Sinema Fragmanlar - Vizyona Girecek Filmlerin Fragmanları - Güncel Fragmanlar - Fragman İzle
Email Şifre

Aksiyon filmleri

Marslı
Marslı
The Martian
Mars gezegenine astronotların gönderildiği bir görevde, Mark Watney isimli astronot şiddetli bir fırtına sonrası öldü sanılarak ekibi tarafından terk edilir. Fakat Watney hayattadır ve kendisini Mars’ta yapayalnız bulur. Elindeki sınırlı olanaklarla, zekasını ve dayanıklılığını kullanarak dünyaya yaşadığına dair bir sinyal göndermeye çalışır. Milyonlarca mil uzakta NASA ve uluslararası bilim adamı durmaksızın bu ‘Marslı’nın eve dönmesi için uğraşırken, ekip arkadaşları da cesur bir kararla kurtarma operasyonunda yer alırlar.

sex hikaye

Filmin yönetmenliğini Ridley Scott yaparken oyuncu kadrosunda Matt Damon, Sean Bean, Kate Mara, Sebastian Stan, Jeff Daniels gibi isimler rol alıyor.
Labirent: Alev Deneyleri
Labirent: Alev Deneyleri
Maze Runner: The Scorch Trials
2014 tarihli roman uyarlaması bilimkurgu aksiyonu Labirent: Ölümcül Kaçış ın devamı olan filmde, kapana kısıldıkları Labirent deneyinden kurtulmayı başaran gençleri bu sefer dış dünyada hiç de ummadıkları tehlikeler bekliyordur. Kıyamet sonrası bir manzarayla karşılaşan ve bir şekilde değerli olduklarına inanan gençler, kendileri için hazırlanan planların ikinci aşamasına geçtiklerinden haberdar değildir. Serinin bu bölümünde Thomas ve Kayranlı dostları şimdiye kadar ki en zorlu mücadelelerini vermek zorundadır. İsyan olarak bilinen gizemli ve güçlü organizasyon hakkında ipuculara ulaşmak.

Filmin yönetmenliğini Wes Ball yaparken oyuncu kadrosunda Dylan O Brien, Thomas Brodie-Sangster, Kaya Scodelario, Giancarlo Esposito, Lili Taylor gibi isimler rol alıyor.
Transporter: Son Hız
Transporter: Son Hız
The Transporter Refueled
Artık eski hızlı hayatını terketmiş olan Frank Martin (Ed Skrein), Fransa nın güneyinde yaşamakta ve sadece bazı çok gizli teslimatlarla ilgilenmektedir. Ancak yaptığı son teslimat başına büyük iş açacaktır: 3 güzel kadına şoförlük yaptıktan sonra, onu ziyarete gelmiş babasının Rus mafyası tarafından kaçırıldığını öğrenir. Babasını kurtarabilmek için Anna (Loan Chabanol) önderliğindeki kadınlarla tehlikeli bir işbirliğine girişmek zorunda kalacaktır.

Filmin yönetmenliğini Camille Delamarre yaparken oyuncu kadrosunda Ed Skrein, Loan Chabanol, Ray Stevenson, Lenn Kudrjawizki, Tatiana Pajkovic gibi isimler rol alıyor.
American Ultra
American Ultra
Mike ile sevgilisi Phoebe küçük bir kasabada son derece sakin bir hayat sürerken sıkıcı buldukları hayatları olağanüstü bir macerayla şenlecektir. Çift her şeye rağmen hayatlarından memnundur, hatta Mike yakın zamanda sevgilisine evlilik teklifinde bulunmayı planlamaktadır. Ancak çok yakında Mike ı tanıyan kimsenin bilmediği bir sır her şeyi altüst edecektir: Mike esasında hükümet için çalışan bir gizli ajandır! Üstleri tarafından güvenilirliğine gölge düştüğü gerekçesiyle etiketlenen Mike, çalıştığı birim tarafından etkisiz hale getirilmeye çalışılacaktır. Phoebe yi de yanına alıp peşindekilerden kaçmak için yollara düşen genç adam tüm becerilerini sergilemek zorunda kalacağı zorlu bir deneyime adım atar.

Filmin yönetmenliğini Nima Nourizadeh yaparken oyuncu kadrosunda Kristen Stewart, Jesse Eisenberg, Topher Grace, John Leguizamo, Bill Pullman gibi isimler rol alıyor.
Kod Adı: U.N.C.L.E.
Kod Adı: U.N.C.L.E.
The Man from U.N.C.L.E.
1960 lı yıllarda geçen ajan hikayesinde Solo ve Kuryakin adlı 2 ajanın aksiyon dolu takip öyküsü anlatılıyor. CIA ajanı Napoleon Solo (Henry Cavill) ve KGB ajanı İlya Kuryakin (Armie Hammer), soğuk savaş yıllarının gergin ortamında nükleer silahlar geliştirerek bütün dünyayı tehdit eden bir suç örgütüne karşı güçlerini birleştirirler. İlk başta birbirinden çok hoşlanmayan ikilinin örgütün içine sızabilmek için tek şansı, oldukça önemli işler yaptıktan sonra ortadan kaybolan bir Alman bilim adamının kızı olan Gaby dir (Alicia Vikander).

Filmin yönetmenliğini Guy Ritchie yaparken oyuncu kadrosunda Henry Cavill, Armie Hammer, Alicia Vikander, Elizabeth Debicki, Luca Calvani gibi isimler rol alıyor.
Hitman: Ajan 47
Hitman: Ajan 47
Hitman: Agent 47
Agent 47, tam bir ölüm makinesi olacak şekilde tasarlanmış bir suikastçidir. Ancak çok güçlü bir holding, ajanın arkasındaki sırrı çözüp kendi suikastçiler ordusunu kurmak istemektedir. Ajana bu görevde Katia adlı bir kadın yardımcı olacaktır, Katia bir yandan babasını bulmaya çalışmaktadır.

Filmin yönetmenliğini Aleksander Bach yaparken oyuncu kadrosunda Thomas Kretschmann, Zachary Quinto, Ciaran Hinds, Rupert Friend, Emilio Rivera gibi isimler rol alıyor.
61. Bölge
61. Bölge
Özel olarak yetiştirilmiş bir istihbarat görevlisi, Karadeniz de uzun süre güçlü grupların arasında problemler çıkarmayı başarsa da, devlet kimliğinin verdiği rahatlıkla arkasında hiçbir iz bırakmamıştır. Yeni görev yeri, Trabzon un Of ilçesinde işi o kadar kolay olmaz. Sonunda Trabzon ekibi de Of taki plana dahil olur.

Filmin yönetmenliğini Cuma Uğurlu yaparken oyuncu kadrosunda Mahmut Kaldırım, Ömer Özdoğan, Mehmet Hacıahmetoğlu, Adnan Varol, İsa Olgun, Reşat Hacıahmetoğlu, Oğuz Akyüzlü, Zeki Çatalbaş gibi isimler rol alıyor.
Kötü Kedi Şerafettin
Kötü Kedi Şerafettin
Sefahati meşhur, marazı bol Beyoğlu’nda geçen bir İstanbul serüveni! Alelade bir Mart sabahı, kahramanların en antisi, kedilerin en fenası Kötü Kedi Şerafettin, kadim yancıları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile akşama mangal hazırlığı yapmaktadır. Ne var ki evdeki hesap çarşıya uymaz… Şero, aynı gün, babası Tonguç tarafından evden kovulacağı, göz koyduğu manitanın ölümüne sebep olacağı, bir dizi düşmanının saldırısına uğrayacağı, hayatında ilk kez aşık olacağı, baba olduğunu öğrense de kabullenemeyeceği gibi, mangal planları da bu “ufak aksiliklerle” altüst olacaktır.

Filmin yönetmenliğini Mehmet Kurtuluş ve Ayşe Ünal yaparken seslendirme yapanlar arasında Uğur Yücel ve Demet Evgar’a, Okan Yalabık, Ayşen Gruda, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Gökçe Özyol, Cezmi Baskın ve Yekta Kopan gibi ünlü isimler var.

Fantastik Dörtlü
Fantastik Dörtlü
The Fantastic Four
Reed Richards (Miles Teller) bilime ve araştırmaya hevesli bir gençtir. Küçük yaşlardan itibaren evinin garajında çalışmalar yapmakta ve icatlar ortaya çıkarmaktadır. En büyük icadı ise bir tür ışınlanma makinesidir. Bu icadı sayesinde bir bilim fuarında Baxter Enstitüsü dekanı Dr. Franklin Storm’un dikkatini çeker ve enstitüye alınır. Bir gece, bu icadını kendisinin yanı sıra arkadaşı Ben Grimm, Dr. Storm’un oğlu Johnny Storm ve bir diğer öğrenci Victor ile denemeye karar verir. Ancak büyük bir patlama olur ve 4 gençle birlikte o sırada yakınlarda bulunan Sue ciddi şekilde yaralanır. Victor ortadan kaybolur.

Hükumet tarafından gizli bir bölgede tedavileri yapılan ve analizlere tabi tutulan 4 genç, birbirinden farklı insan üstü yeteneklere sahip olmuşlardır. Artık güçlerini dünyanın selameti için kontrol edip kullanmayı öğrenmeleri gerekmektedir.

Filmin yönetmenliğini Josh Trank yaparken oyuncu kadrosunda Kate Mara, Toby Kebbell, Jamie Bell, Miles Teller, Tim Blake Nelson gibi isimler rol alıyor.
Görevimiz Tehlike 5
Görevimiz Tehlike 5
Mission: Impossible - Rogue Nation
Ethan Hunt ve ekibi; bu zamana kadar karşılaştıkları en büyük düşmana karşı mücadeleye girmeye hazırlanıyor. IMF’i ortadan kaldırmayı hedefleyen uluslararası bir dolandırıcılık örgütü olan Sendika’nın tehlikeli faaliyetlerinden kurtulmayı hedefleyen ve bu yasadışı örgütün kökünü kazımak için yola çıkan ekip; kısa bir süre sonra bu son derece tehlikeli organizasyonun hedefi haline geliyor. Bu kovalamaca hem Hunt hem de maharetli ekibini; en zor görevlerinden biriyle karşı karşıya getiriyor.

Filmin yönetmenliğini Christopher McQuarrie yaparken oyuncu kadrosunda Tom Cruise, Jeremy Renner, Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames gibi isimler rol alıyor.
Ant-man
Ant-man
Biyokimyacı Dr. Hank Pym yaptığı son deneylerde, maddelerin boyutlarını değiştirmeyi keşfeder. Bu keşfi ilk önce üzerinde test eder ve yarattığı araçlarla birlikte böceklerle iletişime geçmeyi başarır.

Filmin yönetmenliğini Peyton Reed yaparken oyuncu kadrosunda Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Hayley Atwell, Judy Greer gibi isimler rol alıyor.
Öldürmenin Üç Yolu
Öldürmenin Üç Yolu
Kill Me Three Times
Özel dedektif ve profesyonel bir kiralık katil olan Charlie Wolfe (Simon Pegg) zengin bir işadamı olan Jack Taylor (Callan Mulvey) tarafından eşi Alice i (Alice Braga) öldürmesi için kiralanır. Ancak Alice i öldürmek üzere harekete geçen Charlie, genç kadını öldürme niyeti olan tek kişinin kendisi olmadığını anlar.

Filmin yönetmenliğini Kriv Stenders yaparken oyuncu kadrosunda Teresa Palmer, Simon Pegg, Alice Braga, Sullivan Stapleton, Bryan Brown gibi isimler rol alıyor.
Colt 45
Colt 45
Filmin yönetmenliği Fabrice Du Welz yaparken oyuncu kadrosunda Alice Taglioni, Philippe Nahon, Gérard Lanvin, Joey Starr, Amr Waked gibi isimler rol alıyor.
Büyük Oyun
Büyük Oyun
Big Game
Ormanda kamp yapmakta olan bir genç, esrarengiz bir bir uçağın kamp alanının yakınlarına düşürülmesi sonucunda Amerikan Başkanı ile tanışır. Fakat Amerikan Başkanı nın bu durumda kurtarılması gerekmektedir. Oskari, kontrolü ele geçirerek Başkan Moore un kurtarılmasına yardım eder.

Filmin yönetmenliğini Jalmari Helander yaparken oyuncu kadrosunda Samuel L. Jackson, Ray Stevenson, Felicity Huffman, Jim Broadbent, Ted Levine gibi isimler rol alıyor.
Terminator: Genisys
Terminator: Genisys
Terminator: Genesis
İnsan direnişinin lideri John Connor (Jason Clarke), Çavuş Kyle Reese’i (Jai Courtney) Sarah Connor’ı (Emilia Clarke) koruması ve geleceği güvence altına alması için 1984’e geri gönderdiğinde olayların beklenmedik bir şekilde yön değiştirmesi zaman çizgisinde kırılma yaratır. Şimdi kendisini geçmişin yeni ve yabancı bir versiyonunda bulan Çavuş Reese, Gardiyan’ın da (Arnold Schwarzenegger) dahil olduğu olasılık dışı müttefiklerle, tehlikeli yeni düşmanlarla ve beklenmedik “geleceği yeniden başlatmak” göreviyle karşı karşıya kalır.

Filmin yönetmenliğini Alan Taylor yaparken oyuncu kadrosunda Arnold Schwarzenegger, Emilia Clarke, J.K. Simmons, Lee Byung-hun, Matt Smith gibi isimler rol alıyor.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Son Sinema Haberleri

İddialı geliyor!
İlker Arık’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünü Hakan Bulut ile paylaştığı yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler vizyona girmeden gişe yarışını önde götürüyor. İşte vizyondaki filmler ve gelecek olanlar...
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn )
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu