Sinema Fragmanlar - Vizyona Girecek Filmlerin Fragmanları - Güncel Fragmanlar - Fragman İzle
Email Şifre

James Gray tarafından yönetmenliği yapılmış filmler

Kayıp Şehir Z
Kayıp Şehir Z
The Lost City of Z
İngiliz kaşif Percival Fawcett (Charlie Hunnam), Brezilya da Amazon havzasında, balta girmemiş ormanların arasında daha önce var olduğu bilinmeyen kadim bir medeniyetin izlerine rastlamıştır. Ancak gelişmiş bir medeniyet bulduğuna tüm kalbiyle inanması, bilim çevrelerinde farklı tepkiler alır. Nitekim bulgularının gelişmiş bir medeniyete değil, vahşi bir topluluğa ait olduğuna inananlar da az değildir. Fawcett, eşi Nina, oğlu Jack ve yaveri Henry nin desteği ve yardımıyla, Z adını verdiği kayıp şehri bulabilmek için her şeyini ortaya koyacaktır.

Filmin yönetmenliğini James Gray yaparken oyuncu kadrosunda Charlie Hunnam, Robert Pattinson, Sienna Miller, Tom Holland, Angus Macfadyen gibi isimler rol alıyor.
Bir Zamanlar New York
Bir Zamanlar New York
The Immigrant
1920 lerde, Ewa Cybulski ve kardeşi Magda doğdukları ülke Polonya yı terk ederek New York un yolunu tutarlar. Ellis Ada sına geldiklerinde Magda verem hastalığına yakalanır ve karantinaya alınır. Ewa yalnız ve kaybolmuş bir şekilde Bruno nun ağına düşer, Bruno kadın ticareti yapmaktadır ve başarılı olmayı da kafasına koymuştur. Kız kardeşini kurtarmak için Ewa bütün fedakarlıklara hazırdır ve fahişelik yapmaya başlar. Bruno nun kuzeni Orlando nun gelişiyle birlikte, Ewa kendine güvenini geri kazanır fakat Bruno nun kıskançlığı onları ölümcül bir deliliğe sürükler.

Filmin yönetmenliğini James Gray yaparken oyuncu kadrosunda Marion Cotillard, Jeremy Renner, Joaquin Phoenix, Dagmara Dominczyk, Angela Sarafyan gibi isimler rol alıyor.
Gecenin İki Yüzü
Gecenin İki Yüzü
We Own The Night
New York´lu bir gece kulübü yöneticisi olan Joseph in başı, klube musallat olan Rus mafyası ile derttedir.Erkek kardeşini ve babasını bu adamlardan koruyabilmek için hayatını feda etmeye hazırdır.Joaquin Phoenix, Mark Wahlberg, Robert Duvall ve Eva Mendes gibi isimlerle güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmin ilk gösterimi 2007 Cannes Film Festivali nde yapıldı.


1

Son Sinema Haberleri

İddialı geliyor!
İlker Arık’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünü Hakan Bulut ile paylaştığı yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler vizyona girmeden gişe yarışını önde götürüyor. İşte vizyondaki filmler ve gelecek olanlar...
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn )
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu