Sinema Fragmanlar - Vizyona Girecek Filmlerin Fragmanları - Güncel Fragmanlar - Fragman İzle
Email Şifre

Fragmanlar

Minik Kahramanlar Macera Peşinde

Fransa yı sallayan olayların olduğu bir dönemde Jules Verne in yarattığı bütün karakterler yaşamıştır ve bunun farkında değillerdir. Yeni Fransa başkanı ve kültür bakanı yazarın kitaplarını düzenleyerek bir kitap yapmak isterler ve herşeyi birbirlerine karıştırırlar. Bu durumu değiştirebilecek olanlar sadece 4 kişiden oluşan yetenekli bir çocuk grubudur. Zamanda geriye gider ve yazarın kitaplarındaki karakterleri teker teker yerlerine koyarlar.

Filmin yönetmenliğini Eduardo Schuldt yaparken oyuncu kadrosunda Moises Ivan Mora, Moisés Suárez, Julio Morín, Emilio Rafael gibi isimler rol alıyor.

Vezir Parmağı

3 kıtaya yayılmış, farklı coğrafyalardan ve farklı kültürlerden insanları tebaası olarak bünyesinde barındıran Osmanlı İmparatorluğu uzun yıllardır bitmeyen savaşlardan yeni bir tanesine daha girmektedir. Ülkenin dört bir yanından eli silah tutan erkekler asker olarak orduya alınır. İmparatorluğun 5 ayrı bölgesinden yola çıkan, farklı kültürlere ait hamallar savaşa giden bu ordunun neferleri olacaktırlar.

Filmin yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül yaparken oyuncu kadrosunda Mahsun Kırmızıgül , Gülben Ergen, Ece Uslu, Peker Açıkalın, Yasemin Yalçın, Levent Sülün, Ali Sürmeli, Cihat Tamer, Suna Selen gibi isimler rol alıyor.

Pepee

Dedesinin icat ettiği sıcak havayla çalışan balonla göklerde kaybolan Pepee ve arkadaşları, bu balonla Türkiye nin farklı yerlerine giderler. Önce Adıyaman da Nemrut a, sonra Şanlıurfa daki Göbeklitepe ye ve en son Kapadokya ya giden Pepee, hem Türkiye nin değişik yerleri hakkında bilgi edinecek, hem başına gelen işlerden kurtulmaya çalışırken hep birlikte hareket etmenin önemini kavrayacaktır.

Filmin yönetmenliğini H. Emre Konyalı yaparken seslendirenler arasında Ayşe Şule Bilgiç, Emre Törün, Iraz Elif Kıraç, Çağrı Manas Kıraç, Nurkan Törün gibi isimler rol alıyor.

Olanlar Oldu

Zafer Kaptan (Ata Demirer) Ege kıyısında küçük bir kasabada tekne turları düzenleyerek geçinmektedir. Zafer in annesi Döndü Hanım (Ata Demirer) da oğlunun bir an önce evlenmesini istemekte, Zafer in pek de anlaşamadığı Mehtap ı (Seda Güven) münasip bir gelin adayı olarak düşünmektedir. Zafer in hayatı, tatil için kasabaya gelen ünlü dizi oyuncusu Aslı yla (Tuvana Türkay) tanışıp aşık olmasıyla değişecektir.

Filmin yönetmenliğini Hakan Algül yaparken oyuncu kadrosunda Ata Demirer, Tuvana Türkay, Ülkü Duru, Salih Kalyon, Recep Renan Bilek gibi isimler rol alıyor.

Kötü Çocuk

Daha doğar doğmaz babası tarafından terk edilen Kayla (Afra Saraçoğlu), annesi Nazlı yla birlikte zor şartlarda büyür. Ancak bu sayede karakterli ve ne istediğini bilen biri olmuştur. Lise yıllarında hiç beklenmedik bir anda babası Vural (Sarp Akkaya) çıkagelir ve onu büyük şehirde daha iyi koşullarda yaşatmak istediğini söyler. Kayla istemeyerek olsa da hiç tanımadığı babasının yanına taşınır. Eski hayatına geri dönebilmek için can atan genç kız, okulun ilk günü yakışıklı ve gizemli Meriç (Tolga Sarıtaş) ile tanışır. Genç adama aşık olan Kayla, eski güzel günlerini Meriç le bulabileceğine inansa da olaylar farklı şekilde gelişecektir.

Filmin yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın yaparken oyuncu kadrosunda Afra Saraçoğlu, Tolga Sarıtaş, Sarp Akkaya, Tülin Özen, Can Sipahi gibi isimler rol alıyor.

Jackie

Başkan John F. Kennedy nin 1963 te Dlaas ta uğradığı suikast sonucu ölmesinin ardından First Lady Jacqueline Kennedy(Jackie), tüm ülkenin gözü üzerindeyken bu büyük travmayı atlatmak, kocasının tarihi mirasını yaşatmak ve çocuklarının karşısında dik bir duruş sergilemek zorundadır. Film, suikast gününü ve cenaze hazırlıklarını suikasttan bir hafta sonra Jackie nin LIFE dergisine verdiği röportajı kaynak alarak anlatıyor.

Filmin yönetmenliğini Pablo Larrain yaparken oyuncu kadrosunda Natalie Portman, Peter Sarsgaard, Billy Crudup, Greta Gerwig, Corey Johnson gibi isimler rol alıyor.

Moana

Moana Antik Polenezya da yaşayan bir kabilenin şefinin cesur kızıdır. Güçlü ve korkusuz Moana doğanın içinde büyümüştür ve neşeli bir kızdır. Ancak yarı tanrı Maui tarafından yapılan korkunç bir lanet onun adasına dek ulaşır. Maui tanrıça Te Whiti nin kalbini çalarak onu kızdırmıştır ve şimdi balıkçılar balık tutamaz olmuş, ekinler yetişmeden solar olmuştur. Ancak Moana bu duruma boyun eğmemeye kararlıdır. Güney Pasifik ten yola çıkan genç kızın amacı laneti sonlandırmak için yarı tanrıyı bulmak ve ona çaldığı şeyi iade ettirmektir...

Filmin yönetmenliğini Ron Clements, John Musker yaparken seslendirenler arasında Taika Waititi, Ron Clements, John Musker, Pamela Ribon, Jared Bush gibi isimler rol alıyor.

Bu Da Nereden Çıktı?

Ned Fleming (Bryan Cranston) kızı Stephanie yi çok seven bir babadır. Ancak kızı büyümüş ve kendi hayatını kurma yaşına gelmiştir ve sonunda ailenin, Stephanie nin erkek arkadaşıyla tanışacağı gün gelir çatar. Ne var ki Laird Mayhew (James Franco) beklediklerinden çok farklı bir karakterdir. İnternet üzerinden kazandığı paralar sayesinde genç yaşta zengin olmuş bu adam, cana yakın ancak laubali tavırlarıyla daha en başta Ned in nefretini üzerinde toplar. Laird, kısa süre içinde tüm ailenin sevgisini kazanıp Ned in de rızasını alarak Stephanie ile evleneceğini söylese de Ned, Laird ne yaparsa yapsın onu damat olarak kabullenmemeye kararlıdır.

Filmin yönetmenliğini John Hamburg yaparken oyuncu kadrosunda James Franco, Bryan Cranston, Zoey Deutch, Megan Mullally, Griffin Gluck gibi isimler rol alıyor.

Kabakçığın Hayatı

Babasız büyüyen 9 yaşındaki Icare, annesini de kaybettikten sonra yardımsever polis Raymond un çabasıyla bir yetimhaneye yerleşir. Burada kendini Kabak (Courgette) diye adlandırır, okuldaki hayata alışmaya çalışırken dostluk ve aşkı da keşfedecektir.

Filmin yönetmenliğini Claude Barras yaparken seslendirenler arasında Natacha Koutchoumov, Michel Vuillermoz, Adrien Barazzone, Gaspard Schlatter, Sixtine Murat gibi isimler var.

Queen of Katwe

Uganda nın başkenti Kampala nın Katwe bölgesinde yaşayan 10 yaşındaki Phiona Mutesi (Madina Nalwanga), büyük zorluklar arasında yaşamını sürdürmeye çalışmaktadır. Günün birinde Katwe ye gelen Robert Katende (David Oyelowo), Phiona nın hayatını değiştirecektir. Çocuklara satranç öğreten Katende nin yardımıyla satranç oynamaya ve giderek kendini geliştirmeye başlayan Phiona, Uganda nın en önemli satranç ustalarından bir tanesi olurken, ailesinin daha iyi bir hayat umutlarını sırtında taşımaya ve birçok önyargıyı yıkmaya çalışacaktır.

Filmin yönetmenliğini Mira Nair yaparken oyuncu kadrosunda David Oyelowo, Lupita Nyong o, Madina Nalwanga, Martin Kabanza, Esther Tebandeke gibi isimler rol alıyor.

Gölge

Tarık ve Gülay yeni evli bir çifttir. Tarık reklam ve mankenlik ajansının editörlüğünü yapmakta, eşi Gülay ise yıllar önce bitirdiği üniversitedeki branşına uygun bir iş bulamamakta ve bunun ruhsal sıkıntısını yaşamaktadır. Bir gün Tarık ajansı adına uzun süredir üzerinde çalıştığı büyük bir projenin anlaşmasını imzalar. Ertesi gece Tarık ın çapkın patronu Kemal in organizasyonuyla projede çalıştırdıkları manken kızlarla beraber ofislerinde bir kutlama partisi yaparlar. Ama Tarık ve oradaki herkesin mutluluğu yarım kalır, Gülay o gece ciddi bir sinir krizi geçirir. Bu günden itibaren Gülay günden güne kötülemiş bir haftada yatağa düşmüştür, doktorlar durumu hakkında bilgi verememektedir. Tarık her geçen dakika gözünün önünde erimekte olan karısının durumu için çaresizdir ama bir gün bir mucize olur ve Gülay birden eski sağlığına kavuşur. Bu Tarık için bir iyi bir şey mi, yoksa musibet midir? Çünkü iyileşen o iyi niyetli Gülay gitmiş, yerine son derece asabi ve içten pazarlıklı bir Gülay gelmiştir. Bu an itibariyle hayat hem Tarık hem de çevresindeki herkes için yüksek zor bir dönem olacaktır.

Filmin yönetmenliğini Burak Donay yaparken oyuncu kadrosunda Deniz Gönen Türkcan, Şenol İpek, Erol Koçan, Yüksel Molla, Funda Dönmez gibi isimler rol alıyor.

Hep Yek 2

Gürkan ile Altan, Cevat Bakır ın eline feci düşmüştür. Zira ilk filmde kendisini kazıklayan Şahin i öldüren Cevat Bakır, Altan ile Gürkan ı tek bir şartla affedecektir: Şahin in cesedini bir an önce ortadan kaldırmaları gerekmektedir. Fakat bu işi fark edilmeden ve tereyağından kıl çeker gibi yapmak zorundadırlar. İki kafadar bu zorlu görevi elbette ki ellerine yüzlerine bulaştıracak, yine beladan belaya sürüklenecek ve peşlerine ülkenin en psikopat ve tehlikeli adamlarını takmayı başaracaklardır...

Filmin yönetmenliğini Orçun Benli yaparken oyuncu kadrosunda Gökhan Yıkılkan, İnan Ulaş Torun, Gürkan Uygun, Ali Çatalbaş, Tuna Orhan gibi isimler rol alıyor.

Felak

Seher, küçük yaşta babasını kaybetmesinin de etkisiyle sorunlu bir kişilik geliştirmiştir. Bunun üzerine öteden beri sevdiği Erhan ın, kuzeni Nilay la evlenmesi, Seher i tamamen çıldırtır. Giderek içine kapanık, kıskanç, isterik davranmaya başlar. Nilay ve Erhan, Seher in durumunu başka sebeplere bağlasalar da bilmedikleri şeyler vardır. Seher, Nilay a büyü yaptırmıştır.

Filmin yönetmenliğini Mehmet Emin Şimşek yaparken oyuncu kadrosunda Banu Çiçek, Deniz Özlem Durmaz, Halil Küreş, Kıymet Ulutaş, Nurhayat Yıldırım gibi isimler rol alıyor.

American Honey

Muskogee, Oklahoma da hayatını sürdüren genç bir kız olan Star (Sasha Lane), bir gün aralarında Jake in (Shia LaBeouf) de bulunduğu bir grup gençle karşılaşır ve onlarla birlikte yollara düşer. Kaybedecek hiçbirşeyi olmayan Star onlara katılır. Amerika nın Orta kesiminde uzun bir yolculuğa çıkan Star, hem kendisiyle, hem de hayatla ilgili çok şey öğrenecek, aşkı keşfedecektir.

Filmin yönetmenliğini Andrea Arnold yaparken oyuncu kadrosunda Sasha Lane, Shia LaBeouf, Riley Keough, Arielle Holmes, McCaul Lombardi gibi isimler rol alıyor.

Sebastian: Sevgili Dostum

1945 sonbaharında 2. Dünya Savaşı artık sona ermiştir. Sebastien büyümüş, 10 yaşına gelmiştir. Değişmeyen tek şey ise Angelina yı beklediği gerçeğidir. Ancak bir uçak kazasında ormanın derinliklerinde kaybolan Angelina geri dönmez. Tüm kasaba umudunu kaybetse de aralarından sadece birinin, Sebastien ın dedesinin, bir umudu vardır. Ona göre, tanıdığı Peter adında bir adam Angelina yı bulmalarına yardım edebilecektir. Fakat onu kurtarmadan önce çocuk ve köpeğinin birçok tehlikeye göğüs germesi ve bir sırla karşılaşması gerekecektir. Bu sır hem Sebastien, hem de Belle in hayatını değiştirecektir.

Filmin yönetmenliğini Christian Duguay yaparken oyuncu kadrosunda Tchéky Karyo, Thierry Neuvic, Urbain Cancelier, Margaux Chatelier, Félix Bossuet gibi isimler rol alıyor.
1 2 3 4 5 6 7

Son Sinema Haberleri

İddialı geliyor!
İlker Arık’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünü Hakan Bulut ile paylaştığı yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler vizyona girmeden gişe yarışını önde götürüyor. İşte vizyondaki filmler ve gelecek olanlar...
Minik Kahramanlar Macera Peşinde
(Los ilusionautas )
Gösterim Tarihi : 20.01.2017
Türler : Animasyon
Yönetmen : Eduardo Schuldt
Gösterim Tarihi : 25.01.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Mahsun Kırmızıgül
Gösterim Tarihi : 20.01.2017
Türler : Animasyon, Aile
Yönetmen : H. Emre Konyalı
American Honey American Honey
Muskogee, Oklahoma da hayatını sürdüren genç bir kız olan Star (Sasha Lane), bir gün aralarında Jake in (Shia LaBeouf) de bulunduğu bir grup gençle karşılaşır ve onlarla birlikte yollara düşer. Kaybedecek hiçbirşeyi olmayan Star onlara katılır. Amerika nın Orta kesiminde uzun bir yolculuğa çıkan Star, hem kendisiyle, hem de hayatla ilgili çok şey öğrenecek, aşkı keşfedecektir.

Filmin yönetmenliğini Andrea Arnold yaparken oyuncu kadrosunda Sasha Lane, Shia LaBeouf, Riley Keough, Arielle Holmes, McCaul Lombardi gibi isimler rol alıyor.
Gösterim Tarihi: 13.01.2017     Puan: 0/10