Sinema Haberleri - Nejat İşler uzun zaman sonra sevenleriyle buluşuyor..
Email Şifre

Nejat İşler uzun zaman sonra sevenleriyle buluşuyor..

Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya´lı ´İkimizin Yerine´ filmi için her şey hazır. Serenay Sarıkaya ile Nejat İşler´in başrollerini paylaştığı ´İkimizin Yerine´ filminin fragmanı yayınlandı. ´İkimizin Yerine´ filmiyle ilgili diğer detayları ve filmin fragmanını haberimizin içerisinde bulabilirsiniz…

Filmde Nejat İşler öğretmen rolünde karşımıza çıkarken, Serenay Sarıkaya ise ´Medcezir´ dizisinde okulda öğrenci olarak sevenlerine karşısına çıkmıştı şimdi ise yine okul yıllarına döndü hem de liseli olarak.
Nejat İşler ile Serenay Sarıkaya´lı ´İkimizin Yerine´ filminin konusu ise şöyle: Çiçek (Serenay Sarıkaya), küçük bir kasabada büyümüş ve sürekli kendini tekrarlayan hayatına dair soruları cevaplamaya çalışan güzel bir kızdır. Doğan (Nejat İşler) ise Çiçek´in hayatını değiştirecek bir edebiyat öğretmenidir. Çiçek´in gencecik kalbinde alevlenen bu aşk, hayatıyla ilgili sorduğu sorulara acemi omuzlarının kaldıramayacağı cevaplara mal olacaktır. Hayatın gerçekleriyle yüzleşen Çiçek´in yaşadıkları aynı şekilde ilk aşkı Doğan´ın da sınavı olacaktır.Romantik ve Dram türünde ki ´İkimizin Yerine´ filminin yönetmenliğini Umur Turagay yaparken senaryosu ise Pınar Bulut´a ait.

´İkimizin Yerine´ filminde Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya başrolü paylaşırken kendilerine Zerrin Tekindor, İştar Gökseven ve Özgür Emre Yıldırım gibi isimler eşlik ediyor.

Nejat İşler ile Serenay Sarıkaya´lı ´İkimizin Yerine´ filmi 21 Ekim´de sinemaseverlerle buluşacak.

İşte ´İkimizin Yerine´ filminin fragmanı…

'İkimizin Yerine Film Fragmanı'video için tıklayın


19 Eylül 2016, Pazartesi

Son Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu