Sinema Haberleri - Ferzan Özpetek´in ´İstanbul Kırmızısı´ filmi sürprizlerine devam ediyor
Email Şifre

Ferzan Özpetek´in ´İstanbul Kırmızısı´ filmi sürprizlerine devam ediyor

Türk asıllı İtalyan yönetmen Ferzan Özpetek´in yeni filmi ´İstanbul Kırmızı´ndan yepyeni fragman ve afiş yayınlandı. Birbirinden ünlü isimlerin bir arada rol aldığı film yeni afiş ve fragmanıyla merak uyandırmaya devam ediyor. Tuba Büyüküstün, Halit Ergenç, Mehmet Günsür, Nejat İşler gibi başarılı isimlerin rol aldığı film ´İstanbul Kırmızısı´ 3 Mart´ta sinemaseverlerle buluşacak…

Ferzan Özpetek'in aynı isimli kitabından sinemaya uyarlanan ´İstanbul Kırmızısı´ filmin başrolünde yerli ve usta isimlerden oluşan dev bir kadroyu göreceğiz. Peki başrolde kimler mi var: Tuba Büyüküstün, Halit Ergenç, Mehmet Günsür, Nejat İşler, Zerrin Tekindor gibi birçok usta oyuncuyu filmde göreceğiz.

´İstanbul Kırmızısı´ filminden yeni fragman ve yeni afişte sevenleriyle buluştu.´İstanbul Kırmızısı´ filminin konusu ise şöyle: Orhan travmatik bir kayıptan sonra her şeyini kaybetmiş ve vahşi bir yaşama yönelmiş eski bir yazardır. Her şeyi bırakarak Londra’ya yerleşir ve editör olarak çalışmaya başlar. Yıllar sonra İstanbul’a geri döner. Bu geri dönüşün nedeni zamanını Paris, Londra ve Berlin’de geçirmiş ünlü yönetmen Deniz Soysal ile tanışmaktır. Deniz hem tarihi aile köşkünden annesini taşımak hem de yeni filmi için hazırlık yapmak için İstanbul’dadır. Deniz doğup büyüdüğü şehirdeki çocukluk anıların anlattığı bir Kitap yazmıştır. Orhan’ın İstanbul’daki işi, yayınlanmadan önce kitaba son dokunuşları yapmaktır. Uzun yazışmalardan sonra İstanbul’da buluşurlar. Ancak ertesi Sabah Deniz ortadan kaybolur. Orhan’ın gelişi ve Deniz’in ortadan kayboluşu ilginç bir rastlantıya işarettir. Gizli bir soruşturma başlatılır. Herkes Deniz’in bir daha geri dönmeyeceğinden endişelidir. Bu sırada, Orhan, Deniz’in kitabında anlatılanların gerçeğin gösterişli bir kopyası olduğunu fark eder. Görünen odur ki Deniz’in gizemli yaşamı ortadan kayboluşuyla birlikte aydınlatılmanın eşiğindedir.

Ferzan Özpetek´in yeni filminin oyuncu kadrosunda Tuba Büyüküstün, Halit Ergenç, Mehmet Günsür, Nejat İşler, Zerrin Tekindor, Serra Yılmaz, Çiğdem Selışık Onat, Reha Özcan, Ayten Gökçer, İpek Bilgin, Selim Bayraktar, Cemre Ebüzziya, Tuğrul Çetiner Şerif Sezer, Nergis Öztürk Toktaş, Rıza Kocaoğlu gibi isimler rol alıyor.

´İstanbul Kırmızısı´ filmi 3 Mart 2017´de sinema salonlarındaki yerini alacak…

İşte ´İstanbul Kırmızısı´ filminin yeni fragmanı…

'İstanbul Kırmızısı filminin yeni fragmanı'video için tıklayın


´İstanbul Kırmızısı´ filminin ilk fragmanı…

'İstanbul Kırmızısı filminin ilk fragmanı..'video için tıklayın


30 Ocak 2017, Pazartesi

Son Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu