Sinema Fragmanlar - Vizyona Girecek Filmlerin Fragmanları - Güncel Fragmanlar - Fragman İzle
Email Şifre

Aksiyon filmleri

Sultan
Sultan
Hindistan ın en sevilen oyuncularını bir araya getiren Sultan filmi, profesyonel ve kişisel hayatında sorunlarla boğuşan dövüşçü Sultan Ali Khan ı temel alıyor. Haryanalı boksör küçük köyünden çıkarak dünyayı yerinden oynatacak bir boksöre dönüşüyor. Sultan’la aynı küçük kasabada yaşayan cesur ve yine kendince hayalleri olan Aarfa nın arasındaki aşk da zamanla körüklenmeye başlıyor.

Filmin yönetmenliğini Ali Abbas Zafar yaparken oyuncu kadrosunda Salman Khan, Anushka Sharma, Marko Zaror, Ron Smoorenburg, Marrese Crump gibi isimler rol alıyor.
Simülasyon
Simülasyon
The Call Up
İnternet üzerinden oynanan bir oyunun ustası olan bir grup insan, oyunun en yeni versiyonunun testi için toplanır. Bu versiyonda muazzam bir sanal gerçeklik dünyası yaratılmıştır, özel tasarlanan kıyafetleri giydikleri anda kendilerini gerçek bir çatışmanın ortasında hissettirecek kadar gerçek... Kazanan 100.000 $ ın sahibi olacaktır. Ancak bir süre sonra oyunun aslında gerçek olduğunu, oyunda ölenin gerçekte de öleceğini kavradıklarında hayatta kalabilmek için tek şanslarının oyunu bitirmek olduğunu da anlayacaklardır.

Filmin yönetmenliğini Charles Barker yaparken oyuncu kadrosunda Boris Ler, Parker Sawyers, Christopher Obi, Dino Fazzani, Max Deacon gibi isimler rol alıyor.
Frekans
Frekans
Cell
Clay Riddell (John Cusack) arasının açık olduğu eşi Sharon’ı, Boston’daki Havalanı’ndan iyi haberleri vermek için arar: Grafik romanın bilgisayar oyun haklarını yeni satmıştır ve New Hampshire’daki evine, oğlu Johnny’nin yanına gelmek istiyordur. Ancak eşi cevap veremeden önce hat kopar. Bilinmeyen bir frekans GSM şebekelerinde dolaşmaya başlar ve bu cep telefonu kullananlarda ölümcül bir öfke oluşmasına neden olur. Telefon delilerince metroya kadar takip edilen Clay, metro trenin kondüktörü Tom McCourt (Samuel L. Jackson) ile birlik olurlar. Metro tünellerini kullanarak birlikte şehirden kaçmaya çalışırlar ve sonunda Clay’in dairesine ulaşmayı başarırlar. Burada 17 yaşında bir başka felaketzede olan Alice (Isabelle Fuhrman) ile karşılaşırlar. Boston alevlere teslim olmuşken, üçlü Clay’in ailesini aramak üzere kuzeye doğru gitmeye karar verirler. Yol boyunca attıkları her adımda, kendilerini endişe edici bir oranda evrim geçiren “telefon kullanıcılarından” korumak zorunda kalırlar. Sonunda grup Clay’in evine vardıklarında Johnny’nin bir telefon tuzağına düştüğünü görürler ve Clay oğlunu kurtarabilmek için her şeyi riske atmak zorunda kalır…

Filmin yönetmenliğini Tod Williams yaparken oyuncu kadrosunda Samuel L. Jackson, John Cusack, Isabelle Fuhrman, Stacy Keach, Brian Boland gibi isimler rol alıyor.
Tarzan Efsanesi
Tarzan Efsanesi
The Legend of Tarzan
Anne ve babasını kaybettikten sonra ormanda goriller tarafından büyütülen Tarzan, normal insan hayatına dönmüş, İngiltere de eşi Jane Porter ile birlikte soylu bir yaşam tarzı sürmektedir. Bir gün Avam Kamarası tarafından yeniden büyüdüğü topraklara, Kongo da Belçika Kralı tarafından kurulan bağımsız devlete ticaret elçisi olarak gönderilir. Ancak burada Leon Rom un kurduğu komplodan habersizdir. Her şeyi öğrendiğinde ise eşi Jane in hayatını kurtartmak için varını yoğunu ortaya koyması gerekecektir.

Filmin yönetmenliğini David Yates yaparken oyuncu kadrosunda Alexander Skarsgård, Samuel L. Jackson, Margot Robbie, Djimon Hounsou, Christoph Waltz gibi isimler rol alıyor.
Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı
Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı
The Purge: Election Year
Bir geceliğine bütün yasakların serbest bırakıldığı Amerikan geleneği Arınma Gecesi (Purge) 2025 yılında ilk kez kapılarını dünyanın çeşitli yerlerinden sadece bu etkinlik için gelen ziyaretçilere açmıştır. Gece giderek yaklaşırken, bu organizasyonu tamamen bitirmek için başlatılan bir kampanya giderek güç kazanmaktadır. Başkan adayı Senatör Charlie Roan (Elizabeth Mitchell) bu hareketin başını çekmektedir ve halkın büyük desteğiyle birlikte çok miktarda tehdit de almaktadır. Çavuş Barnes (Frank Grillo) ise tüm hayatını etkileyen bir karar verdikten sonra polisliği bırakmış, Roan ın baş güvenlik sorumlusu olmuştur. Beklenen gece geldiğinde senatörü ortadan kaldırmak isteyen güçler harekete geçer ve senatörle Barnes, tehlikelerle dolu sokaklara inmek zorunda kalırlar. Barnes senatörün hayatını, kendi hayatı pahasına 12 saat boyunca çılgınlar ordusundan korumak zorundadır.

Filmin yönetmenliğini James DeMonaco yaparken oyuncu kadrosunda Elizabeth Mitchell, Frank Grillo, Mykelti Williamson, Edwin Hodge, Ethan Phillips gibi isimler rol alıyor.
Süper Papağan
Süper Papağan
El Americano: The Movie
Coco, ailesinin kuşaklar boyunca sürdürdüğü sirkle çok ilgilenmeyen, hayal dünyasında yaşayan ve hayranı olduğu El Americano adlı süper papağandan başkasını gözü görmeyen genç bir Meksikalı papağandır. Ancak bir gün sirklerini işgal edip babasının pelerinine talip olan kuşlar geldiğinde, kahramanı olan El Americano dan yardım istemek için Hollywood a zorlu bir yolculuğa çıkar. Coco bu yolculuk sırasında kendini yeniden keşfedecek ve kahraman olmak için "süper" olmak gerekmediğini anlayacaktır.

Filmin yönetmenliğini Ricardo Arnaiz, Mike Kunkel yaparken seslendirenler arasında Lisa Kudrow, Cheech Marin, Kate Del Castillo, Edward James Olmos, Paul Rodriguez gibi isimler var.
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit
Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit
Independence Day: Resurgence
Kurtuluş Günü nün üzerinden 20 yıl geçmiştir ve tüm dünya devletleri birlikte çok daha gelişmiş bir savunma sistemini kullanmaktadır. Hatta Ay a da bir üs yapılmıştır. Ancak mağlup olmalarından hemen önce uzaya yardım çağrısı yapan yaratıkların çağrısı alınmıştır ve uzaylılar bu sefer çok daha güçlü bir şekilde yeniden dünyaya saldıracaktır.

Filmin yönetmenliğini Roland Emmerich yaparken oyuncu kadrosunda William Fichtner, Liam Hemsworth, Charlotte Gainsbourg, Jeff Goldblum, Bill Pullman gibi isimler rol alıyor.
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
Kaplumbağaların azılı düşmanı Shredder, cezaevine nakledilirken doktor Baxter Stockman ın yönettiği Foot Clan tarafından kaçırılmaya çalışılır. Bu esnada Shredder farklı bir boyuta geçerek Beyin (Krang) ile karşılaşır. Yaptıkları anlaşma gereği çok güçlü bir mutant bileşenini yanında götürür ve bunu kullanarak nakil aracında tanıştığı Rocksteady ve Bebop ı çok güçlü mutantlara dönüştürür. Kaplumbağalar Shredder ve bu güçlü mutantların yanında Beyin ile de mücadele etmek ve New York ta güvenliği tesis etmek zorunda kalacaktır.

Filmin yönetmenliğini Dave Green yaparken oyuncu kadrosunda Megan Fox, William Fichtner, Alessandra Ambrosio , Stephen Amell, Tony Shalhoub gibi isimler rol alıyor.
Özel Kargo
Özel Kargo
Precious Cargo
Başarısız olan bir soygun girişiminin sorumlusu olan Karen (Claire Forlani), patronu Eddie nin (Bruce Willis) güvenini yeniden kazanabilmek ve kaybı telafi etmek amacıyla bir başka üst düzey hırsız olan eski sevgilisi Jack ten (Mark-Paul Gosselaar) yardın istemek zorunda kalır. Değerli taşların bulunduğu bir kamyonu soyma görevini istemeyerek kabul eden Jack, işlerin yine ters gitmesi üzerine oldukça zor durumda kalacak ve psikopat mafya lideri Eddie ile yeniden yüzleşecektir.

Filmin yönetmenliğini Max Adams yaparken oyuncu kadrosunda Bruce Willis, Claire Forlani, Daniel Bernhardt, Mark-Paul Gosselaar, John Brotherton gibi isimler rol alıyor.
Zootropolis: Hayvanlar Şehri
Zootropolis: Hayvanlar Şehri
Zootopia
Zootopia, hayvanların bir arada yaşadığı çok büyük bir şehirdir. Bu şehirde yaşayan bir tavşan olan Judy Hopps polis teşkilatına yeni yazılmıştır. Nick adlı tilki ise küçük dolandırıcılık işleri yaparak köşeyi dönmeyi hedeflemektedir. Bir gün Nick, işlemediği bir suçla itham edilir. Nick adını temize çıkarmak, Judy de davayı çözmek için daha önceden hiç tahmin edemeyecekleri bir işbirliği yapmak zorunda kalırlar.

Filmin yönetmenliğini Byron Howard, Rich Moore, Jared Bush yaparken seslendirenler arasında Aysun Topar, Cem Yılmaz, Fatih Özacun, Suzan Acun, Emrah Özertem gibi isimler var.
Sihirbazlar Çetesi 2
Sihirbazlar Çetesi 2
Now You See Me: The Second Act
İlk filmde FBI ı alt edip yaptıkları Robin Hood u hatırlatan eylemlerle halkın sevgisini kazanmayı başaran Dört Atlı, 3 yıl sonraki ikinci macerasında çok daha zor bir işi başarmaya çalışacak. Danny, Merritt, Jack ve Lula, çok zeki ve güçlü bir teknoloji devinin tehdidiyle imkansız bir soygunu gerçekleştirmeye zorlanır. Tek umutları, daha önce yapılmamış türden bir sihirbazlık numarasıyla adlarını temize çıkarmaktır.

Filmin yönetmenliğini Jon M. Chu yaparken oyuncu kadrosunda Morgan Freeman, Daniel Radcliffe, Mark Ruffalo, Michael Caine, Woody Harrelson gibi isimler rol alıyor.
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması
Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması
World of Warcraft
World of Warcraft oyununun sinema filmi olan yapım farklı ırkların karşı karşıya geldiği fantastik bir dünyayı beyazperdeye taşıyor. Ork savaşçılarının ülkeleri yok olmuştur ve hayatta kalanlar yeni bir koloni oluşturmak amacıyla, Azeroth krallığının eteklerine gelirler. Azeroth krallığı barışçıl ortamdan yana olsa da eşikteki bu savaş kaçınılmazdır. İki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkım bekler, diğeri de yok olma ihtimaliyle karşı karşıyadır. Bu karşıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve ülkelerinin kaderini belirleyecek bir çatışma yoluna girerler.

Filmin yönetmenliğini Duncan Jones yaparken oyuncu kadrosunda Travis Fimmel, Robert Kazinsky, Paula Patton, Ben Foster, Toby Kebbell gibi isimler rol alıyor.
Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden
Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden
Alice Through the Looking Glass
Alice Kingsleigh (Mia Wasikowska) babasının peşinden 3 yıl denizlerde seyahat ettikten sonra Londra ya dönmek üzere yola koyulur. Hayatının geri kalanında ne yapacağı konusunda bir fikri yoktur. Bu esnada bulduğu bir sihirli ayna marifeyitle yeniden Harikalar Diyarı na döner. Alice eski arkadaşlarıyla yeniden buluşur, ancak Çılgın Şapkacı da (Johnny Depp) bir tuhaflık vardır. Her zamankinden daha asabi bir haldedir. Arkadaşını tekrar eski haline getirebilmek için geçmişe giden Alice, zamana karşı büyük bir mücadele verecektir.

Filmin yönetmenliğini James Bobin yaparken oyuncu kadrosunda Mia Wasikowska, Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Sacha Baron Cohen gibi isimler rol alırken seslendirenler arasında Alan Rickman, Michael Sheen, Timothy Spall, Toby Jones, Stephen Fry gibi isimler var.
Yakışıklı Rocky
Yakışıklı Rocky
Rocky Handsome
Goa da bir rehin dükkanı işleten eski bir ajan olan Rocky (John Abraham), barlarda dansçı olarak çalışan komşusu Anna nın (Nathalia Kaur) 8 yaşındaki kızı Naomi ile (Diya Chalwad) arkadaşlık kurar. Uyuşturucu bağımlısı olan annesine para bulabilmek için hırsızlık yapan Naomi, Rocky i çok sevmekte, annesinin itirazlarına rağmen sık sık Rocky ile zaman geçirmektedir. Anna bir gün şehrin uyuşturucu baronu Mantoo nun bir adamına yapılacak sevkiyatından uyuşturucu çalar ve bunu bir fotoğraf makinesine saklar. Sonra bu makine rehin olarak Rocky e gelir. Malının çalınmasına çok öfkelenen Mantoo, Naomi yi kaçırır. Rocky, küçük kızı kurtarmak için her şeyi yapacaktır.

Filmin yönetmenliğini Nishikant Kamat yaparken oyuncu kadrosunda John Abraham, Nathalia Kaur, Diya Chalwad, Suhasini Mulay, Shruti K. Haasan gibi isimler rol alıyor.
X-Men: Apocalypse
X-Men: Apocalypse
X-Men evreninin en güçlü mutantı olan En Sabah Nur, yani Apocalypse (Oscar Isaac), binlerce yıllık uykusundan uyandığında dünyayı tanınmaz bir halde bulur. Gördükleri karşısında çok sinirlenen Apocalypse, dünyayı tamamen yerle bir edip baştan kurmaya karar verir, bunun için kendine 4 yardımcı bulur: Storm, Archangel, Psylocke ve Magneto. Dünyanın yok olma tehlikesini karşı Mystique, Profesör X ve diğer mutantlar güçlerini birleştirip teen porno dünyayı kurtarmak zorundadır.

Filmin yönetmenliğini Bryan Singer yaparken oyuncu kadrosunda Sophie Turner, Jennifer Lawrence, Olivia Munn, Oscar Isaac, Rose Byrne gibi birbirinden ünlü isimler rol alıyor.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Son Sinema Haberleri

İddialı geliyor!
İlker Arık’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünü Hakan Bulut ile paylaştığı yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler vizyona girmeden gişe yarışını önde götürüyor. İşte vizyondaki filmler ve gelecek olanlar...
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn )
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu