Sinema Haberleri - Hollywood yıldızlarının buluştuğu film ´The Bad Batch´..
Email Şifre

Hollywood yıldızlarının buluştuğu film ´The Bad Batch´..

Hollywood´un birbirinde ünlü yıldız isimlerinin buluştuğu ´The Bad Batch´ filminin fragmanı yayındı. Keanu Reeves, Jim Carrey ve Suki Waterhouse gibi ünlü isimlerin başrolde yer aldığı ´The Bad Batch´ filminin fragmanı sinemaseverlerle buluştu…

Gotham Ödülleri'nde İran yapımı Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız (A Girl Walks Home Alone at Night) filmi ile En İyi İlk Film ödülüne layık görülen, aynı filmde Independent Spirit Ödülleri'nde de aynı dalda adaylık kazanan İngiliz yönetmen Ana Lily Amirpour´un yeni filmi ´The Bad Batch´ın fragmanı sizlerle.
´The Bad Batch´ filminde ele alınan konu ise şu şekilde: Arlen (Waterhouse), haksız yere medeni toplumdan uzak bir noktaya, Texas'ın acımasız koşullarının hüküm sürdüğü boş bir çöle terk edilir. Kısa sürede yamyam bir topluluk tarafından yakalanarak kaçırılan genç kadın, burada hayatta kalmak için savaşmak zorunda olduğunu fark eder. Arlen mücadele ederek yeni yaşam koşullarına uyum sağlamaya başlarken birçok insanla da tanışır ve iyi veya kötü olmasının çoğunlukla yanında durduğu kişiye bağlı olduğunu keşfetmeye başlar...Hollywood yıldızlarının buluştuğu filmde Suki Waterhouse, Jason Momoa, Keanu Reeves, Jim Carrey, Giovanni Ribisi ve Diego Luna gibi yıldız isimler rol alıyor.

´The Bad Batch´ filminin henüz ülkemizdeki vizyon tarihi belli değil.

İşte ´The Bad Batch´ filminin fragmanı...

'The Bad Batch Film Fragmanı'video için tıklayın

15 Şubat 2017, Çarşamba

Son Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu