Sinema Fragmanlar - Vizyona Girecek Filmlerin Fragmanları - Güncel Fragmanlar - Fragman İzle
Email Şifre

Aksiyon filmleri

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2
Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
Katniss Everdeen, uzaklardaki kasabasının yıkıma uğradığını öğrendiği an durumu görmek için evine geri döner. Açlık oyunlarını kazananların kaldıkları yer hariç tüm kasaba otorite tarafından yerle bir edilmiş, bu felaket ortamında görebildiği tek canlı şey ise kedi Buttercup olmuştur. Katniss, Buttercup ı da alıp 13. Bölge ye gider. 13. Bölge nin yöre halkı yeraltında gizlenerek yaşamakta, hükümet kızılay escort tarafından kullanılan nükleer silahların yıkıcı etkilerinden korunmaya çalışmaktadır. Katniss in Devrim kampanyalarını güçlendirmesinin önündeki tek engel hükümet tarafından hile amaçlı tutulan Peeta dır...

Filmin yönetmenliğini Francis Lawrence yaparken oyuncu kadrosunda Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Julianne Moore, Elizabeth Banks, Liam Hemsworth gibi isimler rol alıyor.
Ölümcül Takip
Ölümcül Takip
Survivor
Londra daki ABD Büyükelçiliği ne kısa bir süre önce tayin edilen Kate Abbott adlı bir gizli servis görevlisi (Milla Jovovich) bombalı bir saldırıdan son anda kurtulduktan sonra saldırının sorumluluğunun üzerine yıkıldığına şahit olur. Aynı zamanda New York ta Times Mydanı nda yapılması planlanan bir saldırıdan haberdar olur. Kate onu yakalamak isteyen görevlilerden kaçmak, bir yandan da adını aklayıp terörist saldırıyı durdurmak için zamanla yarışmak zorundadır.

Filmin yönetmenliğini James McTeigue yaparken oyuncu kadrosunda Milla Jovovich, Pierce Brosnan, Emma Thompson, Dylan McDermott, James D Arcy gibi isimler rol alıyor.
Ölümcül Takip
Ölümcül Takip
Survivor
Londra daki ABD Büyükelçiliği ne kısa bir süre önce tayin edilen Kate Abbott adlı bir gizli servis görevlisi (Milla Jovovich) bombalı bir saldırıdan son anda kurtulduktan sonra saldırının sorumluluğunun üzerine yıkıldığına şahit olur. Aynı zamanda New York ta Times Mydanı nda yapılması planlanan bir saldırıdan haberdar olur. Kate onu yakalamak isteyen görevlilerden kaçmak, bir yandan da adını aklayıp terörist saldırıyı durdurmak için zamanla yarışmak zorundadır.

Filmin yönetmenliğini James McTeigue yaparken oyuncu kadrosunda Milla Jovovich, Pierce Brosnan, Emma Thompson, Dylan McDermott, James D Arcy gibi isimler rol alıyor.
Vice
Vice
Julian Michaels (Bruce Willis), VICE adında bir yapay dünya tasarlamıştır, burada müşterileri en çılgın fantezilerini tıpkı insan gibi görünen, düşünen ve hisseden yapay kişiliklerle yaşayabilmektedir. Bir gün Kelly (Ambyr Childers) adlı bir robot, kendi gerçekliğinin farkına vararak buradan kaçar. Kaçtıktan sonra Michaels ın fedaileri ile Vice ı kapatmayı aklına koymuş Roy adında bir polis memurunun şiddetli çatışmasının ortasında kalır.

Filmin yönetmenliğini Brian A Miller yaparken oyuncu kadrosunda Bruce Willis, Thomas Jane, Bryan Greenberg, Colin Egglesfield, Johnathon Schaech gibi isimler rol alıyor.
Jurassic World
Jurassic World
John Hammond ın başarısızlıkla sonuçlanan Jurassic Park denemesinin üzerinden tam 22 yıl geçmiştir. Nublar Adası nda bu kez tam kapasiteyle çalışan, Hammond ın hayal ettiği gibi bir dinozor tema parkı Jurassic World adıyla kurulmuştur. Ancak kuruluşunun üzerinden 10 yıl geçen parkta müşteri sayısı günden güne azalmaktadır. Parkı işleten şirketin hedeflerini tutturabilmesi için parkta yenilikler yapılır, yeni bir dinozor türü yaratılır. Ne var ki bu yeni tür, adayı ve adadakileri felakete sürükleyebilecek sonuçlar doğuracaktır.

Filmin yönetmenliğini Colin Trevorrow yaparken oyuncu kadrosunda Katie McGrath, Bryce Dallas Howard, Omar Sy, Judy Greer, Irfan Khan gibi isimler rol alıyor.
Savaşçı
Savaşçı
The Dead Lands
Eski bir dönemde geçen filmde babası ve tüm kabilesi öldürülen genç bir savaşçının intikam hikayesi anlatılıyor. Bu yolculukta genç savaşçı, kimsenin girmediği yasaklı topraklardan geçecek ve gizemli, korkusuz bir savaşçının da desteğini alacaktır. Ancak düşmanları sayıca kendilerinden çok fazladır ve bitmeyen bir savaş başlar.

Filmin yönetmenliğini Toa Fraser yaparken oyuncu kadrosunda Lawrence Makoare, Rena Owen, Pana Hema Taylor, James Rolleston, George Henare gibi isimler rol alıyor.
Kan Kardeş
Kan Kardeş
Son of a Gun
Yılın merakla beklenen suç dramı örneği olan Son Of A Gun, hapisten çıktıktan sonra yeniden Avustralya’nın suç dünyasına düşen ve hem daha öncesinde hem şimdi tekrar yaşadığı kötü anılarından kurtulmak için debelenen 19 yaşındaki genç delikanlı JR ın dramına odaklanıyor.

Filmin yönetmenliğini Julius Avery yaparken oyuncu kadrosunda Ewan McGregor, Brenton Thwaites, Alicia Vikander, Damon Herriman, Jacek Koman gibi isimler rol alıyor.
Gece Takibi
Gece Takibi
Run All Night
Uzun süre mafya babası Shawn Maguire’ın en iyi arkadaşı olan tetikçi Jimmy, artık formunda değildir ve yaşlanmıştır ancak mafya babası patronu onu bir göreve daha zorlar. Jimmy, kendisinden uzun zaman önce uzaklaşmış oğlu hedef haline geldiğinde, suç dünyasındaki ailesi ve kendisini terk etmiş gerçek ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Jimmy’nin geçmiş hatalarının tek kefareti oğlunun hayatını bir silahın ucundan korumak olacaktır.

Filmin yönetmenliğini Jaume Collet-Serra yaparken oyuncu kadrosunda Liam Neeson, Ed Harris, Genesis Rodriguez, Vincent D Onofrio, Joel Kinnaman gibi isimler rol alıyor.
Mad Max: Fury Road
Mad Max: Fury Road
Zorlu geçmişi Mad Max’i hayatta kalmak için en iyi yolun yalnız olmak gerektiğine inandırmıştır. Yine de bir şekilde kendini Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından, sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasında bulur. Yaşadıkları ortamı zalimce yöneten Immortan Joe’dan kaçmaktadırlar ve Joe kendisinden çalınan ve yeri doldurulamayacak derecede önemli kaybının peşindedir.

Filmin yönetmenliğini George Miller yaparken oyuncu kadrosunda Charlize Theron, Tom Hardy, Nicholas Hoult, Rosie Huntington-Whiteley, Nathan Jones gibi isimler rol alıyor.
Tehlikeyle Flört
Tehlikeyle Flört
Ozan, Çağatay ve Timsah tan ibaret Flört, yaşadıkları mahallenin düğünlerinde, orkestrada minnet rica çalarak müzisyenlikten para kazanmaya çalışmaktadır. Para kazanırken kendi müzik türlerinden ödün vermek istemeyen 3 kafadar, istedikleri albümü çıkartacak yapımcıyı bir türlü bulamazlar. Çaldıkları bir düğünde kendi müzik tarzlarını davetlilerle paylaşmak zaten bir hatayken, üstüne üstlük Ozan gelinle flörtleşmeye başlar! Kendilerini işsiz bulan ve daha kötüsü çevrede sürekli alay konusu olmayan başlayan üçlü, çareyi en son kendi paralarını ortaya koyarak albüm çıkartmakta bulurlar. Fakat cepleri bomboştur...

Filmin yönetmenliğini M. Murat Şenöy yaparken oyuncu kadrosunda Mete Horozoğlu, Ezel Akay, Cihat Tamer, Tuğrul Tülek, Mahmut Gökgöz gibi isimler rol alıyor.
Yenilmezler 2: Ultron Çağı
Yenilmezler 2: Ultron Çağı
Avengers: Age of Ultron
Iron Man Tony Stark önderliğinde bir grup süper kahraman, aktif olarak kullanılmayan bir barışı koruma programını gerçekleştirmek isterler, ancak işler çığrından çıkar ve insan yapımı bir yapay zeka olan Ultron un eline, hain planlarını gerçekleştirme fırsatı geçer. Süper kahramanlar onu durdurabilmek için bir kez daha güç birliği yapmak zorundadır. Tüm dünyaya yayılan bir savaş başlayacaktır.

Filmin yönetmenliğini Joss Whedon yaparken oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson, Chris Evans, Mark Ruffalo gibi isimler rol alırken seslendirenler arasında James Spader , Lou Ferrigno gibi isimler var.
İntikam Kapanı
İntikam Kapanı
Everly
Bir kadının, hayatındaki tüm karanlık işlere bulaşmış adamlara savaş açış öyküsünü izleyeceğiz. Bu kadın kendi evinde umulmadık bir anda hayatına giren bütün bu insanlarla burun buruna gelir ve hepsinden intikam almaya karar verir.

Filmin yönetmenliğini Joe Lynch yaparken oyuncu kadrosunda Salma Hayek, Jelena Gavrilovic, Togo Igawa, Jennifer Blanc, Caroline Chikezie gibi isimler rol alıyor.
Kanunun Kuvveti
Kanunun Kuvveti
La French
1975 yılında Marsilya da geçen hikayede idealist ve kıdemli polis mahkemesi hakimi Pierre Michel in hikayesine konuk oluyoruz. Michel eşi ve çocuklarıyla mutlu bir hayat süren, işinde başarılı bir kanun adamıdır. Bir süredir çalışmakta olduğu yerden Marsilya nın kritik bir bölgesine atanan Michel tarihin gördüğü en organize uyuşturucu çetelerinden birinin peşine düşecektir. French Connection adındaki bu çete, Amerika ya uyuşturucu ihracatı yapan Marsilya nın en büyük uyuşturucu ağını yönetir. Çetenin önde gelenlerinden Zampa ya karşı savaş açan Michel meslektaşlarının tüm uyarılarına rağmen son derece tehlikeli bu görevi yürütecektir. Ne var ki Frennch Connection her daim bir adım öndedir ve bir noktadan sonra Michel in hayatının en zorlu kararını alması gerekecektir.

Filmin yönetmenliğini Cédric Jimenez yaparken oyuncu kadrosunda Jean Dujardin, Gilles Lellouche, Benoît Magimel, Celine Sallette, Mélanie Doutey gibi isimler rol alıyor.
Son Savaş: Aşk
Son Savaş: Aşk
The Lovers
2020 de geçen hikayede karısı Laura ile birlikte bir İngiliz ticaret gemisinin enkazını keşfetmek için dalan Jay Fennel in öyküsü ele alınıyor. Bu tehlikeli dalış sırasında Laura tuzağa düşer, kocası Jay ise onu kurtarmaya çalışırken kazaya uğrayıp komaya girer. Başarılı bir deniz arkeologu olan Jay in beyin ölümü gerçekleşmiştir. Hikaye sonrasında 1778 tarihine geri dönüp benzer bir hikayenin başkarakteri olan James Stewart ın öyküsüne odaklanır.

Filmin yönetmenliğini Roland Joffé yaparken oyuncu kadrosunda Josh Hartnett, Tamsin Egerton, Alice Englert, Bipasha Basu, Abhay Deol gibi isimler rol alıyor.
Hızlı ve Öfkeli 7
Hızlı ve Öfkeli 7
Furious 7
Hız, güzel arabalar, soygun, dostluk, ihanet ve sadakat temaları üzerine kurulmuş, fenomenleşen film serisinin son halkasında Vin Diesel, Dwayne Johnson ve Paul Walker son kez beraber kamera karşına geçti. Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky ve Lucas Black’ten oluşan kemik kadronun korunduğu filmde ayrıca Jason Statham, Djimon Hounsou, Tony Jaa, Ronda Rousey, Nathalie Emmanuel ve Kurt Russell gibi yıldızlar da yer alıyor.

Filmin yönetmenliğini James Wan yaparken oyuncu kadrosunda Paul Walker, Vin Diesel, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson gibi yıldız isimler rol alıyor.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Son Sinema Haberleri

İddialı geliyor!
İlker Arık’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünü Hakan Bulut ile paylaştığı yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler vizyona girmeden gişe yarışını önde götürüyor. İşte vizyondaki filmler ve gelecek olanlar...
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn )
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu