Sinema Fragmanlar - Vizyona Girecek Filmlerin Fragmanları - Güncel Fragmanlar - Fragman İzle
Email Şifre

Faruk Aksoy tarafından yönetmenliği yapılmış filmler

Ali Kundilli 2
Ali Kundilli 2
İlk filmde peşinden koştuğu İlknur ile sonunda evlenen Ali yi bu kez çocuk heyecanı sarmıştır. Ali, 8 aylık hamile eşinin olmadık istekleriyle canından bezse de katlanmaktadır. Ancak eşinin son isteği hepsinden zordur: Gördüğü bir rüya yüzünden çocuğu İstanbul da değil, Ali nin babaannesinin de ulus escort bulunduğu Küçükköy, Ayvalık ta doğurmak ister. Ama burada da eşinin garip istekleri bitmeyecek, Ali oldukça zor ve komik durumlara düşecektir.

Filmin yönetmenliğini Faruk Aksoy yaparken oyuncu kadrosunda Cem Gelinoğlu, Zeynep Aktuğ, Sami Aksu, Ezgi Tombul, Hakan Bilgin gibi isimler rol alıyor.
Çılgın Dersane 3
Çılgın Dersane 3
Özlem Dersanesi’nin öğrencileri dersaneler arası müzik yarışmasının finali için Antalya’da otele yerleşmişlerdir. Kendileri adına yarışacak olan Ali’nin aniden hastalanmasıyla, hiç de akıllarında olmayan ve otel çalışan Zeynep’i kendi adlarına yarışmaya hazırlarlar. İlk görüşte Zeynep’e aşık olan Ali, arkadaşlarıyla birlikte Zeynep’in hayatındaki bilinmeyen gerçekleri öğrenerek, onun için hayati bir önem taşıyan sorununu çözmek için kolları sıvarlar. Bu arada karşı dersanenin öğrencileri ise yarışmayı kazanmak için her türlü yolu deneyerek, yalanlar söylemekten hiç çekinmeyeceklerdir.
Komedi, aşk, karşılıklı oyunlar, dans ve gençlik dolu olan filmin senaryosunu İrfan Saruhan ve Şafak Güçlü birlikte yazdılar.

Servet Aksoy yapımcılığı üstleniyor. Çekimleri Antalya’da yapılan Çılgın Dersane 3 filminin yönetmen koltuğunda ise Kamil Çetin oturuyor.
Erkekler
Erkekler
Adem Yunus kariyeri başarılarla dolu olan ünlü bir avukattır. Mutlu bir evliliği varken yaptığı bir hata her şeyi mahveder. İlişkisinde hiçbir sorun yokken karısını aldatan Adem, bu hareketi karşısında herkes kadar şaşkındır. Bunun sonrasında erkeklerin doğasını incelemeye başlar ve erkeklerin neden kadınları aldattığını çözmeye kararlıdır. Ünlü ve başarılı bir psikiyatr olan Nazım la yolları da böylece kesişmiş olur. Adem diğer erkeklerden pek de farklı olmayan sıradan hikayesini anlatmaya başladıkça, evliliğinde ve aile ilişkilerinde sorunlar yaşayan Nazım ın da bu sorunlarla yüzleşmesini sağlar.

Çektiği Fetih 1453 filmiyle sinema tarihinde bir gişe rekoruna imza atan Faruk Aksoy, bu kez erkeklerin dünyasını merceğine alan bir komedi filmiyle üç yılın ardından sinemaya geri dönüyör. Aksoy Film in yapımcılığında gerçekleşen filmin başrollerinde Ali Poyrazoğlu, Fikret Kuşkan ve Asuman Dabak gibi isimler var.
Fetih 1453
Fetih 1453
Türkiye nin en büyük prodüksiyonlu filmi Fetih 1453 ün yapımcılığını Ayşe Germen üstlendi, yönetmen koltuğunda Faruk Aksoy oturdu. Fetih 1453, izleyenlerin hafızasında ve gönlünde derin izler bırakma iddiasında bir yapım. Yapım süreci 2009 eylülünde başlayan ve 2012 nin Ocak ayında tamamlanann film Türkiye nin yanı sıra Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Fransa, İngiltere, İsviçre ve Kıbrıs Türk Cumhuriyeti nde de gösterime girecek...

Osmanlı Devleti ni büyük bir imparatorluk seviyesine taşıyan Fatih Sultan Mehmet in İstanbul u fethetmesinin öyküsünün anlatıldığı film, 1451 yılında henüz İstanbul u alma planları yaptığı dönemde başlıyor. 3 boyutlu animasyonların da yer aldığı filmin senaryosunu kaleme alan Atilla Engin ve İrfan Saruhan a Prof.Dr. Feridun Emecen, Doç.Dr. Hülya Tezcan, Doç.Dr. Gülgün Köroğlu, sanat tarihçisi Massimo Farinelli den oluşan geniş bir danışmanlar kadrosu da eşlik etmiş.

II. Murat ın ölümü üzerine tahta ikinci kez çıkan II. Mehmet, Bizans İmparatorluğu nun son toprağı olan Konstantinapolis i Osmanlı Devleti ne katmakta kararlıdır...
Çılgın Dersane Kampta
Çılgın Dersane Kampta
Antalya da dersaneler birliğinin düzenlediği yarışmanın kazanılmasıyla borç batağından kurtulan İstanbul özlem dersanesi İstanbuldaki binasına dönerek eğitimine devam etmeye başlar.

Bu sırada Kerem ve Özlem Londra´daki bir üniversitenin burslu öğrencileri olmaya hak kazanarak ayrılırlar. Aynı zamanda Antalya´daki başarılı uygulama sayesinde bir çok yeni öğrenci dersaneye kayıt yaptırır. Bunların biride ünlü pop şarkıcısı Berksan´dır.

Aylar geçer üniversite sınava bir ay kala yine hadi hocanın fikriyle eğlenmek sınav sitresinden uzaklaşmak bol oksijen tüketmek ve hızlandırılmış kurslara devam ederek sınava hazırlanmak üzere nehirlerin, şelalerin olduğu bir doğa cennetinde kampa girilmesine karar verilir.

1

Son Sinema Haberleri

İddialı geliyor!
İlker Arık’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünü Hakan Bulut ile paylaştığı yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler vizyona girmeden gişe yarışını önde götürüyor. İşte vizyondaki filmler ve gelecek olanlar...
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn )
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu