Sinema Fragmanlar - Vizyona Girecek Filmlerin Fragmanları - Güncel Fragmanlar - Fragman İzle
Email Şifre

David Bowers tarafından yönetmenliği yapılmış filmler

Saftirik Greg in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken!
Saftirik Greg in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken!
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul
Anne, babası ve iki erkek kardeşiyle birlikte büyükannelerinin 90. doğum günü kutlamasına katılmak için yollara düşen Greg in aklında başka planlar vardır. Indianapolis te düzenlenecek oyun fuarına katılmak isteyen Greg ve kardeşleri bu yolculuğu sabote edecek, Heffley ailesinin fertleri unutamayacakları olaylar yaşayacaktır.

Filmin yönetmenliğini David Bowers yaparken oyuncu kadrosunda Alicia Silverstone, Tom Everett Scott, Chris Coppola, Jason Drucker, Courtney Lauren Cummings gibi isimler rol alıyor.
Saftirik Greg in Günlüğü: Rodrick Kuralları
Saftirik Greg in Günlüğü: Rodrick Kuralları
Diary of a Wimpy Kid 2: Rodrick Rules
2010 yılında ilk filmi yayınlanan Jeff Kinney romanı Saftrik Greg’in Günlüğü nün devamı niteliğindeki film yine güldüren bir aile komedisi olma iddiasında. Yönetmen koltuğunda Flushed Away, Astro Boy gibi animasyonlara imza atmış David Bowers oturmuş.

Yaz tatilinden sonra okula dönen Greg Heffley ve onun büyük kardeşi Rodrick, şimdi tatil sonrası dertlerle uğraşmak zorundalar. Zira ebevyenleri ne yapıp edip onların haşarılıktan uzak, uslu durmaları sağlamaya kararlı.
1

Son Sinema Haberleri

İddialı geliyor!
İlker Arık’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünü Hakan Bulut ile paylaştığı yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler vizyona girmeden gişe yarışını önde götürüyor. İşte vizyondaki filmler ve gelecek olanlar...
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn )
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu