Sinema Fragmanlar - Vizyona Girecek Filmlerin Fragmanları - Güncel Fragmanlar - Fragman İzle
Email Şifre

Yetkin Dikinciler Filmeri

Her Şey Mümkün
Her Şey Mümkün
İbrahim, kendi küçük dünyasında yaşayıp giden bir tesisatçıdır. Bir gün piyangodan büyük ikramiyeyi kazanır. Uzun bir tatile çıkmaya karar verir. Kaldığı otelde kalan ünlü manken Pelin ile bir aşk yaşamaya başlar. Ancak gerçek göründüğü gibi değildir. İbrahim ünlü bir iş adamına ikizi kadar benzemektedir ve onun yerine geçmiştir.
Her şey yolunda giderken Pelin ile İbrahim aşk yaşamaktadır. Bir yanda İbrahim in geride bıraktığı gerçek yaşamı, bir yanda zengin dünyasını anlatılıyor. Mafya, ihanet, magazin dünyası karmaşası içinde kadınlar ipleri ele alacaktır.

Filmin yönetmenliğini Alper Babayağmur yaparken oyuncu kadrosunda Yetkin Dikinciler, Azra Akın, Levent Ülgen, Goncagül Sunar, Mehtap Bayrı, Kaan Girgin, Bahtiyar Engin, Bora Sivri, Umut Oğuz, Tamer Gül ve Haldun Dormen gibi isimler rol alıyor.
Nadide Hayat
Nadide Hayat
Nadide (Demet Akbağ), evlendikten sonra okulunu bırakmış ve evinin kadını olmuş, kocası ölene ve çocukları büyüyüp kendi hayatlarını kurana dek kendisi için hiçbirşey yapmamıştır. Boş zamanını değerlendirebilmek için birçok kursa katılan Nadide, buralarda mutlu olamaz. Ancak bir gün gördüğü haber ona aradığı fırsatı sunacaktır. Öğrenci affı sayesinde yıllar önce bıraktığı okuluna geri döner. Sonrasında katıldığı mavi yolculuk, gencecik okul arkadaşları ve karizmatik bir öğretmenle birlikte hayatını değiştirecek bir maceraya dönüşecektir.

Filmin yönetmenliğini Çağan Irmak yaparken oyuncu kadrosunda Demet Akbağ, Yetkin Dikinciler, Sadi Celil Cengiz, Tarık Tarcan, Burak Can gibi isimler rol alıyor.
Yarım Kalan Mucize
Yarım Kalan Mucize
1940’lı yıllarda geçiyor ve resmi olarak 2. Dünya Savaşı na girmese bile dolaylı olarak derinden etkilenen Anadolu’nun insanlarına odaklanıyor. Hikaye, Anadolu nun çeşitli yerlerinde kurulan ve cehaletten kurtulmuş bir nesil yetiştirmeyi amaç edinen köy enstitülerinden birinde geçiyor ve bu yıllarda küçük bir köyde yaşayan genç bir kızın, tüm zorluklara rağmen eğitimine devam etme azmine tanık oluyoruz. Ancak okumaya çalışan bir grup öğrenci ve kendilerini eğitime adayan öğretmenlerinin bu hedefi, çevre halkının şiddete kadar varan itirazlarına neden olacaktır.
Filmin başrolünü, yapımcılığını da üstlenen Nihan Belgin sırtlanırken kadroda kendisine Yetkin Dikinciler, Dolunay Soysert, Umut Beşkırma ve Ayten Uncuoğlu eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini Biket İlhan yapıyor.
Kızım İçin
Kızım İçin
Tuncer yıllar önce evliliğini bitirmiş ve artık kırklı yaşların ortasına gelmiştir. Bu evlilikten doğan tek çocuk Tuba ise 18 yıldır babasına ne olduğunu bilmeden yaşamaktadır. 18. doğum gününü kutlamaya hazırlanan Tuba, beklenmedik bir anda babası olduğunu söyleyen Tuncer i karşısında bulur. Tuncer, yıllardır göremediği kızıyla bu uzun zaman dilimini telafi etmeyi istemektedir. Birlikte çıkacakları sürpriz yolculuk bir her ikisine de hiç tatmadığı duyguları armağan edecektir.

Filmin başrollerinde Yetkin Dikinciler ve Eda Ece yer alırken, yönetmenliğini Hakan Haksun üstleniyor. Yapımcılık ise Avşar Film e ait.
Usta
Usta
Hayatını uçak yapmaya adayan bir motor ustasının hikayesi...
Prenses Lissi Ve Karadamı Yeti
Prenses Lissi Ve Karadamı Yeti
Lissi And The Wild Emperor
Lissi ve İmparator Franz muhteşem dünyalarında uhteşem bir hayat yaşamaktadırlar... Birbirlerini deliler gibi seven çiftin mutlulukları dillere destandır...Taa ki çikolata toplarıyla golf oynayan, birlikte ava çıkan masmavi bir gökyüzüne sahip o muhteşem dünyaları güzeller güzeli prenses Lissi kaçırıldığında gri bulutlarla kaplanana kadar. Kim mi kaçırır Lissi’yi?...

Karadamı Yeti... Çirkin .. Şişko... Kıllı... Ukala... Küçük hayvanların başbelası ... Şeytanla girdiği pazarlık sonucu kendi hayatını kurtarmak için bulduğu en güzel kadını şeytana götürmek zorundadır... Fakat korkusuz kral Franz güzel prensesini Yeti’ye asla yar etmeye niyetli değildir...
Sarıkamış Beyaz Hüzün
Sarıkamış Beyaz Hüzün
Enver Paşa nın emriyle 1914 yılında Ruslar a karşı gönderilen ordu harekat için hazırlanmaktadır.

Kars ın Sarıkamış İlçesi sınırındaki Allahuekber Dağları na kadar gelen askerler burada Ruslardan önce doğa koşulları ile savaşmak zorunda kalacaklardır.

1914 te Sarıkamış Allahuekber Dağları’nda daha savaşamadan soğuktan donarak ölen 90 bin askerin hüzün dolu dramı...
Ulak
Ulak
Ulak, Babam ve Oğlum filmiyle sinemada kendine has bir üslup oluşturan genç yönetmen Çağan Irmak ın son filmi. Geçtiğimiz aylarda çektiği ilk uzun metrajlı filmle (Bana Şans Dile) ile karşımıza çıkan Çağan Irmak ı Ulak adlı son filminde zamansız ve mekansız bir öyküyle iç içe buluyoruz.Yaklaşık yedi haftalık bir çekim sürecinde tamamlanan filmde Çetin Tekindor, Hümeyra, Yetkin Dikinciler ile Şerif Sezer rol alıyor.Ulak düzeni yekten bozulmuş bir köye, köy köy dolaşan bir seyyahın, Zekeriya’nın gelişiyle ve beraberinde getirdiği sırlarla başlar. Zekeriya ile gelen sırlar, köye geri dönülmez bir değişim yaşatacaktır.


1

Son Sinema Haberleri

İddialı geliyor!
İlker Arık’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünü Hakan Bulut ile paylaştığı yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler vizyona girmeden gişe yarışını önde götürüyor. İşte vizyondaki filmler ve gelecek olanlar...
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn )
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu