Sinema Haberleri - Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’li film muhteşem başladı!
Email Şifre

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’li film muhteşem başladı!

Vizyona girmeden önce uzun süre boyunca konuşulan film Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’li ‘Aşk Sana Benzer’i hafta sonu sinemaseverler yalnız bırakmadı.
Başrollerinde Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in paylaştığı ‘Aşk Sana Benzer’ filmi hafta sonunu 330.696 kişi sayısına ulaşarak yüzleri güldürdü.‘Aşk Sana Benzer’ filmi boxofficeturkiye.com'un verilerine nazaran bütün zamanların enfazla açılış oluşturan filmlerinin içerisinde yerini almayı başardı.Filmin yapımcılığını BRK'S Productions ve TAFF Pictures yaparken yönetmenliğini ise A. Taner Elhan yapıyor.

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’li filmin konusu ise şöyle: Ali (Burak Özçivit), Ege de bir balıkçı kasabasında aile yadigarı restoranı kaybetmemek için büyük bir mücadele vermektedir. Bir gün nereden toplist geldiği, nereye gideceği belli olmayan bir kız gelir kasabaya: Deniz (Fahriye Evcen). Geçmişinden kaçan Deniz ve Ali arasında büyük bir aşk başlar. Kasabanın sakinleri dondurmacı Nebahat, manav Ayhan, balıkçı Yaşar, Saadet ve Yusuf Baba bu büyük aşkın şahididir. Ancak Deniz in karanlık porno geçmişi mutlu olmalarının önünde en büyük engeldir.

‘Aşk Sana Benzer’ filmi 23 Ocak’ta sinema salonlarında ki yerini aldı.

'Aşk Sana Benzer Film Fragmanı'video için tıklayın


27 Ocak 2015, Salı

Son Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu