Sinema Fragmanlar - Vizyona Girecek Filmlerin Fragmanları - Güncel Fragmanlar - Fragman İzle
Email Şifre

Fragmanlar

Şeytani

4 arkadaş, Coachella daki festivale gitmek için yola çıkmışlardır, ancak yol üstündeki Los Angeles a uğrayıp birçok suç ve cinayetin işlendiği yerleri ziyaret etmeye karar verirler. Geceyi geçirecekleri otel de şeytani olayların yaşandığı bir yerdir. Bu sırada karşılaştıkları ve onlara katılan bir genç kız, hepsinin hayatını cehenneme çevirecektir.

Filmin yönetmenliğini Jeffrey G. Hunt yaparken oyuncu kadrosunda Sarah Hyland, Justin Chon, Devanny Pinn, Clara Mamet, Marc Barnes gibi isimler rol alıyor.

Bordo Bereliler Suriye

Hakkari Çukurca da 16 askeri şehit eden PKK lıların yakalanması için seferberlik başlamıştır. Bölgeye getirilen bordo bereliler bu görevi tamamlamaya kararlıdır ve daha görevin başından dön emri almamak için telsizlerini kapatırlar. Yüzbaşı Mehmet ve komutasındaki ekiple işbirliği yapan bordo berelilerin hedefi Suriye de, Türk sınır güvenliğini tehdit eden bir terör örgütünü durdurmaktır.

Filmin yönetmenliğini Erhan Baytimur yaparken oyuncu kadrosunda Feyza Çipa, Açelya Elmas, Sedat Mert, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Arda Esen gibi isimler rol alıyor.

Şirinler 3: Kayıp Köy

Şirinler yeni bir görev uğruna yollara koyulur. Gizemli bir harita ortaya çıkar ve gizli bir köyün yerini işaret eder. Bunun üzerine bu köyün güvenliği artık Şirinler in ellerindedir. Şirine, Gözlüklü Şirin, Sakar Şirin ve Güçlü Şirin gizemli ormanda yolculuk ederek bu köyü keşfetmeye karar verirler. Ancak kötü kalpli Gargamel in de bu haritadan haberi olur ve o da bu gizemli köyün peşine düşer. Artık bu köyü Gargamel den önce bulmak Şirinler in en büyük görevi haline gelir. Bu yolda Şirinler tarihinin en büyük gizemini de çözeceklerdir...

Filmin yönetmenliğini Kelly Asbury yaparken seslendirenler arasında Demi Lovato, Joe Manganiello, Rainn Wilson, Mandy Patinkin, Danny Pudi gibi isimler var.

Nocturama: Paris Yanıyor

Çok farklı sosyal çevre, gelir düzeyi ve ırklara mensup bir grup genç, içindeki bulundukları topluma duydukları, farklı nedenlerden kaynaklanan tepkiden ötürü Paris in farklı noktalarında eş zamanlı olarak bombalar patlatmaya karar verecektir. Eylemlerden sonra ise lüks bir alışveriş merkezinde saklanacaklardır.

Filmin yönetmenliğini Bertrand Bonello yaparken oyuncu kadrosunda Finnegan Oldfield, Laure Valentinelli, Hamza Meziani, Manal Issa, Vincent Rottiers gibi isimler rol alıyor.

Aşk Uykusu

Tutkulu bir aşk hikayesini ve aşk için nelerin göze alınabileceğini çarpıcı gerçek bir hikaye üzerinden anlatıyor.

Filmin yönetmenliğini Nisan Akman yaparken oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Alican Yücesoy, Hande Subaşı, Aslıhan Gürbüz, Cansel Elçin, Mehmet Coşkundeniz, Peyman Umay gibi isimler rol alıyor.

Sarıkamış Çocukları

1915 teki Sarıkamış Harekatı nın üzerinden yıllar geçmiştir, o savaşta yer almış Rus askeri Sergey, donarak ölmüş bir Türk çocuğun üzerindeki özel eşyalarını herkesten gizli alıp yıllar boyunca saklamıştır. Torunu Alina ya, ölmeden önce bu eşyaları hatıra olarak verir. Tarih bölümünde okuyan Alina, Türkiye ye değişim öğrencisi olarak geldiğinde hocası Vahdet in Sarıkamış la ilgili araştırmalar yapacağını öğrenir ve kendisinden bulunan eşyalardan bahseder. Tesadüf eseri o sırada bir açık arttırmada Sarıkamış ta yaşamış çocuklardan kalan bazı eşyalar satışa çıkmıştır. Alina daki eşyalarla, Esker adlı gencin ninesinden aldığı eşyaların aynı kişiye, Esker in ninesi olan Seher in o zamanlar sevdiği adam olan Mehmet e ait olduğu anlaşılacak, Alina ve Esker bütün bu anıları Seher e ulaştırmak için birlikte yola düşecektir.

Filmin yönetmenliğini Mutlu Karadoğan, Can Ulkay yaparken oyuncu kadrosunda Burç Kümbetlioğlu, Sılay Ünal, Kayhan Yıldızoğlu, Tanju Tuncel, Altan Erkekli gibi isimler rol alıyor.

Biz Size Döneriz

Komedi - Dram türündeki filmde üniversiteden yeni mezun olmuş altı gencin, iş ararken hayata tutunma ve kendilerini bulma çabası anlatılıyor. Başlarına gelen zaman zaman eğlenceli, zaman zaman hüzünlü olaylar anlatılıyor.

Filmin yönetmenliğini Doğa Can Anafarta yaparken oyuncu kadrosunda Hande Soral, Çağlar Ertuğrul, Bestemsu Özdemir, Tarık Ündüz, Tuğçe Kurşunoğlu, Fırat Albayram gibi isimler rol alıyor.

Umut Bahçesi

Varşova Hayvanat Bahçesi nin yöneticisi Jan Żabiński (Johan Heldenbergh) ve eşi Antonina Żabiński (Jessica Chastain), hayvanat bahçesinin gelişmesi için tüm imkanları seferber etmekte, hayvanlarla yakından ilgilenmektedir. Ancak bu mutlu hayatları, 2. Dünya Savaşı nın başlangıcını temsil eden olayla, Nazi Almanyası nın Polonya yı işgaliyle uzak bir hayale dönüşecektir. Hayvanların bir kısmı bombardımanda ölür, hayvanat bahçesi kapatılır. Ancak Żabiński çifti boş durmayacak, boş kalan kafeslerde, kendi evlerinde ve havyanat bahçesine bağlı diğer tesislerde ellerinden geldiğince çok sayıda Yahudi yi saklayacaktır.

Filmin yönetmenliğini Niki Caro yaparken oyuncu kadrosunda Jessica Chastain, Daniel Brühl, Johan Heldenbergh, Efrat Dor, Iddo Goldberg gibi isimler rol alıyor.

Patron Bebek

7 yaşındaki Tim Templeton, anne ve babasıyla birlikte çok mutlu bir hayat sürerken güzel günlerin sonu, bir erkek kardeşinin olduğunu öğrenmesiyle gelir. Ancak kardeşi hiç de diğer bebekler gibi değildir, büyük insanlar gibi konuşan, takım elbise giyip bond çanta taşıyan bu bebeğin amacı, Puppy Şirketi nin başkanının kurduğu komployu boşa çıkarmak, dünyadaki sevgi dengesinin bozulmasını önlemektir. Tim, bebeğin bir an önce gidebilmesi için işbirliği yapmaya karar verir.

Filmin yönetmenliğini Tom McGrath yaparken seslendirenler arasında Steve Buscemi, Alec Baldwin, Lisa Kudrow, Jimmy Kimmel, Miles Christopher Bakshi gibi isimler var.

Kabuktaki Hayalet

Özel tasarım bir insan-cyborg hibriti, siber suçlarla mücadele eden bir ekip olan 9. Birim in başındadır. Sıradaki görevi, Hanka Robotik şirketinin yapay zekaya dair çok önemli bilgilerinin çalınmasına engel olmaktır. Binbaşı, korkunç bir kazadan kurtarılmış bir kadındır. Geçmişine dair hiçbir şey hatırlamamaktadır ve tek bildiği bir ameliyat masasında uyandığı, bir doktorun ona kurtarıldığını söylediğidir. Vücudu kurtarılamayan genç kadına dünyanın en tehlikeli suçlularını durdurmaya kendisini adayan kusursuz bir asker, siber-geliştirilmiş insan türünün ilk örneği olması adına yepyeni bir vucüt yapılır. Terörizm, insanların zihinlerine girip onları kontrol etmeyi de içeren yeni bir boyuta ulaşmıştır ve Binbaşı bu suçlarla mücadele etmektedir. Yeni bir düşmanla yüzleşmeye hazırlanırken kendisine yalan söylendiğini, hayatının kurtarılmadığını, çalındığını öğrenir. Geçmişini geri kazanmak, bunu kendisine kimin yaptığını öğrenmek, başkalarına da yapmadan onları durdurmak için mücadeleye girişme zamanı gelmiştir...

Filmin yönetmenliğini Rupert Sanders yaparken oyuncu kadrosunda Scarlett Johansson, Juliette Binoche, Michael Pitt, Takeshi Kitano, Michael Wincott gibi isimler rol alıyor.

Hizmetçi

1930 lar da geçen hikayede kendisini Kont olarak tanıtan bir dolandırıcı gizemli ve saf görünen Japon varis Leydi Hideko nun zenginliğini ele geçirmek için onu kendisine aşık etmeyi planlar. Sook-hee yi ise ona yardım etmesi için Leydi ye hizmetçi olarak kiralar. Ancak bu hizmetçinin her şeyden habersiz hanımefendisine delicesine aşık olması işleri karıştıracaktır...

Filmin yönetmenliğini Park Chan-wook yaparken oyuncu kadrosunda Ha Jung-woo, Kim Min-hee, Kim Hae-sook, Cho Jin-woong, Kim Tae-ri gibi isimler rol alıyor.

Beyaz Balina

Önce babasını, sonra da annesini kaybettikten sonra büyük şehirden dedesinin köyüne gelen Ali, hiç alışık olmadığı bu ortamda köyün yaramaz çocuğu Vahap ile önceleri pek anlaşamasa da zamanla çok iyi dost olur. Ali Vahap a, annesi hayattayken okumaya başladığı ama bitiremediği "Moby Dick" romanından, devasa balinadan, Kaptan Ahab dan bahseder. Fakat kitabı bulup sonunu öğrenmek köy yerinde çok kolay olmayacaktır.

Filmin yönetmenliğini A. Uygur Öztürk yaparken oyuncu kadrosunda Güneş Sayın, Umut Karadağ, Kaan Ürkmez, Efe Karaman, Erden Alkan gibi isimler rol alıyor.

David Lynch: Yaşam Sanatı

David Lynch, hayatının yaratıcı yıllarına samimi bir yolculuğa çıkıyor. Amerika daki küçük kasabada pastoral yetiştirmeden Philadelphia nın karanlık caddelerine kadar, Lynch i takip ederek sinemanın en gizemli yönetmenlerinden birinin şekillendirilmesine yardımcı olan olayları izliyoruz. Film, Lynch in kendi sanatının, müziğinin ve erken dönem filmlerinin içine giriyor, benzersiz dünyasının karanlık köşelerine ışık tutuyor ve izleyicilerin onu daha iyi anlamasını sağlıyor.

Filmin yönetmenliğini Jon Nguyen, Rick Barnes yaparken oyuncu kadrosunda David Lynch rol alıyor.

Hayat

Uluslararası Uzay İstasyonu nun 6 üyesi, Pilgrim Uzay Aracı aracılığıyla Mars tan getirilen bir örneği incelerken büyük bir keşfe imza atar: Bu örnek biyolojik özellikler göstermektedir, yani Mars ta hayat olduğunun kuşku götürmez bir kanıtıdır. Ancak bir süre sonra mürettebatı ölüm kalım mücadelesi verecekleri bir süreç beklemektedir, nitekim Mars tan gelen örnek zannettiklerinden çok daha zeki ve kuvvetlidir.

Filmin yönetmenliğini Daniel Espinosa yaparken oyuncu kadrosunda Jake Gyllenhaal, Ryan Reynolds, Rebecca Ferguson, Hiroyuki Sanada, Ariyon Bakare gibi isimler rol alıyor.

Otoban

Kötü giden bir soygunun ardından acımasız bir çetenin lideri olan Hagen dan kaçmaya başlayan Casey Stein ın, eski patronu uyuşturucu satıcısı Geran ı aramak dışında bir çaresi kalmamıştır. Ancak Geran ın başı daha da büyük bir belaya girer. Hayatının aşkı Juliette i Hagen tehdidinden korumaya ve en kısa sürede hayatını kurtarmaya çalışırken esaslı bir kovalamacanın içerisinde bulur.

Filmin yönetmenliğini Eran Creevy yaparken oyuncu kadrosunda Nicholas Hoult, Felicity Jones, Anthony Hopkins, Ben Kingsley, Marwan Kenzari gibi isimler rol alıyor.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Son Sinema Haberleri

İddialı geliyor!
İlker Arık’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünü Hakan Bulut ile paylaştığı yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler vizyona girmeden gişe yarışını önde götürüyor. İşte vizyondaki filmler ve gelecek olanlar...
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn )
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu