Sinema Fragmanlar - Vizyona Girecek Filmlerin Fragmanları - Güncel Fragmanlar - Fragman İzle
Email Şifre

Fragmanlar

Halka 3

Sıradan bir lise öğrencisi olan Julia ve üniversiteye giden erkek arkadaşı Holt birbirlerinden giderek uzaklaşmaktadır. Ayrılacaklarından korkan genç kadın sevgilisini ziyarete gider ve Holt un okuldaki arkadaşlarının 7 günün sonunda insanları öldüren bir videoyu Holt a izlettiklerini öğrenir. Holt un videoyu izlemesinin üstünden 6 buçuk gün geçmiştir ve günün sonunda hayatını kaybedecektir. Lanet sayesinde yeniden yakınlaşan ikili için artık hayatları adına verecekleri zamana karşı bir mücadele başlamıştır...

Filmin yönetmenliğini F. Javier Gutiérrez yaparken oyuncu kadrosunda Matilda Anna Ingrid Lutz, Alex Roe, Johnny Galecki, Aimee Teegarden, Bonnie Morgan gibi isimler rol alıyor.

Cesur Kahraman: Ejderha Büyüsü

Küçük Nicky, zamanında bir ejderhayı dize getirerek ne kadar güçlü olduğunu kanıtlayan ve bununla ünlenen Tanner ın oğludur. Köyünde sakin bir hayat süren küçük çocuğun en büyük hayali ise babasının yendiği ejderhayla karşılaşmak ve onu bir kez de kendisi yenebilmektir. Babasının bütün itirazlarına karşı amacını gerçekleştirmeyi kafasına koyan Nicky, büyücü arkadaşı Eddie ile birlikte bir ejderha mücadelesi esnasında sihirli bir boyuta girer ve orada hapsolurlar. Bildikleri dünyaya geri dönmek için gereken şey ise ejderhayı alt edebilmektir. İkili cesaretlerini ve zekalarını kullanarak bu işin altından kalkabilecek midir?...

Filmin yönetmenliğini Manuk Depoyan, Viktor Andrienko yaparken seslendirenler arasında Fatih Özkul, Ezel Kalkan, Mazlum Kiper, Sinan Divrik, Oğuz Toydemir gibi isimler var.

Satıcı

Tahran’da yaşayan genç çift Emad ve Rana, oturdukları apartman dairesi hasar görünce yeni bir daireye taşınmak zorunda kalır. Dairenin önceki kiracısıyla ilişkili bir olay, çiftin hayatını bir anda değiştirir. Kendine has özellikleriyle, sıradan bir çift olan ve tiyatroyla uğraşan Emad ve Rana; bir anda kendilerini, kişiliklerinin umulmadık yönlerini ortaya çıkaran bir durumun içinde bulurlar.

Filmin yönetmenliğini Asghar Farhadi yaparken oyuncu kadrosunda Shahab Hosseini, Taraneh Alidoosti, Babak Karimi, Mina Sadati gibi isimler rol alıyor.

İçeride

Klinik Psikolog Mary Portman (Naomi Watts), bir trafik kazasında eşini kaybetmiştir, oğlu Steven (Charlie Heaton) ise artık hiçbirşeye tepki vermemektedir. Kadın yaşadığı şoku atlatmaya çalışırken bir yandan da oğluna bakmaya çalışmaktadır. Acısını unutabilmek için kendini başka çocuklara adayan Portman, bir gün kliniğine gelen küçük Tom (Jacob Tremblay) ile yakın bir bağ kurar, hatta annesiz kalmış çocuğu evine kabul eder. Ancak fırtınalı bir gece sırasında Tom ortadan kaybolur. Tom un o soğukta hayatta kalma ihtimalinin olmadığı söylenmektedir. Bu olay, Mary ve Steven için korku dolu günlerin başlangıcı anlamına gelecektir.

Filmin yönetmenliğini Farren Blackburn yaparken oyuncu kadrosunda Naomi Watts, Oliver Platt, Charlie Heaton, Jacob Tremblay, David Cubitt gibi isimler rol alıyor.

Yeni Nesil Ajan: Xander Cage in Dönüşü

Uzun süredir ölü olduğu zannedilen Xander Cage (Vin Diesel), Dominik Cumhuriyeti nde gözlerden bir yaşam sürmektedir. Ancak CIA ajanı Jane Marke (Toni Collette) yerini tespit eder ve xXx i çok önemli bir iş için görevinin başına dönmeye ikna eder. Bu da, Xiang ın (Donnie Yen) önderlik ettiği çok tehlikeli 4 kişilik bir çetenin eline geçmiş olan, dünyadaki tüm askeri uyduları kontrol edebilme yeteneğine sahip "Pandora nın Kutusu" olarak adlandırılan bir cihazı çok geç olmadan geri alabilmektir. Cage de keskin nişancı Adele Wolff (Ruby Rose), DJ Nicks Zhou (Kris Wu), ve çılgın şoför The Torch tan (Rory McCann) oluşan ekibiyle ve ona yardım eden diğer arkadaşlarıyla birlikte tehlikeli ve maceralı bir yolculuğa çıkar.

Filmin yönetmenliğini D.J. Caruso yaparken oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Donnie Yen, Deepika Padukone, Kris Wu, Samuel L. Jackson gibi isimler rol alıyor.

Minik Kahramanlar Macera Peşinde

Fransa yı sallayan olayların olduğu bir dönemde Jules Verne in yarattığı bütün karakterler yaşamıştır ve bunun farkında değillerdir. Yeni Fransa başkanı ve kültür bakanı yazarın kitaplarını düzenleyerek bir kitap yapmak isterler ve herşeyi birbirlerine karıştırırlar. Bu durumu değiştirebilecek olanlar sadece 4 kişiden oluşan yetenekli bir çocuk grubudur. Zamanda geriye gider ve yazarın kitaplarındaki karakterleri teker teker yerlerine koyarlar.

Filmin yönetmenliğini Eduardo Schuldt yaparken oyuncu kadrosunda Moises Ivan Mora, Moisés Suárez, Julio Morín, Emilio Rafael gibi isimler rol alıyor.

Vezir Parmağı

3 kıtaya yayılmış, farklı coğrafyalardan ve farklı kültürlerden insanları tebaası olarak bünyesinde barındıran Osmanlı İmparatorluğu uzun yıllardır bitmeyen savaşlardan yeni bir tanesine daha girmektedir. Ülkenin dört bir yanından eli silah tutan erkekler asker olarak orduya alınır. İmparatorluğun 5 ayrı bölgesinden yola çıkan, farklı kültürlere ait hamallar savaşa giden bu ordunun neferleri olacaktırlar.

Filmin yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül yaparken oyuncu kadrosunda Mahsun Kırmızıgül , Gülben Ergen, Ece Uslu, Peker Açıkalın, Yasemin Yalçın, Levent Sülün, Ali Sürmeli, Cihat Tamer, Suna Selen gibi isimler rol alıyor.

Pepee

Dedesinin icat ettiği sıcak havayla çalışan balonla göklerde kaybolan Pepee ve arkadaşları, bu balonla Türkiye nin farklı yerlerine giderler. Önce Adıyaman da Nemrut a, sonra Şanlıurfa daki Göbeklitepe ye ve en son Kapadokya ya giden Pepee, hem Türkiye nin değişik yerleri hakkında bilgi edinecek, hem başına gelen işlerden kurtulmaya çalışırken hep birlikte hareket etmenin önemini kavrayacaktır.

Filmin yönetmenliğini H. Emre Konyalı yaparken seslendirenler arasında Ayşe Şule Bilgiç, Emre Törün, Iraz Elif Kıraç, Çağrı Manas Kıraç, Nurkan Törün gibi isimler rol alıyor.

Olanlar Oldu

Zafer Kaptan (Ata Demirer) Ege kıyısında küçük bir kasabada tekne turları düzenleyerek geçinmektedir. Zafer in annesi Döndü Hanım (Ata Demirer) da oğlunun bir an önce evlenmesini istemekte, Zafer in pek de anlaşamadığı Mehtap ı (Seda Güven) münasip bir gelin adayı olarak düşünmektedir. Zafer in hayatı, tatil için kasabaya gelen ünlü dizi oyuncusu Aslı yla (Tuvana Türkay) tanışıp aşık olmasıyla değişecektir.

Filmin yönetmenliğini Hakan Algül yaparken oyuncu kadrosunda Ata Demirer, Tuvana Türkay, Ülkü Duru, Salih Kalyon, Recep Renan Bilek gibi isimler rol alıyor.

Kötü Çocuk

Daha doğar doğmaz babası tarafından terk edilen Kayla (Afra Saraçoğlu), annesi Nazlı yla birlikte zor şartlarda büyür. Ancak bu sayede karakterli ve ne istediğini bilen biri olmuştur. Lise yıllarında hiç beklenmedik bir anda babası Vural (Sarp Akkaya) çıkagelir ve onu büyük şehirde daha iyi koşullarda yaşatmak istediğini söyler. Kayla istemeyerek olsa da hiç tanımadığı babasının yanına taşınır. Eski hayatına geri dönebilmek için can atan genç kız, okulun ilk günü yakışıklı ve gizemli Meriç (Tolga Sarıtaş) ile tanışır. Genç adama aşık olan Kayla, eski güzel günlerini Meriç le bulabileceğine inansa da olaylar farklı şekilde gelişecektir.

Filmin yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın yaparken oyuncu kadrosunda Afra Saraçoğlu, Tolga Sarıtaş, Sarp Akkaya, Tülin Özen, Can Sipahi gibi isimler rol alıyor.

Jackie

Başkan John F. Kennedy nin 1963 te Dlaas ta uğradığı suikast sonucu ölmesinin ardından First Lady Jacqueline Kennedy(Jackie), tüm ülkenin gözü üzerindeyken bu büyük travmayı atlatmak, kocasının tarihi mirasını yaşatmak ve çocuklarının karşısında dik bir duruş sergilemek zorundadır. Film, suikast gününü ve cenaze hazırlıklarını suikasttan bir hafta sonra Jackie nin LIFE dergisine verdiği röportajı kaynak alarak anlatıyor.

Filmin yönetmenliğini Pablo Larrain yaparken oyuncu kadrosunda Natalie Portman, Peter Sarsgaard, Billy Crudup, Greta Gerwig, Corey Johnson gibi isimler rol alıyor.

Moana

Moana Antik Polenezya da yaşayan bir kabilenin şefinin cesur kızıdır. Güçlü ve korkusuz Moana doğanın içinde büyümüştür ve neşeli bir kızdır. Ancak yarı tanrı Maui tarafından yapılan korkunç bir lanet onun adasına dek ulaşır. Maui tanrıça Te Whiti nin kalbini çalarak onu kızdırmıştır ve şimdi balıkçılar balık tutamaz olmuş, ekinler yetişmeden solar olmuştur. Ancak Moana bu duruma boyun eğmemeye kararlıdır. Güney Pasifik ten yola çıkan genç kızın amacı laneti sonlandırmak için yarı tanrıyı bulmak ve ona çaldığı şeyi iade ettirmektir...

Filmin yönetmenliğini Ron Clements, John Musker yaparken seslendirenler arasında Taika Waititi, Ron Clements, John Musker, Pamela Ribon, Jared Bush gibi isimler rol alıyor.

Bu Da Nereden Çıktı?

Ned Fleming (Bryan Cranston) kızı Stephanie yi çok seven bir babadır. Ancak kızı büyümüş ve kendi hayatını kurma yaşına gelmiştir ve sonunda ailenin, Stephanie nin erkek arkadaşıyla tanışacağı gün gelir çatar. Ne var ki Laird Mayhew (James Franco) beklediklerinden çok farklı bir karakterdir. İnternet üzerinden kazandığı paralar sayesinde genç yaşta zengin olmuş bu adam, cana yakın ancak laubali tavırlarıyla daha en başta Ned in nefretini üzerinde toplar. Laird, kısa süre içinde tüm ailenin sevgisini kazanıp Ned in de rızasını alarak Stephanie ile evleneceğini söylese de Ned, Laird ne yaparsa yapsın onu damat olarak kabullenmemeye kararlıdır.

Filmin yönetmenliğini John Hamburg yaparken oyuncu kadrosunda James Franco, Bryan Cranston, Zoey Deutch, Megan Mullally, Griffin Gluck gibi isimler rol alıyor.

Kabakçığın Hayatı

Babasız büyüyen 9 yaşındaki Icare, annesini de kaybettikten sonra yardımsever polis Raymond un çabasıyla bir yetimhaneye yerleşir. Burada kendini Kabak (Courgette) diye adlandırır, okuldaki hayata alışmaya çalışırken dostluk ve aşkı da keşfedecektir.

Filmin yönetmenliğini Claude Barras yaparken seslendirenler arasında Natacha Koutchoumov, Michel Vuillermoz, Adrien Barazzone, Gaspard Schlatter, Sixtine Murat gibi isimler var.

Queen of Katwe

Uganda nın başkenti Kampala nın Katwe bölgesinde yaşayan 10 yaşındaki Phiona Mutesi (Madina Nalwanga), büyük zorluklar arasında yaşamını sürdürmeye çalışmaktadır. Günün birinde Katwe ye gelen Robert Katende (David Oyelowo), Phiona nın hayatını değiştirecektir. Çocuklara satranç öğreten Katende nin yardımıyla satranç oynamaya ve giderek kendini geliştirmeye başlayan Phiona, Uganda nın en önemli satranç ustalarından bir tanesi olurken, ailesinin daha iyi bir hayat umutlarını sırtında taşımaya ve birçok önyargıyı yıkmaya çalışacaktır.

Filmin yönetmenliğini Mira Nair yaparken oyuncu kadrosunda David Oyelowo, Lupita Nyong o, Madina Nalwanga, Martin Kabanza, Esther Tebandeke gibi isimler rol alıyor.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Son Sinema Haberleri

İddialı geliyor!
İlker Arık’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünü Hakan Bulut ile paylaştığı yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler vizyona girmeden gişe yarışını önde götürüyor. İşte vizyondaki filmler ve gelecek olanlar...
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn )
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu