Sinema Haberleri - Scarlett Johansson´dan olay açıklama!.. ´Tacize maruz kalıyoruz´
Email Şifre

Scarlett Johansson´dan olay açıklama!.. ´Tacize maruz kalıyoruz´

ABD’li güzel ve yıldız oyuncu Scarlett Johansson, Hollywood’da yaşanan cinsiyetçiliğe dikkat çekerek, “Kadınlar ayrımcılığa ve tacize maruz kalıyor” ifadelerini kullandı. Scarlett Johansson, Hollywood’daki cinsiyet ayrımcılığıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

‘Ghost in the Shell’ filmiyle yakında beyazperdede olacak oyuncu Scarlett Johansson, Marie Claire dergisinin mart sayısına kapak oldu.

Scarlett Johansson, Hollywood’daki cinsiyet ayrımcılığıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.Geçtiğimiz yıl Forbes tarafından, ‘En Çok Kazanan Oyuncu’ seçilen Johansson, “Bu durum en çok ücret alan oyuncu olduğum anlamına gelmiyor. Tamamen çok çalışıp çabalamamla ilgili. Belirsiz ve politik bir endüstride çalışıyorum” dedi.Ghost in the Shell 31 Mart'ta vizyona girecek.

Hollywood’da dikkat çeken cinsiyet ayrımcılığından da bahseden 32 yaşındaki Johansson, “Çevremdeki olaylara bakınca, herkesin hayatta ne kadar çok mücadele etmek zorunda olduğunu görüyorum. Kadınlar, genel olarak ayrımcılığa ve tacize maruz kalıyor” ifadelerini kullandı.

İşte ´Ghost in the Shell´ filminin kısa fragmanları…

'Ghost In The Shell Film Fragmanı'video için tıklayın


'Ghost In The Shell Film Fragmanı'video için tıklayın
9 Şubat 2017, Perşembe

Son Sinema Haberleri

Toz
()
Gösterim Tarihi : 26.05.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Gözde Kural
Gösterim Tarihi : 26.05.2017
Türler : Korku
Yönetmen : Samet Çakırtaş
Gösterim Tarihi : 26.05.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Mustafa Delazy, Moharram Zeinalzadeh