Sinema Fragmanlar - Vizyona Girecek Filmlerin Fragmanları - Güncel Fragmanlar - Fragman İzle
Email Şifre

Ewan McGregor Filmeri

T2: Trainspotting
T2: Trainspotting
T2: Trainspotting 2
Mark Renton ın (Ewan McGregor) arkadaşlarıyla birlikte kazandığı parayı alıp kaçmasının ardından 20 yıl geçmiştir. Bazı sağlık sorunları yaşayan Renton, uzun süredir yaşadığı Amsterdam dan Edinburgh a geri döner. Burada eski arkadaşları küçük çaplı düzenbazlıklarla yolunu bulan, ayrıca bir bar işleten Simon ve eroin bağımlığından tam olarak kurtulamamış, intiharın eşiğindeki Spud ile bir araya gelir. Geri dönüşüne ikisinin de verdiği tepkiler farklıdır, ancak asıl sorunlar 20 yıldır hapiste olan Begbie nin ortaya çıkmasıyla başlayacaktır.

Filmin yönetmenliğini Danny Boyle yaparken oyuncu kadrosunda Ewan McGregor, Ewen Bremner, Jonny Lee Miller, Robert Carlyle, Anjela Nedyalkova gibi isimler rol alıyor.
Güzel ve Çirkin
Güzel ve Çirkin
Beauty and the Beast
Kendisine yapılan büyü sonucunda korkunç bir yaratığa dönüşen bir prens, şatosunda aynı büyü sonucu konuşan eşyalara dönüşmüş uşakları dışında kimse olmadan yaşamaktadır. 10 yıl içinde kendisine aşık olacak hiçbir kadın çıkmazsa sonsuza dek canavar olarak kalacaktır. Bir gün Maurice adında bir adam şatosuna izinsiz girince yaşlı adamı tutsak alır. Olayı duyan kızı Belle şatoya gelerek babasının özgürlüğü karşılığında şatoda tutsak olmayı kabul eder. Şatodaki eşyalarla ve sonrasında Canavar la arkadaş olmaya başladıkça korkutucu görüntüsünün altında çok iyi bir kalp taşıdığını öğrenir. Bu sırada Belle e aşık olan avcı Gaston, Canavar ı öldürüp Belle ile evlenebilmek için her şeyi yapacaktır.

Filmin yönetmenliğini Bill Condon yaparken oyuncu kadrosunda Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Ewan McGregor, Gugu Mbatha-Raw gibi isimler rol alıyor.
Pastoral Amerika
Pastoral Amerika
American Pastoral
Seymour "Swede" Levov (Ewan McGregor) okul zamanlarında yıldız bir atletken, 1960 lı yıllarda başarılı bir işadamı olmuştur. Aradaki din farkına ve babasının karşı çıkmasına rağmen lise aşkı Dawn Dwyer (Jennifer Connelly) ile evlenmiş, Meredith adlı bir kızı olmuş, New Jersey de mutlu bir hayat sürmektedir. Küçük yaşlarda kekemelik sorunu yaşayan Meredith (Dakota Fanning), büyüyünce muhalif bir kimliğe bürünmüş, Vietnam Savaşı karşıtı gösterilerde aktif olarak yer almaya başlamıştır. Bu sırada oturdukları yerin postanesinin bombalı saldırıya uğraması ve saldırıdan hemen sonra ortadan kaybolan Merry nin bir numaralı şüpheli olarak aranmaya başlaması, Swede ve eşi Dawn ın hayatını alt üst edecektir.

Filmin yönetmenliğini Ewan McGregor yaparken oyuncu kadrosunda Ewan McGregor, Jennifer Connelly, Dakota Fanning, Peter Riegert, Rupert Evans gibi isimler rol alıyor.
Hain
Hain
Our Kind Of Traitor
Öğretmen Perry Makepeace (Ewan McGregor) ve sevgilisi Gail Perkins (Naomie Harris) Fas ta tatilde bulundukları sırada Dima (Stellan Skarsgård) adlı bir Rus la tanışırlar. İlk bakışta dost canlısı bir zengin gibi görünen adamın başka niyetleri olduğu kısa zamanda anlaşılır, Dima Rus mafyasının bir üyesidir ve patronu tarafından ölümüne karar verilmiştir. Kendisi ve ailesini kurtarabilmek için tek umudu, mafyanın Londra daki bütün kara para aklama faaliyetlerini İngiliz MI6 servisine sızdırarark İngiltere den korunma ve sığınma talep etmektir. Bu amaçla Perry e çok gizli bilgilerin yer aldığı bir disk verir ve yetkililere iletmesini ister. Ancak bu masum yardım, Perry nin İngiliz gizli servisi ve Rus mafyası arasında kalmasına ve hayatının tehlikeye girmesine neden olacak bir gerilimli bir yolculuğa çıkmasına neden olacaktır.

Filmin yönetmenliğini Susanna White yaparken oyuncu kadrosunda Ewan McGregor, Stellan Skarsgård, Naomie Harris, Damian Lewis, Mark Stanley gibi isimler rol alıyor.
Kan Kardeş
Kan Kardeş
Son of a Gun
Yılın merakla beklenen suç dramı örneği olan Son Of A Gun, hapisten çıktıktan sonra yeniden Avustralya’nın suç dünyasına düşen ve hem daha öncesinde hem şimdi tekrar yaşadığı kötü anılarından kurtulmak için debelenen 19 yaşındaki genç delikanlı JR ın dramına odaklanıyor.

Filmin yönetmenliğini Julius Avery yaparken oyuncu kadrosunda Ewan McGregor, Brenton Thwaites, Alicia Vikander, Damon Herriman, Jacek Koman gibi isimler rol alıyor.
Üç Kağıtçı Mortdecai
Üç Kağıtçı Mortdecai
Mortdecai
Bir müzayedeci olan Charles Mortdecai, çalınmış bir tablonun peşine düşer. Söylentilere göre bu tablo, Nazi altınlarıyla dolu kayıp bir banka hesabıyla bağlantılıdır.

Filmin yönetmenliğini David Koepp yaparken oyuncu kadrosunda Johnny Depp, Gwyneth Paltrow, Ewan McGregor, Paul Bettany, Jeff Goldblum gibi isimler rol alıyor.
Aile Sırları
Aile Sırları
August: Osage County
Weston ailesi tam bir karmaşa ve kaos içerisindedir. Beverly ve Violet Weston ın üç kızı ve bir torunu vardır ve ailenin babası Beverly nin ortadan kaybolmasıyla birlikte tüm aile biraraya gelir. Ağustos ayının kavurucu sıcağında anne ve babalarının Oklahoma daki büyük evlerinde bir araya gelen kalabalık aile öncelikle babalarını aramanın derdindediler. Ancak ilaç bağımlısı anneleri Violet ın nevrotik halleri, özellikle de Barbara ile olan alışıldık tartışmaları kabus gibi anlara neden olur. Barbara öte yandan ergenliğe giren kızının sorunlarıyla da uğraşırken, kardeşi Ivy de bir yasak aşkla mücadele etmektedir. Her bir aile ferdinin kendini aşacak sorunları vardır ve gidişat tüm ailenin dengesini sarsar. Weston ailesi, geleceklerini tamamen değiştiricek bir yere doğru sürüklenmeye başlar...

Tracy Letts in senaryosunu yazdığı filmin yönetmeni John Wells, yapımcısı ise George Clooney. Filmin oyuncu kadrosunda ise Meryl Streep, Julia Roberts, Ewan McGregor ve Chris Cooper gibi isimler yer alıyor.
Yıldız Savaşları: Bölüm I - Gizli Tehlike
Yıldız Savaşları: Bölüm I - Gizli Tehlike
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
Genç Luke Skywalker ın içindeki gücü keşfedip galaksinin zalim imparatoruna başkaldırmasına henüz on yıllar vardır. Hatta Luke henüz doğmamıştır. Barış içindeki galakside Cumhuriyet hüküm sürmektedir.

Barışçıl bir gezegen olan Naboo, iyi yürekli genç Kraliçe Amidala tarafından yönetilmektedir. Gizli Sith Lordu ve onun şampiyonu Darth Maul un maşası olan Ticaret Federasyonu, barışı sarsacak girişimler ve adil olmayan müzakere taktikleriyle Amidala yı köşeye sıkıştırmaktadır. Jedi şövalyesi Qui-Gon Jinn ve çömezi Obi-Wan Kenobi durumu incelemek için Naboo ya gönderilirler.

Yolda, köle bir çocuk olan Anakin Skywalker ile karşılaşırlar. Çocuğun içindeki "güç"ün çok yüksek olduğunu fark eden şövalyeler Anakin i de yanlarına alarak yola devam ederler.

Galakside bir şeyler, geri dönmemek üzere değişmeye başlamıştır...
Yeryüzündeki Son Aşk
Yeryüzündeki Son Aşk
Perfect Sense
Perfect Sense, başarılı bir şefin (Ewan McGregor) ve bir bilim insanının (Eva Green) akılları ve algıları zorlayan modern aşk hikayesini konu alıyor.
Özel Kuvvetler
Özel Kuvvetler
The Men Who Stare At Goats
Komedi türündeki filmde gazeteci Bob Wilton‘ın Amerikan ordusunda psişik askerlerin yetiştirildiği özel bir birim olduğunu öğrenmesi ve bu askerlerin en iyisi olduğu söylenen Lyn Cassady ile absürd bir maceraya balıklama atlaması anlatılıyor.
Amelia
Amelia
Hilary Swank in canlandırdığı Amelia Vidal kadın bir pilot olarak yaptığı cesaret abidesi uçuşlarıyla ünlenmiş tarihi bir karakter. 1937 yılında Pasifik Okyanusu nun üzerinde dünyayı turlamak için yola koyulan ve daha sonra kayıplara karışan Amelia Vidal ın hayatı ve Ewan McGregor ın canlandırdığı Gene Vidal ile olan aşkının üzerine kurulu.
Melekler ve Şeytanlar
Melekler ve Şeytanlar
Angels And Demons
Çok eski gizli bir kardeşlik örgütü. Dünyayı yok edecek ölümcül yeni bir silah, akıl almaz bir hedef.

Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon efsanevi gizli örgüt Illuminati nin -Galileo zamanından beri Katolik Kilisesi nin bağnaz inançlarını lanetleyerek bilimin yararlarını yücelten- hala faaliyette olup cinayetler işlediğini öğrenince şok geçirir.

Parlak bir fizikçi olan Leonarda Vetra cinayete kurban gitmiştir. Tek gözü oyulmuş ve göğsü örgütün sembolüyle dağlanmıştır. Bilim adamının son buluşu güçlü ve çok tehlikeli enerji kaynağı karşımadde çalınmış ve yeni Papa seçiminin gerçekleşeceği gün Vatikan Şehri nin altına saklanmıştır.

Langdon, Vetra nın meslektaşı ve aynı zamanda kızı olan Vittoria ile medeniyeti yok olmaktan kurtarmak amacıyla Roma sokaklarında, kiliselerde ve katakomplarda soluk soluğa koşuşturarak 400 yıllık izi sürerek Illuminati nin izini bulmaya çalışırlar.

Brown bu romanda tıpkı bir hokkabaz gibi havaya yüzlerce top fırlatıp hiçbirini yere düşürmeden okuyucuyu inanılmaz bir gerileme sürüklüyor
Şantaj
Şantaj
Deception
Günde on sekiz saat çalışan güçlü borsa simsarlarının kişisel hayatları çok kısıtlıdır.

Onlar için “Liste” adında bir tür seks kulübü vardır ve cep telefonundan arayıp, dört kelime söylemeleri cinsel açıdan doyurucu bir gecenin başlangıcı olabilmektedir. Borsa simsarlarından Jonathan’ın, son derece çekici ve gizemli bir kadınla girdiği ilişki, onu hayal bile edemeyeceği bir ihanet ve cinayet dünyasının içine sokar.
Cassandra’nın Rüyası
Cassandra’nın Rüyası
Cassandra’s Dream
Ailesine ait restoranda çalışan Ian (McGregor) ile araba tamircisi Terry (Farrell) orta halli bir aileye mensup iki kardeştir. Sürekli zengin olma hayalleri kuran iki kardeşin durumu Terry (Farrell)’nin kumarda yüklü bir para kaybedip borca girmesi ile daha da çıkmaza girmiştir.

İki kardeş, içinde bulundukları zor durumdan kurtulmak ve hep hayal ettikleri gibi zengin bir hayat yaşamak için her şeyi yapmaya hazırdırlar. Buna cinayet işlemek de dahil.

Tesadüfen tanıştıkları güzel oyuncu adayı Angela (Hayley Atwell) zaten zor durumda olan iki kardeşin arasına girerek ilişkilerini bozar ve işler iyice içinden çıkılmaz hale gelir.

Aşk Manzaraları
Aşk Manzaraları
Scenes of a Sexual Nature
Aşkta hata olur mu? Elimizdekinden daha iyisini bulamaz mıyız? İlk bakışta aşka inanır mısınız? Tek sevgili yeter mi?Bazıları bir türlü yaşayamaz, bazıları için ihtiyaçtır, bazıları umursamaz, bazıları da satın alır, ama bir şekilde, herkesin hayatında ikisine de yer vardır.Londra´da güneşli bir günde geçen filmde, 7 çiftin seks ve aşk hayatlarının ayrıntılarına tanık oluyoruz.
1

Son Sinema Haberleri

İddialı geliyor!
İlker Arık’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünü Hakan Bulut ile paylaştığı yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler vizyona girmeden gişe yarışını önde götürüyor. İşte vizyondaki filmler ve gelecek olanlar...
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn )
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu