in şiddetinden kaçmak için, kendisine güvenen 600 bin kişiyle birlikte binbir türlü engeli aşma çabaları, Ridley Scott ın epik diliyle birlikte izleyicilerle buluşacak. Hz. Musa yı ise İngiliz yıldız Christian Bale canlandırıyor.

Filmin yönetmenliğini Ridley Scott yaparken Christian Bale, Ben Kingsley, Sigourney Weaver, John Turturro, Aaron Paul gibi isimler rol alırken, seslendirenler arasında Umut Tabak, Mazlum Kiper, Rıza Karaağaçlı, İskender Bağcılar, Ercan Demirel gibi isimler var.
Need for Speed: Hız Tutkusu
Need for Speed: Hız Tutkusu
Need for Speed
Ailesinin Marshall Motors adlı otomobil tamirhanesini arkadaşlarıyla birlikte işleten Tobey Marshall, babasının ölümünün ardından kendilerine kalan borçları temizleyebilmek için var gücüyle çalışmaktadır. Mesai saatlerini otomobil tamiratıyla geçiren Tobey, hafta sonlarını yer altı otomobil yarışlarında yarışarak geçirmektedir. Yarışlarla birlikte arabalara ve adrenaline duyduğu tutku katbekat artarken, Dino Brewster isimli düşmanından büyük bir teklif alır. Son derece zengin bir adam olan Dino, Tobey den dünyanın en hızlı ve donanımlı Mustang ini yapmasını ister. Tobey de gerekli olan parayı böylece tamamlayabileceğini düşünürek bu teklifi kabul eder. Bu esnada yeni bir yarış hazırlığı başlar ve bu yarışta Tobey ile Dino rakip takımlarda yarışacaklardır. Ancak bu yarış bir ölümle sonuçlanır ve Dino suçu bir şekilde Tobey nin üstüne yıkar. Tobey iki yılını hapishanede geçirecek, ardından intikam hırsıyla Dino yu esaslı bir yenilgiye uğratmaya çalışacaktır.

EA Games in aynı isimli dünyaca ünlü video oyunundan uyarlanacak olan Need For Speed, adrenalin ve macerayı bu kez beyazperdeye taşıyor. Filmin yönetmenliğini Scott Waugh üstlenirken, başrolünde Breaking Bad dizisinin yıldızı Aaron Paul yer alıyor.
1

Son Sinema Haberleri

İddialı geliyor!
İlker Arık’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünü Hakan Bulut ile paylaştığı yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler vizyona girmeden gişe yarışını önde götürüyor. İşte vizyondaki filmler ve gelecek olanlar...
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn )
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu