Galeriler - Sinema Galeri - Gala Fotoğrafları - Çekim Fotoğrafları - Kamera Arkası - Sinema İlginç Kareler - Sinema Foto Galeri
Email Şifre

Sevgililer Gününde izleyebileceğiniz bazı film önerileri

Resim: 1/9

14 Şubat Sevgililer Gününde aşıkların izleyebileceği filmleri sizler için hazırladık. Bu özel ve güzel günde sevgililerin izlemesi için bir film listesi sizlerle. İşte 14 Şubat Sevgililer Gününde sizler için seçtiğimiz filmler…Aşk Tesadüfleri SeverAşk Tesadüfleri Sever yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak´ın yaptığı 2010 Türk aşk filmidir. Film 4 Şubat 2011 tarihinde gösterime girmiştir.

Film doğumlarından itibaren çocukluk ve ilk gençlik yılları boyunca yolları Ankara’da kesişen 2010 yılında İstanbul’da tanışan Özgür (Mehmet Günsür) ve Deniz’in (Belçim Bilgin) birbirlerine doğru ve engellerle dolu aşk macerasını anlatırken bir yandan da geri dönüşlerle onların bugünlerini yaratan dönemlere uzanıyor.

İstanbul’dan Ankara’ya yaptığı nostaljik yolculuğun içinde izleyiciye doyurucu duygusal yıllarca akıllardan çıkmayacak bir aşk anlatılıyor.

Son Eklenen Galeriler

Son Sinema Haberleri

İddialı geliyor!
İlker Arık’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünü Hakan Bulut ile paylaştığı yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler vizyona girmeden gişe yarışını önde götürüyor. İşte vizyondaki filmler ve gelecek olanlar...