Sinema Fragmanlar - Vizyona Girecek Filmlerin Fragmanları - Güncel Fragmanlar - Fragman İzle
Email Şifre

Aksiyon filmleri

Doktor Strange
Doktor Strange
Doctor Strange
Dünyanın en önemli beyin cerrahlarından biri olan Stephen Strange (Benedict Cumberbatch), geçirdiği bir trafik kazasının ardından meslek hayatını bitirmek zorunda kalmıştır. Hem fiziksel, hem de mental olarak tedaviye ihtiyacı olan bu kibirli doktor, bir yolculuğa çıkar. Bu yolculukta karşılaştığı Ancient One (Tilda Swinton) ona mistik dünyaların kapısını açacak, sihir ve paralel dünyalar yardımıyla onun yepyeni bir karaktere bürünüp hayatının değişmesine yardımcı olacaktır.

Filmin yönetmenliğini Scott Derrickson yaparken oyuncu kadrosunda Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Tilda Swinton, Benedict Wong gibi isimler rol alıyor.
Hesaplaşma
Hesaplaşma
The Accountant
Christian Wolff dahi denebilecek bir matematik uzmanıdır. İnsanlardan çok rakamlarla içli dışlı olan karakter normal bir muhasebe uzmanı gibi görünse de aslında dünyanın en tehlikeli suç örgütleri için freelance olarak çalışmaktadır. Hazine Bakanlığı nın Suç Yürütme Birimi kendisini araştırmaya başladığında dikkat çekmemek için sıradan gördüğü tehlikesiz bir müşteriyle anlaşan uzman, robotik şirketinde çalışan muhasebe uzmanı kısa bir sürede müşterisinin o kadar da sıradan bir problemi olmadığını fark eder. Christian hesaplarda keşfettiği milyonlarca dolar tutan tutarsızlık üzerine çalıştıkça başına açılan tehlike de büyümeye başlar...

Filmin yönetmenliğini Gavin O Connor yaparken oyuncu kadrosunda Ben Affleck, Anna Kendrick, J.K. Simmons, Jon Bernthal, John Lithgow gibi isimler rol alıyor.
Jack Reacher: Asla Geri Dönme
Jack Reacher: Asla Geri Dönme
Jack Reacher: Never Go Back
Eski ordu üssüne geri dönen Jack Reacher ı konu alacak. Reacher binbaşının isteği üzerine eski üssüne geri gelir. Ancak Reacher geri döndüğünde eski binbaşının vatan hainliğiyle suçlandığını öğrenir. Reacher binbaşı Susan Turner a kurulan komployu ortaya çıkarmak için cinayetin gerçek suçlularının suçluların peşine düşer. Binbaşının adını temizlemek için büyük bir hükümet komplosu arkasındaki gerçeği açığa çıkarmak zorunda kalacak olan Reacher kanundan kaçar durumdayken hayatını sonsuza dek değiştirecek olan büyük bir sırrı da açığa çıkartmaya çalışır...

Filmin yönetmenliğini Edward Zwick yaparken oyuncu kadrosunda Tom Cruise, Robert Knepper, Cobie Smulders, Aldis Hodge, Holt McCallany gibi isimler rol alıyor.
Demir Yumruk
Demir Yumruk
Hands Of Stone
Efsanevi boksör Roberto Duran, 1968’de profesyonel olarak ringe ilk çıktığında henüz 16 yaşındaydı. 1980’de Sugar Ray’i yenerek bir rekora doğru ilerleyen Duran, rövanşta bir daha dövüşmeyeceğini söyleyerek spor camiasını şoka uğratmıştı… 2002’de emekli olan Roberto Duran ve onun efsane antrenörü Ray Archel arasındaki birbirlerinin hayatlarını değiştirecekleri olaylar anlatılıyor.

Filmin yönetmenliğini Jonathan Jakubowicz yaparken oyuncu kadrosunda Edgar Ramirez, Robert De Niro, Usher Raymond, Jurnee Smollett-Bell, Ana De Armas gibi isimler rol alıyor.
Deepwater Horizon: Büyük Felaket
Deepwater Horizon: Büyük Felaket
Petrol sondaj kulesi Deepwater Horizon da çalışan 126 kişilik ekip, 20 Nisan 2010 da her zamanki gibi çalışmalarını sürdürmektedir. Hepsi vardiyanın sonuna gelip bir an önce karaya çıkmayı ve kendilerini bekleyenlere kavuşmayı arzu etmektedir. Ancak akşam saatlerinde yaşanan şiddetli patlamalar, herkesi büyük bir şoka uğratır. Durduralamayan ve sonrasında günlerce sürecek yangından sağ kurtulabilmek için mücadele eden ekip, cehennemi andıran bir ölüm kalım savaşının ortasında kalacaktır.

Filmin yönetmenliğini Peter Berg yaparken oyuncu kadrosunda Mark Wahlberg, Kate Hudson, John Malkovich, Dylan O Brien, Kurt Russell gibi isimler rol alıyor.
Muhteşem Yedili
Muhteşem Yedili
The Magnificent Seven
Rose Creek adlı küçük bir kasabanın halkı, kasabayı yöneten Bartholomew Bogue (Peter Sarsgaard) adlı sanayicinin insanlık dışı uygulamalarından usanmıştır. Onları bu zor durumdan kurtarmak için bir araya gelen, farklı yeteneklere ve karakterlere sahip, aralarında ödül avcılarının, kanun kaçaklarının, kumarbazların da bulunduğu 7 silahlı adam ortak bir amaç uğruna güçlerini birleştirirler. Bu 7 kişilik grup sakin Rose Creek kasabasını gelecek büyük saldırıya karşı hazırlarken, kendi içlerindeki değerleri de yeniden keşfederler.

Filmin yönetmenliğini Antoine Fuqua yaparken oyuncu kadrosunda Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke, Vincent D Onofrio, Peter Sarsgaard gibi isimler rol alıyor.
Toz Ol
Toz Ol
Skiptrace
Hong Kong lu dedektif Bennie Chan (Jackie Chan), zamanında ortağını öldürmüş olan Victor Wong u uzun yıllardır adeta saplantılı bir biçimde yakalamanın yollarını aramaktadır. Günün birinde Chan in yeğeni Bai Shu (Bingbing Fan), Wong mafyasıyla başını derde sokunca ona yardım edebilecek tek kişiyi, çok önemli bir cinayetin tek tanığı olan Amerikalı kumarbaz Connor Watts ı (Johnny Knoxville) bulur. Birbirinden tamamen zıt karakterdeki bu ikili, Moğolistan dan Çin e, Makau ya ve Hong Kong a uzanan zorlu ve eğlenceli bir maceraya atılırlar.

Filmin yönetmenliğini Renny Harlin yaparken oyuncu kadrosunda Jackie Chan, Johnny Knoxville, Bingbing Fan, Eric Tsang, Eve Torres gibi isimler rol alıyor.
Kan Bağı
Kan Bağı
Blood Father
Eski bir mahkum olan John Link (Mel Gibson) yaşamını tek başına bir karavanda sürdürmekte, dövmecilik yaparak geçinmektedir. Tek akrabası olan 16 yaşındaki kızı Lydia yla (Erin Moriarty) yıllardır görüşmemiştir. Ancak kızı, erkek arkadaşının yüzünden başını uyuşturucu çeteleriyle belaya sokmuştur. Yıllar önce yaptığı hataları düzeltme şansı Link in eline geçmiştir, artık kızını öldürmeye çalışan uyuşturucu satıcılarına karşı onu ne pahasına olursa olsun koruyacaktır.

Filmin yönetmenliğini Jean-François Richet yaparken oyuncu kadrosunda Mel Gibson, Erin Moriarty, Elisabeth Röhm, William H. Macy, Thomas Mann (v) gibi isimler rol alıyor.
Star Trek Sonsuzluk
Star Trek Sonsuzluk
Star Trek Beyond
Atılgan gemisinin mürettebatı, 5 yıllık görevlerinin 3. yılını geride bırakmışken kendilerini uzayın derinlerinde ıssız bir bölgede bulur. Atılgan büyük hasar almış, Kaptan Kirk (Chris Pine) ve arkadaşları dünyayla hiçbir haberleşme imkanı olmaksızın çaresiz kalmıştır. Üstelik burada yepyeni ve çok güçlü bir düşmanla yüz yüze gelirler. Federasyonun temsil ettiği tüm değerler, güçlü düşman karşısında zorlu bir sınava tabi tutulacaktır.

Filmin yönetmenliğini Justin Lin yaparken oyuncu kadrosunda Chris Pine, Zoe Saldana, Karl Urban, Zachary Quinto, Simon Pegg gibi isimler rol alıyor.
Suikast
Suikast
Mechanic: Resurrection
Dünyanın en tehlikeli kiralık katili Arthur Bishop, kanlı geçmişini geride bırakır. Artık amacı sakin bir hayat sürerek sevdiği kadınla olmaktır. Fakat bir gün korkunç düşmanları hayatının aşkını kaçırır. Şimdi ise Arthur dünyayı dolaşarak üç imkânsız suikast gerçekleştirmek ve hayatının aşkını kurtarmak zorundadır.

Filmin yönetmenliğini Dennis Gansel yaparken oyuncu kadrosunda Jason Statham, Jessica Alba, Tommy Lee Jones, Michelle Yeoh, Natalie Burn gibi isimler rol alıyor.
Suicide Squad: Gerçek Kötüler
Suicide Squad: Gerçek Kötüler
Suicide Squad
Amanda Waller ın (Viola Davis) önderlik ettiği gizli istihbarat servisi ARGUS, mücadele ettiği gizemli bir örgütlenmeyi yenebilmenin tek yolunun hapiste tuttukları tehlikeli suçlulardan bir ekip kurmaktan geçtiğine karar vererek İntihar Timi ni oluşturur. Kurallar basittir, en ufak bir itaatsizlikte öldürülecekler, ancak görevi başarmaları halinde hapis süreleri azaltılacaktır. Ancak Harley Quinn (Margot Robbie), Deadshot (Will Smith), Killer Croc (Adewale Akinnuoye-Agbaje) ve arkadaşlarının görevi adeta imkansız bir görevdir, çünkü tahmin edemeyecekleri kadar güçlü bir düşmanla karşı karşıya geleceklerdir.

Filmin yönetmenliğini David Ayer yaparken oyuncu kadrosunda Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis gibi isimler rol alıyor.
Emanet
Emanet
Bir sitede güvenlik görevlisi olarak çalışan Mirza nın (Tayanç Ayaydın), sitede yaşayan eski konsomatris Leyla nın kızı Elif ile arasında özel bir bağ vardır. Bu sırada Leyla nın karanlık işlere bulaşmış sevgilisi Kürşat, Leyla yı küçük kızının gözleri önünde öldürür. Cinayetin tek tanığı olan Elif ise kaçırılır. Sıradan bir güvenlikçi olan Mirza, Elif in hayatının tehlikeye girmesi ve cinayetin suçunun kendi üzerine yıkılmasının ardından gözünü tamamen karartarak adeta bir ölüm makinesine dönüşür. Mafyanın elinden kızı kurtarmak için ve adını temize çıkarmak için ne gerekiyorsa yapacaktır. Bu sırada Leyla nın Rus arkadaşı Sveta’yla işbirliğine gidecek ve aralarında bir yakınlaşma başlayacaktır.

Filmin yönetmenliğini Emre Yalgın yaparken oyuncu kadrosunda Tayanç Ayaydın, Turgay Aydın, Umut Karadağ, Koray Şahinbaş, Elena Viunova gibi isimler rol alıyor.
Jason Bourne
Jason Bourne
2004 yılında gözden kaybolan Jason Bourne yeniden ortaya çıkıyor. Artık hafızası geri gelen ve kim olduğunu hatırlayan Bourne, geçmişindeki sırları keşfetmeye karar veriyor. Babasının ölümü hakkındaki gerçekleri aydınlatmak için girdiği tehlikeli yolda onu durdurmak için çok güçlü düşmanlar karşısına çıkıyor.

Filmin yönetmenliğini Paul Greengrass yaparken oyuncu kadrosunda Matt Damon, Alicia Vikander, Julia Stiles, Vincent Cassel, Tommy Lee Jones gibi isimler rol alıyor.
Hayalet Avcıları
Hayalet Avcıları
Ghostbusters
Hayaletlerin gerçekten varolduğunu anlatan bir kitap yazan Erin Gilbert (Kristen Wiig) ve Abby Yates (Melissa McCarthy) eserleriyle ses getirememişlerdir. Kitabın üzerinden birkaç yıl geçtikten sonra Gilbert Columbia Üniversitesi nde hocalık yapmak için kabul aldığında yazdığı bu kitap ortaya çıkar ve akademik camiada alay konusu olur. Ancak hayaletler Manhattan a musallat olduğunda dünyayı kurtarmak için Gilbert, Yates, mühendis Jillian Holtzmann (Kate McKinnon) ve metroda çalışan Patty Tolan (Leslie Jones) güç birliği yapacaktır.

Filmin yönetmenliğini Paul Feig yaparken oyuncu kadrosunda Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Kate McKinnon, Leslie Jones, Chris Hemsworth gibi isimler rol alıyor.
Soygun
Soygun
Braqueurs
Yanis Zeri (Sami Bouajila) ve soygun çetesi için hayat güzel gitmektedir. Planladıkları soygunları bir pürüzle karşılaşmadan tamamlayıp güzel paralar kazanmaktadırlar. Ancak bunlara rağmen çetede bir huzursuzluk başgöstermiştir. Sorunun kaynağı Yanis in kardeşi Amin dir (Redouane Bahache). Kendine payından memnun olmayan Amin, bir soygunun ardından silahı ortadan kaldırmak yerine bir uyuşturucu çetesine satar. Ancak çete silahı yakalatınca silahın geçmişte bir soyguna karıştığı anlaşılır ve uyuşturucu çetesi bundan dolayı Yanis ten karşılık ister ve milyonlarca dolar değerinde uyuşturucu çalmaya zorlanırlar. Soygun yine sorunsuz gerçekleşse de artık uyuşturucu işine bulaşmışlardır ve sevdikleri insanların hayatı tehlikeye girmiştir.

Filmin yönetmenliğini Julien Leclercq yaparken oyuncu kadrosunda Sami Bouajila, David Saracino, Guillaume Gouix, Youssef Hajdi, Redouane Behache gibi isimler rol alıyor.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Son Sinema Haberleri

İddialı geliyor!
İlker Arık’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünü Hakan Bulut ile paylaştığı yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler vizyona girmeden gişe yarışını önde götürüyor. İşte vizyondaki filmler ve gelecek olanlar...
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn )
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu