Sinema Fragmanlar - Vizyona Girecek Filmlerin Fragmanları - Güncel Fragmanlar - Fragman İzle
Email Şifre

Aksiyon filmleri

Ölüm Alfabesi
Ölüm Alfabesi
Ouija
Bir kız, kendini antik bir masa oyunu olan Quija ile oynarken kayda aldıktan sonra esrarengiz bir şekilde öldürülmüş olarak bulunur. Yakın arkadaşlarıysa ölümünün ardında yatan gizemi çözmek için bu masayı araştırmaya başlarlar, ancak Quija nın ruhunun açığa çıkması sonrasında ortaya çıkan dehşet karşısında hayatta kalmak için savaşmaları gerekecektir.

Filmin yönetmenliğini Stiles White yaparken oyuncu kadrosunda Matthew Settle, Shelley Hennig, Douglas Smith, Olivia Cooke, Robyn Lively gibi isimler yer alıyor.
John Wick
John Wick
Yapılan klasik bir araba hırsızlığı, Rus mafyasının önemli adamlarından birinin oğlunun başını belaya sokacaktır. John Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur. Karısından kendisine kalan en değerli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. Ancak evine dalan üç gangster onu da öldürür. Gansterlerden biri, mafya babası Viggo Tasarov un oğlu Josef Tasarov dur ve John un daha önce birlikte çalıştığı bir adamdır. Artık kaybedecek hiçbir şeyi de kalmayan John Wick in tek istediği intikamdır ve New York sokaklarında düşmanlarıyla nefes kesen bir kovalamacanın içine girer.

Filmin yönetmenliğini David Leitch, Chad Stahelski yaparken oyuncu kadrosunda Keanu Reeves, Willem Dafoe, Bridget Moynahan, Jason Isaacs, Adrianne Palicki gibi isimler yer alıyor.
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
Katniss Everdeen, evi 12. Bölge nin tamamen yıkıma uğradığını öğrendiğinde neler olup bittiğini görebilmek için oraya geri döner. Karşılaştığı manzara ise tam anlamıyla dehşet vericidir. Kazananların kaldıkları evler dışında her şey harabeye dönmüş, insanlar artık yeraltında yaşamaya başlamış ve hükümetin ölümcül politikasının karşısında hayatta kalmak için mücadele etmeye başlamışlardır. Nükleer silahların dahi söz konusu olduğu bu atmosferde, Katniss gerçekten de protesto hareketinin yüzü olmaya başlar ve bu sorumluluğu bir türlü kabullenemez. Yükselen bu isyan dalgasının içerisinde yer alamamasının nedenlerinden en önemlisi de Peeta nın hayatının tehlikede olmasıdır.

Filmin yönetmenliğini Francis Lawrence yaparken oyuncu kadrosunda Jennifer Lawrence , Josh Hutcherson , Robert Knepper , Julianne Moore , Elizabeth Banks gibi yıldız isimler rol alıyor.
Tarzan
Tarzan
Tarzan filmi bu kez yenidne kurgulanarak karşımıza üç boyutlu bir animasyon filmi olarak çıkıyor. Tarzan ve Jane Porter, Greystoke Energies şirketinin kurduğu bir ordu ile karşı karşıya gelirler. Greystoke Energies in sahibi, Tarzan ın ailesi bir uçak kazası sonucu ölünce şirketi onların elinden almıştır.

Filmin yönetmenliğini Reinhard Klooss yaparken seslendirenler arasında Kellan Lutz , Spencer Locke , Jaime Ray Newman , Robert Capron , Brian Bloom gibi isimler var.
Fury
Fury
Fury, 1945 yılının Nisan ayında, İkinci Dünya Savaşı nın son günlerinde geçiyor ve Komutan Wardaddy, topçu Boyd Swan, yükleyici Grady Travis, şoför Trini Garcia ve yardımcı şoför Norman dan oluşan müfrezenin, 300 düşman askeriyle karşılaştığı ve tüm imkansızlıklarla savaşmak zorunda kaldığı 24 saati konu alıyor. Beş askerden oluşan küçük ekip, zırhlı tanklarıyla, Almanya da savaşın ortasında kalır ve bu ekip bölgede kalan son Amerikan ordusu askerlerinden oluşur. Birlik az sayıda askerden oluşmasının yanı sıra cephane anlamında da bir hayli zor durumdadır. Gruba komuta eden Çavuş Wardaddy nin Avrupa nın tamamını yıkıma uğratan bu savaştaki son görevi, askerlerini Nazi birliklerinin kuşatması altında olan bu bölgeden sağ salim çıkarabilmektir.
Filmin yönetmenliğini David Ayer yaparken oyuncu kadrosunda Brad Pitt, Shia LaBeouf, Logan Lerman, Xavier Samuel, Jason Isaacs gibi isimler var.
Prens
Prens
The Prince
Las Vegas polis departmanından emekli olmuş eski bir dedektif tam her şeyden elini ağını çekmişken sahalara geri dönmek zorunda kalır. Zire kızı kaçırılmıştır ve Paul bunu yapanların yanına bırakmayacaktır. Öte yandan görevdeyken edindiği düşmanlar, uzun zamandır pusuya yatmış, intikam için onun geri dönmesini bekliyorlardır...

Yönetmenliğini Brian A Miller ın üstlendiği aksiyon filminin senaryosu Andre Fabrizio ve Jeremy Passmore ikilisine ait. Oyuncu kadrosunda ise John Cusack, 50 Cent, Jason Patric, Bruce Wills ve Gia Mantegna gibi isimler var.
Dracula: Başlangıç
Dracula: Başlangıç
Dracula Untold
Dracula, gerçek bir efsane olan Vlad the Impaler ın hikayesini odaklanarak Drakula nın ve vampir mitolojisinin köklerine iniyor. Dracula nın anlatılmamış hikayesine odaklanılıyor.

Filminin yönetmenliğini ilk yönetmenlik tecrübesine imza atan Gary Shore yaparken, oyuncu kadrosunda Luke Evans (Hızlı ve Öfkeli 6, Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı), Dominic Cooper ve Sarah Gadon gibi isimler var.
 Adalet
Adalet
The Equalizer
Robert McCall eski bir Black Ops askeridir. Sahte bir ölüm hazırlayarak Boston da yaşamaya başlayan Robert McCall, emeklilik zamanlarının keyfini çıkartırken, Teri isminde bir kızı kurtarması gerekmektedir. Kurtarması gerektiği kız yüzünden Rus mafyasıyla birlikte karşı karşıya gelecektir.

Filmin yönetmenliği Antoine Fuqua yaparken oyuncu kadrosunda Denzel Washington , Chloë Grace Moretz , Haley Bennett , Bill Pullman , Marton Csokas gibi isimler var.
Labirent: Ölümcül Kaçış
Labirent: Ölümcül Kaçış
The Maze Runner
16 yaşındaki Thomas , bir asansörde uyanır. Nereden geldiğini kim olduğunu , neden orada olduğunu hatırlamamaktadır. Bildiği tek şey kendi adıdır. Asansörün kapılarının açılmasıyla birlikte, kendi yaşlarında bir çok erkek çocuğunun arasında bulur kendini ve onlar da neden orada olduklarını bilmemektedir. Bu gizemli labirent dünyasının içinde kaybolan gençler durumu anlamaya çalışacaktır.

Filmin yönetmenliğini Wes Ball yaparken oyuncu kadrosunda Dylan O Brien , Kaya Scodelario , Patricia Clarkson , Will Poulter , Thomas Brodie-sangster gibi isimler var.
Ninja Kaplumbağalar
Ninja Kaplumbağalar
Teenage Mutant Ninja Turtles
New York şehrinin eski parlak günleri geride kalmak üzeredir; zira Shredder ve Foot Clan örgütü, polisten politikacılara kadar her türlü resmi birimi tek elden kendi istedikleri gibi yönetmeye başlarlar. Bu şehri karanlıktan kurtaracak kahramanlara ihtiyaç vardır. Sıradışı ve görünüşlerindne dolayı toplum dışına itilmiş 4 erkek kardeş şehrin diplerinden, Ninja Kaplumbağalar olarak ortaya çıkar. Kimsenin beklemediği bu hamleyle kaplumbağalar, şehri Shredder’ın şeytani emellerinden kurtarmak için korkusuz muhabir April O’Neil ve sakar kameramanı Vern Fenwick ile işbirliği yapar.

Filmin yönetmenliğini Wrath of the Titans (2012), Battle Los Angeles (2011) gibi büyük aksiyon filmlerine imza atmış olan Jonathan Liebesman üstlenirken, senaryo Kevin Eastman ve Peter Laird ın yarattığı karakterlerin kökenine inme amacını taşıyor. Güzel yıldız Megan Fox ise karşımıza April O Neil karakterleriyle çıkacak. Maceraları televizyona sıçradıktan sonra 1980 lerin en popüler çizgi kahramanlarından olan Ninja Kaplumbağlar bu yapımla beşinci kez beyazperdeye geliyor. Filmin senaryosunu 21. yüzyıla Josh Appelbaum, Andre Nemec ve Evan Daugherty taşırken, yapımcılığı ise Michael Bay üstleniyor.
Çakma Polisler
Çakma Polisler
Let´s Be Cops
Ryan ve Justin oyuncu olmaya çalışan ancak her seferinde çuvallayan iki kafadardır. Son başarısızlıklarının ardından soluğu arkadaşlarının düzenlediği kostüm partisinde alan ikili polis kostümleriyle mekana giriş yaparlar. İçeriye girdiklerinde bunun maskeli balo olduğunu fark edip partiyi terk ederler. Üzerlerindeki polis kıyafetlerini gören sokaktaki insanlar iki arkadaşı gerçek birer polis zanneder ve ikili yaşanan bazı olayların ardından bir nevi birer kahraman haline gelir. Ryan ve Justin üzerlerindeki üniformaların ne denli etkileyici göründüğünü kısa bir süre içinde fark eder ve bu oyunu bir süre daha devam ettirmeye karar verirler. Ancak bir noktadan sonra artık üniformalarını sokakta yürüyen insanlara değil, gerçek suçlulara karşı kullanmak zorunda kalırlar.

Çakma Polisler in yönetmen koltuğunda Luke Greenfield bulunurken başrollerde Nina Dobrev, Angela Kerecz ve Jake Johnson bulunuyor.
Fırtınanın İçinde
Fırtınanın İçinde
Into the Storm
Küçük bir kasaba olan Silverton, beklenmedik bir şekilde kasabayı vurmaya başlayan hortumların etkisi altında kalmaktadır. Hortumların verdiği zararlar gitgide artarken kasaba halkı bu hortumların daha da kötüleşeceğini öğrenir. Bu durumda pek çok insan yaşadıkları yeri terk etmeye hazırlanırken, bir kısmı da gelecek büyük hortumu görerek hatta görüntüleyerek tarihi bir anı yakalama isteğiyle yanıp tutuşmaktadır.

Filmin yönetmenliğini daha önce Final Destination 5 ten tanıdığımız Steven Quale yapıyor. Başrolleri ise Sarah Wayne Callies, Richard Armitage ve Jeremy Sumpter paylaşıyor.
Günah Şehri: Uğruna Ölünecek Kadın
Günah Şehri: Uğruna Ölünecek Kadın
Sin City: A Dame to Kill For
Günah Şehri nin zifiri karanlık gecelerinden birinde Dwight McCarty ile karşılaşırız. Dwight işleri nasıl berbat ettiğini düşürken hayat adını verdiği gri ve hissiz cehennemden kaçıp sıfırdan başlayabilmek için her şeye hazır gibidir. Bilmediği şey ise pek yakında tek aşkı Ava nın çıkıp gelecek olmasıdır... Zamanında kalbini fazlasıyla kıran güzeller güzeli Ava, sonrasında cani milyarder Damien Lord ile evlenmiş, şimdiyse kocasından ve koruması Manute dan kurtulmak için Dwight ın yardımına muhtaç kalmıştır. Dwight belalarla dolu bu şehirde kimseye güvenmemesi gerektiğini unutur ve Ava ya yardım etmek için kendini tehlikeli bir oyunun ortasına atar. Bu esnada şehrin diğer köşelerinde de karanlık yeniden uyanışa geçmiştir...

Frank Miller ın grafik romanından sinemaya uyarlanarak büyük sükse yaratan Sin City nin yıllardır merakla beklenen devam filmi sonunda izleyiciyle buluşuyor. Frank Miller ın senaryosunu yazdığı ve Robert Rodriguez le birlikte yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Josh Brolin, Eva Green, Jessica Alba, Mickey Rourke, Bruce Willis ve Joseph Gordon-Levitt gibi isimler bulunuyor.
Cehennem Melekleri 3
Cehennem Melekleri 3
The Expendables 3
Efsane kadrosuyla dünyada ve Türkiye’de büyük beğeni kazanan, ilk iki filmiyle Türkiye’de 823.000 seyirciye ulaşan Cehennem Melekleri serisinin 3. filmi 15 Ağustos’ta dünya ile aynı zamanda sinemalarda.

Üstelik dev kadroya eklenen Antonio Banderas, Mel Gibson, Harrison Ford, Wesley Snipes, Kellan Lutz, Kelsey Grammer ve Ronda Rousey gibi isimlerle. Filmin yönetmenliğini ise Patrick Hughes yapıyor.
Liseli Polisler 2
Liseli Polisler 2
22 Jump Street
Lisede yürüttükleri başarılı operasyonun ardından bir kez daha bir araya gelen polis memurları Schmidt ve Jenko aynı gizli görev tanımıyla bu kez üniversite yollarını tutar. Yerel bir üniversiteye kayıt olan ikilinin aralarındaki ilişki de son görevlerinden bu yana ilerlemiştir. Ancak Jenko, okulun futbol takımında ruh eşini bulduğunda, Schmidt ise bir tiyatro topluluğuna üye olduğunda hem görev hem de partnerlikleri bir kez daha sorgulamaya başlarlar. Bu süreç bir nevi büyüme sancılarından geçtikleri, olgunlaşıp birlikte başarıp başaramayacaklarını test edecekleri bir sınava dönüşür.

İki genç polisin maceralarına odaklanan serinin ikinci filminin de başrollerinde bir kez daha Channing Tatum ve Jonah Hill bulunurken yönetmen koltuğunda Phil Lord ve Chris Miller ı görüyoruz.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Son Sinema Haberleri

İddialı geliyor!
İlker Arık’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünü Hakan Bulut ile paylaştığı yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler vizyona girmeden gişe yarışını önde götürüyor. İşte vizyondaki filmler ve gelecek olanlar...
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn )
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu