Sinema Fragmanlar - Vizyona Girecek Filmlerin Fragmanları - Güncel Fragmanlar - Fragman İzle
Email Şifre

Aksiyon filmleri

Hellboy 2: Golden Army
Hellboy 2: Golden Army
Efsaneler alemi Dünya yı yönetmek için insanlığa karşı bir ayaklanma başlatır, bunun üzerine Hellboy ve takımına dünyayı bu isyankar yaratıklardan kurtarmaktan başka çare kalmaz.
Miras
Miras
Aydın Sayman ile Tarkan Özel’in yönettiği ve Gökhan Mumcu, Shweta Aggarwal, Suniel Shetty ile Levent Özdilek’in rol aldığı "Miras", aksiyon sevenlere hitap ediyor.

Yeni bir ülke kurma planı yapan Yahudi sözcüleri Filistin toprakları karşılığında Osmanlı’nın tüm dış borcunu ödeyeceklerini söylemektedirler. Abdülhamit tahttan indirilince Kerkük’teki araziler Teşkilatı Mahsusa’ya geçer. Eski Osmanlılar görevlerini gelecek nesillere başarı ile aktaracaklarını söylerlerken günümüze geliriz. Topraklardaki petrolün kullanım hakkı için mücadele hâlâ sürmektedir.
Akıllı Ol
Akıllı Ol
Get Smart
Maxwell Smart (Steve Carell) KAOS adıyla bilinen suç örgütünün dünyayı ele geçirme planlarını çökertmekle görevlidir. ABD casus teşkilatı Control’un kumanda merkezi saldırıya uğrayıp, ajanların kimlikleri ifşa olunca, Teşkilat Amiri’nin (Alan Arkin) her daim istekli analizcisi Maxwell Smart’ı terfi ettirmekten başka şansı kalmaz.

Her zaman sahada ajanların süperstarı, korkusuz Ajan 23’le (Dwayne “Rock” Johnson) çalışmanın hayallerini kuran Smart, ne yazık ki kimliği ifşa olmayan tek ajanla, deneyimli, sevimli ama bir o kadar da öldürücü Ajan 99’la (Anne Hathaway) çalışmak durumundadır.

Smart ve 99 birlikte KAOS’un büyük planını ve birbirlerini keşfetmeye çok yaklaşmışken, KAOS’un kilit isimlerinden Siegfried (Terence Stamp) ile yardımcısı Shtarker’in (Kenneth Davitian) terör estirirken ceplerini doldurmak peşinde olduklarını keşfederler. Çok az saha deneyimi ve daha da az vakti olan Smart’ın, eğer günü kurtaracaksa, elindeki birkaç yüksek teknolojili casus aygıtı ve dizginlenemez coşkusuyla KAOS’u yok etmesi gerekmektedir.

Özgürlük Savaşçısı
Özgürlük Savaşçısı
In The Name Of The King
Çiftçi (Jason Statham) olarak bilinen adamın hayatı, bir Krug çetesinin köyünü (Stonebridge) yağmalaması, oğlunu öldürmesi ve karısını (Calire Forlani) kaçırmasıyla tamamen altüst olur. Bir zamanlar barış içinde yaşayan bu adam karısı Solona yı kurtarmak için akıl hocası Norick (Ron Perlman) ile kayınbiraderi Bastian ı (Will Sanderson) Krug çetesinin peşinden sürükler.

Krug kırsal bölgeleri yağmalarken, Kralın büyücüsü Merick onların arkasındaki gerçek gücü keşfeder: eski rakibi, güçlü ve acımasız büyücü Gallian (Ray Liotta). Gallian ordusu ile Kral Konreid i (Burt Reynolds) tahttan indirip yerine kendi kuklası olan Duke Fallow u (Matthew Lillard) geçirmeyi planlamaktadır.

Kralın ordusu Krug ile yüzleşmek için ilerlerken, Çiftçi ve arkadaşları Ehb dağındaki geçitlerden farkedilmeden ilerlerler. Krug kampına yapılan gece baskını Norick ve Bastian ın ele geçirilmesi ve Çiftçinin hayatını zor kurtarması ile trajik bir şekilde sonuçlanır.

Arkadaşları ve karısını kurtarmak için Çiftçi çaresiz bir şekilde Kralın ordusuna katılır. Olağanüstü kahramanca hareketleri, bu adamda basit bir çiftçiden çok daha fazlasının olduğundan şüphelenen Gallian ve Merick in dikkatlerini çeker. Son karşılaşmada Ehb in kaderi Çiftçinin ellerindedir, ya Gallian ı yenecek, ya da kötü büyücünün tüm toprakları ele geçirmesine izin verecektir.
Wanted
Wanted
Babası öldürülen Wesley Gibson’a (James McAvoy), babasının intikamını alma fırsatı teklif edilir.

Kötü adamları yok eden bir suikastçi olarak ünlenen babası bir suikaste kurban gitmiştir.

Babasının bıraktığı yerden yola devam etmeye kararlı olan Gibson, babasının ortağı Sloan’dan (Morgan Freeman) eğitim almaya başlar.

İhtiyarlara Yer Yok
İhtiyarlara Yer Yok
No Country For Old Men
Kendi başına sessiz sakin bir hayat süren antilop avcısı Moss, kötü giden bir uyuşturucu pazarlığınıdan şans eseri iki milyon dolarlık bir çantaya ve yüklü miktarda eroine sahip olur. Ancak ortada iki ceset bulunmaktadır.

Parayı ve eroini alan avcı hayatını baştan sona değiştirecek bir maceranın içine düşecektir.

Star Trek
Star Trek
Star Trek
“Mission: Impossible III”, “Lost” ve “Alias”ın yönetmeni J.J. Abrams ve “Transformers”ın senaryo yazarları Roberto Orci – Alex Kurtzman ikilisi, tüm zamanların en büyük uzay macerası “Star Trek”e yepyeni bir vizyonla bakıyor.

Atılgan uzay gemisinin yepyeni ve genç mürettebatı insanoğlunun daha önce hiç gitmediği yerlere ulaşmak için yüksek cesaret isteyen yolculuklarına başlıyor.
Turnuva
Turnuva
The Tournament
Dünyanın en acımasız 40 katili bir turnuvada buluşur. Bol kanlı ve tiksindirici bir turnuvaya hazır mısınız?

Dünyanın en acımasız kırk suikastçi katili toplanıyor ve büyük para ödülünü ve dünyanın en iyisi olma şansını elde etmek için gücünü diğerleri üzerinde ispat etmeyi deniyor.

Kung Fu Panda
Kung Fu Panda
Panda ayısı Po, antik Çin’deki Barış Vadisi’nde ucuz bir restoranda garson olarak çalışmaktadır. Kung fu fanatiğidir ama vücudunun şekli son derece hantal ve biçimsiz olduğu için kung fu dövüş sanatını bir türlü en iyi şekilde sergileyemez.

Po’nun en belirleyici özelliklerinden birisi de, antik Çin’deki hayvanların en tembeli olmasıdır.

Bu arada Barış Vadisi’nin kapısına birbirinden güçlü düşmanlar dayanmıştır. Eski bir efsaneye göre günün birinde bir kahraman doğacak ve halkına (vadi sakinlerine) mutlak kurtuluşu ve huzuru armağan edecektir. Ancak vadi sakinlerinin umutla beklediği Seçilmiş Kişi’de olması gereken işareti, vadideki en tanınmış savunma sanatları ustaları bile bedenlerinde taşımamaktadır.

Vadinin en tembel, en üşengeç hayvanı olarak üne kavuşan Panda ayısı Po günün birinde bir yarışmaya katılınca vaad edilen kurtarıcının taşıması gereken işareti vücudunda taşıdığı fark edilir. Bu durum karşısında herkes çok şaşırır. Gereken/beklenen işareti bu uyuşuk panda ayısının taşıdığını gören dövüş sanatı ustaları ise tam bir şok geçirir.

Ancak çok fazla zaman kaybetmeden, ne yapıp edip, bu kibar ve tembel Panda ayısını bir kung fu savaşçısına/ustasına dönüştürmekten başka çareleri de yoktur.
Jumper
Jumper
Davey babasıyla birlikte yaşamaktadır. Fakat evde mutlu ve huzurlu değildir.

İşler iyice kötüleşince Davey kaçmaya karar verir, ama nereye? Nerede yaşayabilir?

Davey nin sihirli cevabı, istediği heryerde olacaktır. Davey, özel bir yeteneği olduğunu farkeder, çok yüksek mesafelere zıplayabilmektedir.

Başının belada olduğunu ise sonra farkedecektir.
The Incredible Hulk
The Incredible Hulk
Bruce Banner gama ışınlarına maruz kalmış ve hücresel bir değişikliğe uğramıştır. Artık o sinirlendiği vakir yeşil bir devdir.

Artık bu gerçekle yaşayan Banner, sevdiği kadından ve eski yaşam alışkanlıklarından kopmuştur. Peşinde onu yakalamaya and içmiş General Thunderbolt Ross vardır.

Günün birinde bir bilim adamı sorununa çare olabilecek bir seçim fırsatı sunar: Ya Hulk içinden temizlenerek Bruce olarak hayatına devam edecek, ya da kendini tamamen bir süperkahraman olan Hulk a teslim edecektir.

Canavar
Canavar
Cloverfield / Untitled J.J. Abrams Project
New York’taki bir barda kulakları sağır eden bir gürültü duyulur, bardaki kargaşa sırasında davetliler merdivenden aşağıya kaçmaya çalışırken New York caddelerini alev alev yanan yıkıntı ve enkazlar kaplar.

Ardından Manhattan tarafında şiddetli bir patlama olur, Özgürlük Heykelinin kafası tıpkı dev bir top güllesi gibi caddeye çarpar.

New York’a düzenlenen bir canavar saldırısına tanıklık eden insanların öyküsü.

Ölüm Emri
Ölüm Emri
Death Sentence
Nick Hume istikrarlı, rahat bir yaşamı olan sade bir vatandaştır. Her gün bir sigorta şirketindeki orta kademe yöneticiliği işine gitmekte, her gece güzel karısı Helen ve ergenlik çağındaki iki oğlu, Brendan?ve Lucas’ın bulunduğu evine dönmektedir.

Hume ailesi banliyö mutluluğunun somut bir örneği olan orta sınıf bir ailedir. Ve Nick de mutludur. Çevredeki evlerin angarya işlerine yardım etmektedir.

Helen’le paylaştığı mahremiyetten zevk almaktadır Helen, Nick’in dert ortağı ve dengidir. Nick oğullarının yaşamlarıyla çok ilgilenmektedir.

John Rambo
John Rambo
Rambo
Bir zamanların Veitnam gazisi ve tam anlamıyla bir ölüm makinası olan John Rambo, artık çatışmalar ve kovalamacalarla dolu o günlerinden uzak bir yaşam sürmektedir. Emekliliğinin tadını çıkarmaya çalışırken bir son görevin daha kendisini beklemekte olduğunu bilmemektedir.

Tayland da Hıristiyan insan hakları misyoneri olarak çalışan bir grubun kaybolması üzerine yeniden silahlarını kuşanacak ve eski günlerine sıkı bir geri dönüş yapacaktır.

Sylvester Stallone, Rocky Balboa ile eski gözağrılarına geri dönüş yapacağının sinyallerini vermişti. Şimdi de 20 yıllık bir aradan sonra Rambo 4 ile geri dönmeye hazırlanıyor.

Kayıp Sırlar Adası
Kayıp Sırlar Adası
Island Of The Lost Souls
14 yaşındaki Lulu annesi ve erkek kardeşi ile birlikte küçük bir kasabaya taşınır.

Bir gece ansızın, beyaz bir ışık kütlesi, kardeşinin bedenine girer. Bu ışık kütlesi, 19. yüzyılda yaşamış olan Herman Hartmann ın ruhudur.

Kardeşinin bedeninin ele geçirildiğini farkeden Lulu için heyecanlı bir macera başlamaktadır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Son Sinema Haberleri

İddialı geliyor!
İlker Arık’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünü Hakan Bulut ile paylaştığı yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler vizyona girmeden gişe yarışını önde götürüyor. İşte vizyondaki filmler ve gelecek olanlar...
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn )
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu