Sinema Haberleri - Gupse Özay´lı ´Görümce´ filminin ilk fragmanı yayınlandı..
Email Şifre

Gupse Özay´lı ´Görümce´ filminin ilk fragmanı yayınlandı..

BKM´nin yapımcılığını yaptığı Gupse Özay´ın hem yazıp hem de başrolde yer aldığı ´Görümce´ filminden ilk görüntüler sevenleriyle buluştu. Gupse Özay´lı ´Görümce´ filmi 2 Aralık´ta sinema salonlarındaki yerini alması planlanıyor. ´Görümce´ filmiyle ilgili diğer detayları ve filmin fragmanını haberimizin içerisinde bulabilirsiniz…

BKM'nin gelecek programında yer alan, Gupse Özay'ın senaryosunu kaleme alıp başrolünde yer aldığı Görümce filminden ilk görüntüler yayınlandı.

´Görümce´ filminin konusu ise şöyle: Yeliz fazlaca düşkün olduğu erkek kardeşi Ahmet’le mutlu mesut yaşamaktadır. Fakat Ahmet bir kıza aşık olup evlenme teklifi edince dünyası başına yıkılır. Aman canım ne olacaktır, şimdiye kadarki kız arkadaşlarını ayırdığı gibi bunları da ayırabilir. Yeliz, arkadaş grubuyla kafa kafaya verip ayırma planlarına başlar. Bir tarafta Yeliz, bir tarafta Deniz ve her şeyden habersiz Deniz’i ablasının tuzaklarından korumaya çalışan Ahmet’i türlü komik maceralar beklemektedir...

Filmin yönetmenliğini daha önceden Patron Mutlu Son İstiyor ve Kocan Kadar Konuş filmlerinden tanıdığımız Kıvanç Baruönü yapıyor.

Komedi filmi olan ´Görümce´de Gupse Özay´a başrolde Eda Ece eşlik edecek. Ayrıca oyuncu kadrosunda Zeynep Kankonde, Danilo Zanna, Özlem Tokarslan, İnci Pars, Dilşah Demir, Özlem Öçalmaz gibi isimler rol alıyor.

Gupse Özay´lı ´Görümce´ filmi 2 Aralık´ta vizyona girmesi bekleniyor.

İşte ´Görümce´ filminin ilk fragmanı…

'Görümce Filminin İlk Fragmanı'video için tıklayın


11 Ekim 2016, Salı

Son Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu