Sinema Fragmanlar - Vizyona Girecek Filmlerin Fragmanları - Güncel Fragmanlar - Fragman İzle
Email Şifre

Aile filmleri

Arabalar 3
Arabalar 3
Cars 3
Tecrübeli yarışçı Şimşek McQueen, elde ettiği bütün başarılara rağmen artık yeni nesil yüksek teknoloji ürünü arabaların gerisinde kalmaya başlamıştır. Özellikle de çaylak Jackson Storm, ortalığı kasıp kavururken herkes McQueen in pabucunun artık dama atıldığını düşünmektedir. Ancak eski şampiyon, yeni yarış teknisyeni Cruz Ramirez in de yardımlarıyla daha hızlı olamasa da daha akıllı hareket ederek Storm u geçip Piston Kupası nı alabilmek için yeniden bir şans yakalayacaktır.

Filmin yönetmenliğini Brian Fee yaparken seslendirenler arasında Owen Wilson, Tony Shalhoub, Kerry Washington, Chris Cooper, Armie Hammer gibi isimler var.
Prenses ve Kurbağa: Ajanlar İş Başında
Prenses ve Kurbağa: Ajanlar İş Başında
The Swan Princess: Royally Undercover
Yaşadıkları ülkeye gelen şüpheli kişiler, Prenses Alis ve etrafındakileri endişeye düşürmüştür. Bu kişilerin sırrını anlayabilmek için onları her an gözetlemeye karar veren Alis, Lucas ve diğer arkadaşları, tüm yeteneklerini kullanarak ajanlık yapmaya karar verir.

Filmin yönetmenliğini Richard Rich yapıyor.
Bir Annenin Feryadı
Bir Annenin Feryadı
1970 li yıllarda İstanbul da duvarcılık yapan Tahir Özütemiz, müteahhitliğe geçerek hızlı bir yükselişle kısa zamanda çok zengin olur. Ailesiyle Şişli ye taşınarak daha zengin bir muhitte farklı bir yaşam tarzı sürdürmeye başlar. Bu duruma itiraz eden tek kişi ise ailenin en büyüğü, Kurtuluş Savaşı gazisi Arif Dede dir. Torunları İhsan ve Emine nin kendi yetiştiği döneme uygun şekilde yaşamalarını istese de, İhsan büyüdükçe başını çok derde sokacak, bütün ailesi için işleri zorlaştıracaktır.

Filmin yönetmenliğini Attila Gökbörü yaparken oyuncu kadrosunda Altan Akışık, Ayşegül Kaygusuz, Mertkan Arat, Banu Şahin, Kerem Gökçer gibi isimler rol alıyor.
Kartal Avcısı Kız
Kartal Avcısı Kız
The Eagle Huntress
Ayçolpan adlı 13 yaşındaki bir kız çocuğunun, halkının nesillerdir sürdürdüğü kartal terbiyeciliği işinde bir usta olabilmek için verdiği mücadele anlatılıyor.

Filmin yönetmenliğini Otto Bell yapıyor.
Neşeli Dalgalar 2: Dalgamanya
Neşeli Dalgalar 2: Dalgamanya
Surf´s Up 2: WaveMania
Cody ve arkadaşları, sörf dünyasının en çılgın takımı Hang Five ile birlikte dünyanın en meşhur efsanevi sörf mekanına bir yolculuğa çıkar. Bu rüya takım ile yaptıkları yolculukta birbirinden ilginç maceralara atılacaklar, ekip çalışmasının ve en önemlisi dostluğun değerini öğreneceklerdir.

Filmin yönetmenliğini Henry Yu yaparken seslendirenler arasında Ahmet Taşar, Sinan Divrik, Selay Taşdöğen, Oğuz Toydemir, Uğur Aslanoğlu gibi isimler var.
Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz
Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz
Snezhnaya koroleva 3. Ogon i led
Kuzey Rüzgarı yüzünden ayrı düştüğü ailesini bulabilmek için kardeşi Kai ile birlikte arayışını sürdüren Gerda, arkadaşı Rolland ile birlikte bütün dilekleri gerçeğe dönüştüren dilek taşını bulmayı başarır. Ancak tam dileklerini dilerken taşa saklanmış Karlar Kraliçesi nin ruhu Gerda nın Ateş Kralı nın ruhu ise Rolland ın bedenini ele geçirince büyülü güçlere sahip olurlar. Bu güçleriyle dünyayı kurtarmaya ve ailelerini aramaya devam etmeye çalışacaklardır.

Filmin yönetmenliğini Alexey Tsitsilin yaparken seslendirenler arasında Erkan Taşdöğen, Fatih Özkul, Onur Kırış, Özgür Özdural, Damla Özüduru Babacan gibi isimler var.
İsra ve Sihirli Kitap
İsra ve Sihirli Kitap
Isra en het magische boek
Isra 9 yaşında küçük bir kızdır. Bir gün okul gezisine çıkarlar. Ancak Isra bu gezide sihirli bir kütüphaneye ulaşır. Kütüphaneyi dolaşan kız kütüphanenin sihirli olduğunu kısa sürede farkeder. Kitaplardan birinin içinde hapis haldeki küçük bir çocuğu bulan Isra, onu kurtarabilmek için masal kitabının içine girer. Masallar diyarında bir yolculuğa başlayan küçük kız bu macerada farklı masal karakterleriyle de tanışacaktır...

Filmin yönetmenliğini R. Kan Albay yaparken oyuncu kadrosunda Isra Dela, R. Kan Albay, Sven Van der Linden, Valerie Deridder, Tamer Karadağlı gibi isimler rol alıyor.
Pepee
Pepee
Dedesinin icat ettiği sıcak havayla çalışan balonla göklerde kaybolan Pepee ve arkadaşları, bu balonla Türkiye nin farklı yerlerine giderler. Önce Adıyaman da Nemrut a, sonra Şanlıurfa daki Göbeklitepe ye ve en son Kapadokya ya giden Pepee, hem Türkiye nin değişik yerleri hakkında bilgi edinecek, hem başına gelen işlerden kurtulmaya çalışırken hep birlikte hareket etmenin önemini kavrayacaktır.

Filmin yönetmenliğini H. Emre Konyalı yaparken seslendirenler arasında Ayşe Şule Bilgiç, Emre Törün, Iraz Elif Kıraç, Çağrı Manas Kıraç, Nurkan Törün gibi isimler rol alıyor.
Kabakçığın Hayatı
Kabakçığın Hayatı
Ma vie de courgette
Babasız büyüyen 9 yaşındaki Icare, annesini de kaybettikten sonra yardımsever polis Raymond un çabasıyla bir yetimhaneye yerleşir. Burada kendini Kabak (Courgette) diye adlandırır, okuldaki hayata alışmaya çalışırken dostluk ve aşkı da keşfedecektir.

Filmin yönetmenliğini Claude Barras yaparken seslendirenler arasında Natacha Koutchoumov, Michel Vuillermoz, Adrien Barazzone, Gaspard Schlatter, Sixtine Murat gibi isimler var.
Sebastian: Sevgili Dostum
Sebastian: Sevgili Dostum
Belle et Sébastien, l´aventure continue
1945 sonbaharında 2. Dünya Savaşı artık sona ermiştir. Sebastien büyümüş, 10 yaşına gelmiştir. Değişmeyen tek şey ise Angelina yı beklediği gerçeğidir. Ancak bir uçak kazasında ormanın derinliklerinde kaybolan Angelina geri dönmez. Tüm kasaba umudunu kaybetse de aralarından sadece birinin, Sebastien ın dedesinin, bir umudu vardır. Ona göre, tanıdığı Peter adında bir adam Angelina yı bulmalarına yardım edebilecektir. Fakat onu kurtarmadan önce çocuk ve köpeğinin birçok tehlikeye göğüs germesi ve bir sırla karşılaşması gerekecektir. Bu sır hem Sebastien, hem de Belle in hayatını değiştirecektir.

Filmin yönetmenliğini Christian Duguay yaparken oyuncu kadrosunda Tchéky Karyo, Thierry Neuvic, Urbain Cancelier, Margaux Chatelier, Félix Bossuet gibi isimler rol alıyor.
Kartopu Savaşları
Kartopu Savaşları
Snowtime
Kış tatilini eğlenerek geçirmek isteyen ve küçük bir köyde yaşayan çocuklar, büyük bir kartopu savaşı yapmaya karar verirler. İki gruba ayrılırlar, birinin lideri 11 yaşındaki Luke, diğerininki ise yine aynı yaştaki, köye yeni gelen Sophie dir. Sophie nin ekibi, kendilerine kardan bir şato inşa ederler, tatil sonunda şato kimin elinde olursa o kazanacaktır. Ancak eğlenceli başlayan iki taraf arasındaki rekabet, zamanla sürtüşmelere yol açar. Hep birlikte eğlendikleri günlere dönebilmek için yine birlikte hareket etmeleri gerekecektir.

Filmin yönetmenliğini Jean-François Pouliot, François Brisson yaparken seslendirenler arasında Sema Kahriman, Didem Atlıhan, Özgür Özdural, Fatih Özkul, Arda Tümer gibi isimler var.
Pete ve Ejderhası
Pete ve Ejderhası
Pete´s Dragon
Orman bekçisi olarak çalışan Grace (Bryce Dallas Howard), babası Meacham ın (Robert Redford) çocuklara anlattığı ejderha hikayelerinin hiçbir doğruluk payı olduğunu düşünmemektedir. Ancak bir gün ormanda Pete (Oakes Fegley) adında yetim bir çocukla karşılaşır. Evi ve ailesi olmayan, başka çocuklara hiç benzemeyen Pete, ormanda Elliott adlı bir dostuyla yaşadığını söyler. Elliott un bir ejderha olduğunu hayretle gören Grace, babası ve erkek arkadaşı Jack (Wes Bentley) ve onun kızı Natalie (Oona Lawrence), Elliott ı yakalamaya kararlı Jack in kardeşi Gavin in (Karl Urban) planlarının suya düşmesi için ellerinden gelen tüm çabayı ortaya koyacaktır.

Filmin yönetmenliğini David Lowery yaparken oyuncu kadrosunda Oakes Fegley, Bryce Dallas Howard, Robert Redford, Oona Laurence, Karl Urban gibi isimler rol alıyor.
Leylekler
Leylekler
Storks
Tarihin en eski devirlerinden beri yeni doğmuş bebekleri ailelerine teslim etme görevini üstlenmiş olan leylekler, artık bebek dağıtımını bırakmış ve ticari kaygılarla iş yapmaya, bir dağıtım şirketi işletmeye başlamıştır. Yani leylekler insanlara kargo götürmektedir. Şirketin en iyi çalışanların biri olan Junior adlı leylek, bir gün yanlışlıkla "Bebek Yapma Makinesi"ni çalıştırır ve sevimli bir bebek dünyaya gelir. Bu izinsiz bebeği patronu keşfetmeden önce ona bir aile bulması gerekmektedir ve Junior ile şirkette çalışan tek insan olan Tulip, bebekle birlikte heyecan dolu bir yolculuğa çıkarlar.

Filmin yönetmenliğini Nicholas Stoller, Doug Sweetland yaparken seslendirenler arasında Andy Samberg, Kelsey Grammer, Katie Crown, Jennifer Aniston, Ty Burrell gibi isimler var.
Kayıp Balık Dori
Kayıp Balık Dori
Finding Dory
Kayıp Balık Dori filmi kimsenin unutamadığı Mavi Tang balığı Dori’yi geçmişiyle ilgili bazı yanıtlar ararken arkadaşı Nemo ve Marlin le yeniden biraraya getiriyor. 10 saniyede bir hafızası sıfırlanan Dori, sadece bir zamanlar bir ailesi olduğu ve onlardan bir şekilde ayrılmak zorunda kaldığıdır. Arkadaşlarıyla birlikte ailesini bulabilmek için uzun bir yolculuğa çıkan Dori, yol boyunca hayatla ilgili çok daha başka dersler de alacaktır.

Filmin yönetmenliğini Andrew Stanton yaparken seslendirenler arasında Eugene Levy, Ellen DeGeneres, Diane Keaton, Idris Elba, Kaitlin Olson gibi isimler var.
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı
The Secret Life of Pets
Manhattan da bir apartman dairesinde sahibi Katie ile mutlu bir hayat yaşayan Terrier türü Max, sahibinin bir gün eve kırma bir köpek olan Luke u getirmesiyle birlikte gözden düştüğünü hissetmeye başlar. İkili arasında başlayan rekabet kısa sürede yerini iş birliğine bırakacaktır, nitekim Snowball adlı beyaz tavşan, sahipleri tarafından terkedilmiş tüm ev hayvanlarını örgütleyerek evlerinde mutlu yaşayan hayvanlara ve sahiplerine büyük bir komplo planlamaktadır.

Filmin yönetmenliğini Chris Renaud, Yarrow Cheney yaparken seslendirenler arasında Ellie Kemper, Lake Bell, Kevin Hart, Tara Strong, Louis C.K. gibi isimler rol alıyor.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Son Sinema Haberleri

İddialı geliyor!
İlker Arık’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünü Hakan Bulut ile paylaştığı yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler vizyona girmeden gişe yarışını önde götürüyor. İşte vizyondaki filmler ve gelecek olanlar...
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn )
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu