Sinema Fragmanlar - Vizyona Girecek Filmlerin Fragmanları - Güncel Fragmanlar - Fragman İzle
Email Şifre

Aksiyon filmleri

The Gunman
The Gunman
Prone Gunman
Geçmişte Kongo Maden Bakanı na düzenlenen bir suikaste karıştığı yönünde deliller bulunduğu için casusluğu bırakmak zorunda kalan Jim Terrier adlı uluslararası ajan (Sean Penn), artık Afrika köylerine temiz içme suyu sağlayan bir organizasyonda çalışmaktadır. Ancak eski patronları, cinayetteki rolü nedeniyle onun peşini bırakmaz ve yerini tespit ederler. Rahat edebilmek için adını temize çıkarmak zorundadır. Bu yüzden sevgilisinin yanına, Barcelona ya döner ve sonra Avrupa yı şehir şehir taramaya başlar. Yalnız aklına getiremediği birşey vardır, sevgilisini ona karşı kullanabilme ihtimalleri...

Filmin yönetmenliğini Pierre Morel yaparken oyuncu kadrosunda Javier Bardem, Sean Penn, Idris Elba, Ray Winstone, Jasmine Trinca gibi isimler rol alıyor.
Kuralsız
Kuralsız
Insurgent
Divergent adlı kitabın ve filmin devamı. Kitabın özeti şöyle: Tris sevdiklerini -ve kendini- kurtarmak zorunda. Üzüntü, fedakarlık, kimlik, bağlılık, kurallar ve aşkla ilgili sorunlarla boğuşurken bu hiç de kolay olmayacak. Üstelik savaş başlıyor ve herkes tarafını seçmek durumunda. Ancak geri dönüşü olmayan bir yola giriyorsan, zafer getireceğini umduğun seçim, tüm hayatını altüst edebilir.

Filmin yönetmenliğini Robert Schwentke yaparken oyuncu kadrosunda Shailene Woodley, Theo James, Ansel Elgort, Miles Teller, Kate Winslet gibi isimler rol alıyor.
Son Mektup
Son Mektup
Avrupa’da 1914’te 1. Dünya Harbi’nin başlamasından kısa bir süre sonra Türkler de kendilerini harbin içerisinde bulurlar. Harpte Almanya ile beraber hareket eden Osmanlı İmparatorluğu tarih sahnesinde son yıllarını yaşar. O günlerde gönüllü olarak Çanakkale’ye giden ve orada tanışan Pilot Yüzbaşı Salih Ekrem ile Nihal Hemşire, bir yandan vazifelerini yerine getirmek için koştururken, diğer yandan da Fuat isminde kimsesiz bir çocuğu korumak için birlikte mücadele etmeye başlarlar. İngilizlerin bir hava baskınında Salih Yüzbaşı’nın ona yardımı sayesinde kurtarılan kimsesiz çocuk Fuat , Nihal hemşirenin kanatları altına sığınarak Salih Yüzbaşı ile Nihal’in daha da yakınlaşmasına vesile olur. Bu beraberlik kısa sürede “harp şartlarında dile getirilemeyen” büyük bir aşka dönüşür. 18 Mart’a kadar süren çatışmalarda Salih Ekrem Yüzbaşı, Nihal Hemşire, Nusrat Mayın Gemisi’nin Kaptanı Hakkı Yüzbaşı, Doktor Ragıp Yüzbaşı ve Erika Hemşire bir yandan bütün gayretleri ile vatan müdafaasına koşarken, diğer yandan da ayrılmaz dostluklar kurarlar...

Filmin yönetmenliğini Özhan Eren yaparken oyuncu kadrosunda Tansel Öngel, Nesrin Cevadzade, Hüseyin Avni Danyal, Bülent Şakrak, Barbara Sotelsek gibi isimler rol alıyor.
Kingsman: Gizli Servis
Kingsman: Gizli Servis
Kingsman: The Secret Service
Gary ´Eggsy´ Price, çok küçük yaşta babasını bir askeri görevde yitirir. Bu gizli görev neticesinde ailesine bir madalya takdim edilir ve aileye bir kereye mahsus olmak üzere yardım istemeleri için bir telefon numarası verilir. Aradan 17 yıl geçer, işsiz Eggsy annesinin evinde yaşamaktadır. Bir gün trafikte kargaşaya neden olur ve tutuklanınca karakoldan kurtulmak için madalyayı kullanır. Onu bu olaydan kurtaran ajan Harry Hart ise hayatını Eggsy’nin babasına borçludur. Şimdi Harry, bu sıradan gibi görünen gence, gizli bir bağımsız istihbarat servisi ajanı olmanın yollarını öğretecektir. Eggsy’yi bu yeni hayatında ciddi bir sınav beklemektedir…

Filmin yönetmenliğini Matthew Vaughn yaparken oyuncu kadrosunda Samuel L. Jackson, Michael Caine, Taylor Swift, Colin Firth, Adele gibi isimler rol alıyor.
Boyun Eğmez
Boyun Eğmez
Unbroken
Angelina Jolie nin ikinci kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu film, "Torrance Kasırgası" takma adıyla da tanınan Louis Zamperini nin (1917-2014) hayatının önemli bölümlerini anlatıyor. 1936 da Almanya nın başkenti Berlin de yapılan Olimpiyat Oyunları na katılan ve erkekler 5 bin metre yarışında 8. olmasına karşın son 56 saniye içinde yaptığı atılımla Nazi Almanyası nın lideri Adolf Hitler in dikkatini çeken ve daha sonra onunla buluşan, ABD nin II. Dünya Savaşı na girmesinin ardından 1941 de Hava Kuvvetleri ne katılan, B-24 savaş uçağı bombacısı olarak Pasifik teki Funafuti Adası na gönderilen, içinde bulunan uçağı, 1942 de kayıp bir uçağı aramak için düzenlenen arama kurtarma operasyonu sırasında okyanusa çakılan ve kazadan kurtulan 3 kişiden biri olan Zamperini ye şiddetli travma sonrası stres bozukluğu teşhisi konuldu. Huzuru yaşamını Hıristiyanlık dinine adayarak bulan Zamperini, 1998 de 81. yaşgününde Japonya nın Nagano kentinde düzenlenen Kış Olimpiyatları nda da Olimpiyat Meşalesi ni taşımıştı.

Filmin yönetmenliğini Angelina Jolie yaparken oyuncu kadrosunda Garrett Hedlund, Jai Courtney, Domhnall Gleeson, Jack O Connell, Alex Russell gibi isimler rol alıyor.
Keskin Nişancı
Keskin Nişancı
American Sniper
Cesur bir asker olarak tanınan Chris Kyle, yoğun savaş ortamının hüküm sürdüğü Irak’a silah arkadaşlarını korumak için gönderilir. Kyle gerçekten keskin bir nişancıdır ve isabetli atışlarıyla savaş alanında pek çok hayatı kurtarır. Cephede adeta bir efsaneye dönüşür. Ama şöhreti çok geçmeden düşman hatlarında da yayılınca, bu sefer kendisi hedef haline gelecektir... Öte yandan, her ne kadar profesyonel bir asker de olsa zihni, Amerika da evde bıraktıklarıyla meşguldür...

Filmin yönetmenliğini Clint Eastwood yaparken oyuncu kadrosunda Bradley Cooper, Sienna Miller, Kyle Gallner, Jake McDorman, Owain Yeoman gibi isimler rol alıyor.
Üç Kağıtçı Mortdecai
Üç Kağıtçı Mortdecai
Mortdecai
Bir müzayedeci olan Charles Mortdecai, çalınmış bir tablonun peşine düşer. Söylentilere göre bu tablo, Nazi altınlarıyla dolu kayıp bir banka hesabıyla bağlantılıdır.

Filmin yönetmenliğini David Koepp yaparken oyuncu kadrosunda Johnny Depp, Gwyneth Paltrow, Ewan McGregor, Paul Bettany, Jeff Goldblum gibi isimler rol alıyor.
A Most Violent Year
A Most Violent Year
1981 yılının kışında, New York ta geçen gerilim dolu hikayede göçmen bir ailenin yaşamına odaklanıyor. New York şehri tarihinin en çetin dönemini geçirirken New York a yerleşen Anna ve Abel Morales çifti karşılarına çıkan fırsatları değerlendirip bir yandan işlerini büyütürken, diğer yandan şehrin yolsuzluk, şiddet ve suç sarmalında ayakta kalmaya çalışmaktadır. Petrol sektöründe çalışan Abel, piyasanın şartlarının ve rakiplerinin acımasızlığını keşfeder. Sonrasında mücadele edebilmek için tek yolun en az onlar kadar vahşi olmaktan geçtiğini fark eder. Abel yasal yolları bırakıp ailesi için kurduğu tüm düzeni yok edecek olan bu tehditlere karşı savaşmak zorunda kalacaktır.

Filmin yönetmenliğini J.C. Chandor yaparken oyuncu kadrosunda Alessandro Nivola, Jessica Chastain, Oscar Isaac, Ashley Williams, Catalina Sandino Moreno gibi isimler rol alıyor.
Jupiter Yükseliyor
Jupiter Yükseliyor
Jupiter Ascending
İnsanlığın bu dünyada tek olduğunu düşündüğü bir zamanda, kendi halindeki genç bir kız, Evrenin Kraliçesi tarafından suikaste gitmek üzeredir. Ancak dünya dışından başka birisi onu kurtarır. Ve Evrenin Kraliçesi nin hükümdarlığını sona erdirmesi için o kıza ihtiyacı vardır.

Filmin yönetmenliğini Andy Wachowski, Lana Wachowski yaparken oyuncu kadrosunda Mila Kunis, Channing Tatum, Sean Bean, Douglas Booth, Eddie Redmayne gibi isimler rol alıyor.
Polis Akademisi: Alaturka
Polis Akademisi: Alaturka
Polislik mesleğine uygun olmayan, deyim yerindeyse ipini koparan herkes polis akademisine alınmaya başlamıştır. Polis Akademisi nin aşırı disiplin merakıyla tanınan Müdür Muavini Beton Haşmet in bu dönemde başına bir dizi komik olay gelir ve bu duruma sinirlenir. Haşmet sertleştikçe kontrolu kaybeder, o kontrolu kaybettikçe Polis Okulu yeni öğrenciler için daha eğlenceli bir yer haline gelmeye, Haşmet in hayatı ise ufak ufak bir kâbusa dönüşmeye başlar.

Filmin yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu yaparken oyuncu kadrosunda Mehmet Ali Erbil, Yolanthe Cabau, Peker Açıkalın, Sümer Tilmaç, Elvin Levinler gibi isimler rol alıyor.
Yedinci Oğul
Yedinci Oğul
Seventh Son
18. yüzyılda geçen hikayede, genç Thomas yerel halkın içerisinde olan Spook isimli öğretmeninden eğitim alarak, kötü ruhlara karşı savaşmayı öğrenmesi gerekmektedir. İlk büyük sınavını ise Spook kasabadan uzaktayken güçlü Anne Malki’nin hapsolduğu yerden kaçmasıyla verir.

Filmin yönetmenliğini Sergey Bodrov yaparken oyuncu kadrosunda Julianne Moore, Jeff Bridges, Ben Barnes, Kit Harington, Djimon Hounsou gibi isimler rol alıyor.
6 Süper Kahraman
6 Süper Kahraman
Big Hero 6
6 Süper Kahraman / Big Hero 6, izleyicinin Walt Disney Animasyon Stüdyoları’ndan beklediği kalbe dokunan ve mizah dolu bir hikayeye sahip olmakla birlikte aksiyonla karışık bir komedi macera filmi...

Filmde seslendirmeleri Jamie Chung, James Cromwell, Genesis Rodriguez, Daniel Henney, Alan Tudyk gibi isimler yapıyor.
Fatih in Fedaisi: Kara Murat
Fatih in Fedaisi: Kara Murat
Korkusuz, genç ve gözü pek bir akıncı beyi olan Kara Murat, Osmanlı ve Bizans İmparatorlukları arasında Sırbistan da yaşanan savaşta, Bizans askerlerinin arasına tek başına girip, çatışmaların kaderini belirleyebilen bir savaşçıdır. Osmanlı sınırlarını koruyarak ve savaşta elde ettiği başarılarla cesaretini bir kez daha kanıtlayan Kara Murat, Bizansı ın da dikkatini çeker. Ülkesini, halkını, Osmanlı İmparatorluğu nu ve de ailesini korumak için canını ortaya koyar. Fakat Sultan Murat ın kardeşi olan Orhan Çelebi nin tek hedefi tahta geçmektir. Öte yandan Sultan Murat ın padişahlığı genç ve cesur oğlu Sultan Mehmet e bırakır. Sultan Mehmet in gençliğinden cesaret alanlar durumu fırsat bilip, kumpas kurarlar.

Filmin yönetmenliğini Aytekin Birkon yaparken oyuncu kadrosunda Fatih Usta, Nefise Karatay, Bahadır Sarı, Ceyda Tepeliler, Nezih Işıtan gibi isimler rol alıyor.
Takip 3
Takip 3
Taken 3
Devletteki görevinden ayrılan Bryan Mills (Liam Neeson) evine yakın bir yerde gerçekleşen bir cinayetin suçsuz yere zanlısı olarak gösterilir. Bu konuda oldukça inatçı bir dedektif de onun peşine düşer. Mills, bütün tecrübesini ve yeteneklerini kullanarak gerçek suçluyu bulmak ve kendi adaletini sağlamak durumunda kalacaktır.

Filmin yönetmenliğini Olivier Megaton yaparken oyuncu kadrosunda Liam Neeson, Maggie Grace, Famke Janssen, Forest Whitaker, Dougray Scott gibi isimler rol alıyor.
Kırımlı
Kırımlı
İkinci Dünya Savaşı nda Kırım Türkleri nin yaşadığı acıları anlatan ve Cengiz Dağcı nın Korkunç Yıllar romanından uyarlanan Kırımlı/Korkunç Yıllar filminin çekimleri, Bolu Aladağlar ve Afyon da kurulan platolarda yapıldı. Filmde Murat Yıldırım ın canlandırdığı Sadık karakteriyle Selma Ergeç in canlandırdığı Maria karakterinin hayatlarının kesişmesiyle gelişen olaylar da anlatılacak.

Filmin yönetmenliğini Burak Arlıel yaparken oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım, Selma Ergeç, Gülçin Santırcıoğlu, Bülent Alkış, Burç Kümbetlioğlu gibi isimler rol alıyor.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Son Sinema Haberleri

İddialı geliyor!
İlker Arık’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünü Hakan Bulut ile paylaştığı yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler vizyona girmeden gişe yarışını önde götürüyor. İşte vizyondaki filmler ve gelecek olanlar...
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn )
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu