Sinema Haberleri - Angelina Jolie’nin yönettiği filmden ilk Türkçe afiş!
Email Şifre

Angelina Jolie’nin yönettiği filmden ilk Türkçe afiş!

Dünyaca ünlü yıldız oyuncu Angelina Jolie’nin ilk yönetmenlik deneyimi olacak film ‘Boyuz Eğmez’in Türkçe afişi sevenleriyle buluştu.

Oscar ödüllü yıldız Angelina Jolie’nin hem yapımcılığını hem de yönetmenliğini yaptığı filmin İlk Türkçe Afişi sizlerle buluştu.

Yönetmen koltuğunda oturan Angelina Jolie’nin filminin konusu ise şöyle: Louie, II. Dünya Savaşı’nda bir uçak kazasından sonra iki mürettebatla birlikte bir salda 47 gün boyunca yaşam mücadelesi vermiş, ardından da Japon Donanması tarafından yakalanarak savaş esirleri kampına gönderilmiştir. Laura Hillenbrand’ın popüler kitabından (“Seabiscuit: An American Legend”) uyarlanan Boyun Eğmez (Unbroken) , Zamperini’nin insan ruhunun dayanma gücünü konu olan inanılmaz ve ilham veren gerçek hikayesi anlatılıyor.

Epik drama türünde ki filmin oyuncu kadrosunda Jack O’Connell, Garrett Hedlund, John Magaro, Alex Russell, Japon oyuncu Miyavi gibi isimler rol alıyor.

Angelina Jolie’nin yönetmenliğini yaptığı ‘Boyun Eğmez’ filmi 20 Şubat’ta sinemaseverlerle buluşacak.29 Ocak 2015, Perşembe

Son Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu