Sinema Fragmanlar - Vizyona Girecek Filmlerin Fragmanları - Güncel Fragmanlar - Fragman İzle
Email Şifre

Aksiyon filmleri

Underdog
Underdog
Bir laboratuvar kazası sonucu Shoshine adlı köpek üstün güçlere sahip olur. Bu güçlerden bir tanesi de insanlarla konuşabilmektir. Ancak durumunu bir sır gibi saklayan Shoshine bir tek, en iyi arkadaşı olan 11 yaşındaki Jack e güvenmektedir.

Jack sevgili köpeğinin süper güçlere sahip olduğunu öğrenince, ikilinin maceraları başlar. Shoshine gündüzleri evin sevimli köpeği, geceleri ise suçla mücadele eden bir süper kahramandır.
Büyük Hazine: Sırlar Kitabı
Büyük Hazine: Sırlar Kitabı
National Treasure: Book of Secrets
“National Treasure: Book of Secrets”taki olaylar, eski ABD başkanlarından Abraham Lincoln’e suikast düzenleyen John Wilkes Booth’un günlüğünden kaybolan 18 sayfanın çevresinde döner. Kaybolan bu 18 sayfada, Lincoln’e yönelik suikaste Ben Gates’in atalarından birisinin de karıştığının yazılı olduğu söylentileri vardır. Büyük büyük dedesini temize çıkartmak isteyen Ben Gates, yüzyıllardan beri bir ABD Başkanından diğerine aktarılarak bugüne ulaştığı söylenen Sırlar Kitabı adlı gizli belgeyi bulması gerektiğini keşfeder. Bu arada olayların gelişimi sonucunda ABD Başkanını da (Bruce Greenwood) kaçırması gerekecektir.
Hitman
Hitman
Son yılların gözde bilgisayar oyunlarından Hitman’ın sinema uyarlaması olan filmin kahramanı Ajan 47 (Timothy Olyphant) profesyonel bir tetikçi olmak için eğitilmiştir ve en güçlü silahları agresif yapısı ve işindeki kararlılığıdır.

Bu kez Ajan 47 tuzağa düşürülmüştür ve Doğu Avrupa’da kendisini oyundışı bırakmak isteyenleri ve bunun sebeblerini ararken Interpol ve Rus ordusu da 47’nin peşindedir.

Altın Pusula
Altın Pusula
The Golden Compass
Bizimkine paralel bir dünyada, on iki yaşındaki didişken Lyra ile cini Pantalaimon, bildiğimiz Oxford’dan farklı ama yine de tanınabilen bir Oxford’da yaşar.

Bir akşam Lyra’nın amcası Lord Asriel okulu ziyarete gelir. Lyra ile cini, onun hocalarla yaptığı gizli toplantıya kulak misafiri olurlar. Lyra gizlendiği dolapta, Toz, Kuzey’de havada asılı bir şehir ve cinayetle sonuçlanan bir keşif seferi hakkında esrarengiz hikayeler dinler. Sonra arkadaşı Roger, çocuk hırsızı Gokgoklar tarafından kaçırılır, güvenilmez ama güzel Mrs. Coulter onu birlikte yaşamak için Londra’ya götürür.

Çingenelerin kurtardığı Lyra onlarla Kuzey’e gider. Zırhlı ayıların hüküm sürdüğü, gökyüzünde cadı-kraliçelerin uçtuğu ve bir grup bilim adamının, hakkında konuşulmasının bile çok ürkütücü olduğu deneyler yaptığı bir yerdir burası.

Lyra’nın bu büyük korkunun üstesinden gelebilmesi için, Kuzey Işıkları’nın ötesine erişen daha dehşet verici bir şeyle yüzleşmesi gerekmektedir.

Timsah: Nehrin Dişleri
Timsah: Nehrin Dişleri
Rogue
Amerikalı bir gezi yazarı olan Pete, Avustralya’nın yakın zamanda gözde bir turistik bölgeye dönüşen Kuzey Bölgesi hakkıdna bir yazı hazırlıyordur. Çıktığı bir nehir turu, güzel tur rehberi Kate sayesinden başlandıçta keyifli bir yolculuktan ibaretken; teknelerinin bölgede yaşayan timsahlardan birinin saldırısına uğraması ile tam bir kabusa dönüşür.

Teknelerinin batan grup, yakındaki küçük bir kara parçasına sığınır. Ancak glegitli nehrin suları, gün batımı ile yükselecektir. Ve onları sadece birer av olarak gören timsah, sandıklarından hem çok daha büyük, hem de çok daha zekidir.

Film, şiddet ve korku ögeleri içerdiği gerekçesiyle +18 olarak sınıflandırılmıştır.
Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı
Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı
Fourth Installment of the Indiana Jones Adventures
Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı (Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull), 23 Mayıs’ta dünya ile aynı tarihte hem Türkçe dublaj hem de altyazılı şeçenekli olarak vizyona giriyor. Steven Spielberg’ün yönettiği fimde Harrison Ford’a Shia LaBeouf, Karen Allen ve Jim Broadben eşlik ediyor.

Sinema dünyasının maceraperest kahramanı Indiana Jones, 20 yıl aradan sonra beyazperdeye geri dönüyor. Steven Spielberg’ün yönettiği dördüncü “Indiana Jones” filminin yapımcılığını “Yıldız Savaşları-Star Wars” serisinin yönetmeni George Lucas’ın üstleniyor. “Lucasfilm Ltd” tarafından hazırlanan film, 23 Mayıs 2008’de izleyiciyle buluşacak.
Karanlık Yükseliyor
Karanlık Yükseliyor
Dark Is Rising
The Dark is Rising ; 11 yaşına bastığında karanlık güçlere karşı savaşan ölümsüz savaşçıların sonuncusu olduğunu keşfeden Will Stanton adında bir çocuğun yaşadığı fantastik olayları konu alıyor. Will doğuştan sahip olduğunu öğrendiği inanılmaz güçlerle doğmuştur ve bu tanrısal güç sayesinde bir kahraman olacaktır.Bir işaret avcısı olan Will altı büyülü işareti bulmalı ve Karanlık ile ydınlık arasındaki savaşta ölümsüzlere bu işaretlerle yardımcı olmalıdır. Will in macerası ve işaretleri bulma çabası onu tehlikeler, mucizeler ve ödüllerle donanmış bir yola sürükler. Bu macera boyunca düşmanları ve müttefikleri olacak ve işaretleri bulması düşmanları tarafıdan engellenmeye çalışılacaktır. Will bundan yüzlerce yıl önce Kral Aerthur tarafından yapılan son savaş hakkında da çok önemli bilgilere ulaşacaktır.The Dark is Rising İngiliz folklorik ögeleri ile zenginleştirilmiş nefes nefesebir hikayeyi sinema seyircisi ile buluşturuyor. Büyü, gizem, iyi ve kötü karakterler Will i kainatın kurallarından uzaklaştırıp zaman ve makan kavramıın yitirildiği muhteşem bir hikayeye sürüklüyor.Fox-Walden, Twentieth Century Fox ve Walden Media arasında kurulan yeni bir yapılanma. Bu yeni yapımcı kuruluş Newbery Honor ödüllü sevilen roman , The Dark is Rising i 5 Ekim 2007 tarihinde dünya sinemalarına taşıyacak.Susan Cooper ın aynı adlı eserinden sinemaya uyarlanan film yazarın dizi halindeki romanlarının ilki . Film Altın Küre ® Ödüllü Ian McShane (Deadwood) , Frances Conroy (Six Feet Under) , Christopher Eccleston (Heroes, 28 Days Later, Gone in 60 Seconds) ve genç oyuncu Alexander Ludwig i bir araya getiriyor.Diğer rollerde Jonathan Jackson (Dirty Dancing: Havana Nights, Insomnia) ve Gregory Smith (Nearing Grace, TV Series Everwood) var. Filmin yönetmeni David L. Cunningham, Romanı senaryolaştıran ise Trainspotting in Oscar a Aday gösterilen senaristi John Hodge, Filmin yapımcısı ise Marc Platt (Legally Blonde).


Hepsini Vur
Hepsini Vur
Shoot
“Shoot ‘Em Up/Hepsini Vur” karanlik bir mizah anlayisi olan, izleyicileri dur durak bilmeyen yüksek tempolu bir maceraya sürüklemeyi vaat eden, oldukça siradisi ve yaratici bir aksiyon filmi.

Clive Owen, dünyanin en sinirli ve sert mizaçli adamiyken kendisini dünyadaki en masum seyi yani yeni dogmus bir bebegi korumakla yükümlü bulan Bay Smith’i canlandiriyor. Smith atesli bir çatismanin ortasinda, bebegi dogurtur. Kisa süre sonra anlar ki kimligi bilinmeyen bir güç bu bebege iliskin tüm izleri silmek üzere, Hertz denen birinin (Paul Giamatti) liderligindeki gizemli ve sonu gelmeyen bir tetikçiler ekibi göndermistir.

Sayisiz kursun ve akla gelebilecek her türlü atesli çatisma arasinda, Smith, DQ adinda (Monica Bellucci) bir hayat kadiniyla güç birligi yaparak, olusturduklari bu geçici ailenin tüm üyeleri kursunlara hedef olmadan önce bebegin hayatinin neden tehdit altinda oldugu muammasini çözmeye çalisir. Herkes bebegin ölmesini istemektedir. Esas soru ise sudur: Neden?

Korkak Robert Ford un Jesse James Suikastı
Korkak Robert Ford un Jesse James Suikastı
Jesse James ülkenin ilk gerçek şöhretlerinden biriydi. Amerika’nın en ünlü kanun kaçağı hakkında sayısız kitap yazıldı, hikayeler anlatıldı; bu renkli ve büyüleyici öykülerin hepsi James’in halk arasındaki efsanevi kimliğine, cesur maceralarına odaklandı ve çoğu da nadiren gerçek şeylere değindi.

Soyduğu ve dehşet saçtığı insanlar ve öldürdüğünü söylediği kişilerin aileleri için sadece bir suçlu olabilir, ama 1870’lerde James’in çetesinin eylemlerini anlatan sansasyonel gazetelerde ve ucuz romanlarda, Jesse huşunun ve hayranlığın odağıydı. Birçoğuna göre, o bir Robin Hood’du; yoksul çiftçileri sömüren demiryolu ve banka sahiplerini hedef alıyordu. Haksızlığa uğrayan ve yaralanan bir Konfederasyon (İç Savaş sırasında Güney eyaletleri adına savaşan) askeri olarak, hayatını mahveden Güney Birliği’ne saldırması için trajik bir nedeni vardı. Daha da önemlisi, gitgide daha çok şehirlere yerleşip, kurallara bağlı, sıradan hayatlar yaşamaya başlayan insanlar için, James vahşi batının son temsilcisiydi: Özgürlüğün ve Amerikan ruhunun temsilcisi, kanunu hiçe sayıp kendi kurallarıyla yaşayan bir asiydi, yani her yönüyle, bir efsaneydi.

En büyük hayranlarının biri olan Robert Ford, hayatını günün birinde idolüyle yan yana at sürme umuduna adamış, idealist ve hırslı bir adamdı. Bir gün tarihin ona Jesse’yi sırtından vuran “adi küçük korkak” damgası vuracağını asla tahmin edemezdi. Peki ama folklorun ve gazetelerin satışlarının ötesindeki gerçek Jesse James kimdi? Ya da on eyaletteki kanun adamları deneyip başarısız olurken, henüz on dokuz yaşında Jesse’nin çetesinin üyelerinden biri olarak böylesine heybetli bir kişiliği alt etmeyi başaran Robert Ford kimdi? İki genç adam nasıl arkadaş olmuşlardı; ve birinin ölümüne, diğerinin ise hayatını tanımlayacak ve özetleyecek vurma olayına yön veren önceki gün ve saatlerde ikisi arasında ne geçmişti?

Ölümcül Deney 3: İnsanlığın Sonu
Ölümcül Deney 3: İnsanlığın Sonu
Resident Evil: Extinction
Çok tutulan video oyunu serisinden uyarlanan 100 milyon Dolarlık liste başı Resident Evil’in 3. ve son bölümü filmin kaldığı yerden devam ediyor.

Artık Nevada çölünde saklanan Alice (Milla Jovovich) her insanoğlunu ölümsüz olmakla tehdit eden ölümcül bir virüsü yok etmek ve adaleti aramak için yeniden Carlos Olivera (Oded Fehr), L.J.’le (Mike Epps) birlikte yeni hayatta kalanlar Claire (Ali Larter), K-Mart (Spencer Locke) ve Hemşire Betty’iyle işbirliği yapar.

Umbrella Corporation tarafından tutsak alındığından itibaren, Alice biojenik deneylere maruz kalmıştır ve genetik olarak insanüstü güçleri, duyuları becerileri değişikliğe uğramıştır.

Hayatta kalmak isteyen biri olursa, bu becerilere ve daha fazlasına ihtiyacı olacaktır.

Bitirim Ikili 3
Bitirim Ikili 3
Rush Hour 3
Los Angeles’in kilometrelerce uzaginda, Paris’in kalbinde bir sir yatiyor. Dünyaca ünlü organize terör örgütü Triad’in bilgilerine ulasan Büyükelçi Han, örgütün zirvesi Shy Shen’in gerçek kimligini Dünya Suç Mahkemesine’ne açiklamasina kisa bir süre kala bir suikast kursunuyla susturuluyor.

Sirlarinin ortaya çikmasini engellemek için her seyi yapabilecek olan Triad’i durdurmanin sadece bir yolu var…

Los Angeles Polis Departmani’ndan Dedektif Carter ve Çinli meslektasi Müfettis Lee, bu kez ikisinin de bilmedikleri bir yerde, Paris’teler.

Görevleri bu suç örgütünü durdurmak ve eski dost Büyükelçi Han’in kizi Soo Yung’u kurtarmak. Ne sehri, ne konusulan dili, ne de neyi nerede arayacaklarini biliyorlar. Fakat zaman geçtikçe Paris’in banliyölerinden Eiffel Kulesi’nin görkemli isiltilarina uzanan mekânda Triad’la büyük bir mücadeleye girisiyorlar.
Son Ultimatom
Son Ultimatom
The Bourne Ultimatum
Jason Bourne’in tek istegi ortadan kaybolmaktir. Ancak kaybolmayi basaramadigi gibi kendisini yaratanlar tarafindan ele geçirilir.

Hafizasini ve sevdigi tek insani kaybetmis olan Jason Bourne, iyi egitimli yeni kusak katillerin yogun atesi altindadir.

Artik sadece tek bir hedefi vardir: Baslangica dönmek ve kendisinin kim oldugunu bulmak.

Bana Şans Dile
Bana Şans Dile
Gerilim türünün ülkemizdeki ender örneklerinden olan “Bana Şans Dile”de, içe kapanık, iletişimsiz, sakar lise öğrencisi Bahadır bir sabah uyandığında dünyayı değiştirmeye karar verir. O sabah okula giderken beline taktığı tabancayla sınıf arkadaşlarını rehin alarak korkulu anlar yaşatacak olan Bahadır, onlardan hayatları boyunca kendilerini en çok yaralayan anılarını anlatmalarını ister.Öğrencilerin anlattıkları hikayelerden yola çıkan “Bana Şans Dile”, aile içi şiddet, sevgisizlik, iletişimsizlik ve gençlerin karşılaştıkları sorunları anlatan aksiyon-gerilim türünde bir film. Film boyunca annesi tarafından çocukluğunda dolaba kilitlenen ve karanlıktan korkan Çağlar, ünlü bir televizyoncu olmaya çalışan ve maddi durumu pek iç açıcı olmayan Ayşegül, şair olmaya çalışan romantik Behiç, satanist gruplara katılan Serkan, otoriter bir babanın baskısından bunalmış Türker ve hiç anne sevgisi görmemiş Bahadır’ın öykülerini izleriz. Çılgın bir medya muhabirinin de kışkırtmasıyla çığırından çıkan olaylar, soğukkanlı davranmaya çalışan komiser ve öğretmenleri fazlasıyla zorlayacak.
Suikastçi
Suikastçi
Rouge Assassin - War
FBI ajanı Jack Crawford, ortağının Asya yeraltı dünyasının en vahşi suikastçilerinden biri tarafından öldürülmesinin intikamını almaya yemin eder. Fakat karşısındaki adam hiç de yabana atılacak biri değildir. Jack in tüm çabalarına rağmen kötü şöhretli Rogue, izini kaybettirir ve üç yıl boyunca ortadan kaybolur.

Üç yıl sonra ise çok daha büyük bir kapışmanın arifesinde yeniden ortaya çıkacaktır. Çin mafya lideri Chang ve Japon Yakuza patronu Shiro arasında kanlı bir savaş başlamak üzere iken tam bu çatışmanın ortasında Rogue un kaybolan izi yeniden ortaya çıkar. İntikam yeminini üç yıl boyunca canlı tutmuş olan Jack ise bu fırsatı kaçırmayacaktır.

Bir adamın en iyi arkadaşının intikamını almak için en fazla nereye kadar gidebileceğini irdeleyen gerilimli bir dövüş filmi Suikastçi. Kamera önündeyse dövüş filmlerinin usta isimlerinden Jet Li ve aksiyon filmlerinin aranan isimlerinden Jason Statham var.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Son Sinema Haberleri

İddialı geliyor!
İlker Arık’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünü Hakan Bulut ile paylaştığı yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler vizyona girmeden gişe yarışını önde götürüyor. İşte vizyondaki filmler ve gelecek olanlar...
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn )
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu