Sinema Haberleri - Deadpool 2´nin ilk fragmanı sinemaseverlerle buluştu
Email Şifre

Deadpool 2´nin ilk fragmanı sinemaseverlerle buluştu

Deadpool 2 filminin merakla beklenen fragmanı sızdırılınca, Ryan Reynolds sosyal medya hesabından resmi fragmanı yayınladı. Deadpool 2 filminin ilk fragmanı sevenleriyle buluştu. Deadpool 2 filminin ilk fragmanı sinemaseverleri heyecanlandırdı…

Deadpool hayranlarının merakla beklediği Deadpool 2 filminin fragmanı yayınlandı.İlk filmi ile büyük beğeni alan Deadpool'un sızdırılan fragmanı sonrası başrol oyuncusu Ryan Reynolds kişisel hesabından resmi fragmanı yayınlamak zorunda kaldı.

Deadpool'un devam filminde yönetmen koltuğunda Tim Miller oturuyor. Fragmanda, soyguncuların saldırısına uğrayan yaşlı bir adama yardım etmek isteyen Deadpool, kahraman kostümünü giymek için bir telefon kulübesine giriyor ancak Superman kadar hızlı davranamıyor.

İlk filmi büyük beğeni toplayan, Marvel çizgi romanından 20th Century Fox aracılığıyla beyazperdeye uyarlanan Deadpool’un ikinci filminin de yönetmen koltuğunda Tim Miller oturacak. İkinci filmin senaryosunu da yine Paul Wernick ve Rhett Reese ikilisi kaleme aldı.

Deadpool 2 filmi Mart 2018’de sinema salonlarındaki yerini alması bekleniyor.

İşte o fragman…

'Deadpool 2 Film Fragmanı'video için tıklayın

6 Mart 2017, Pazartesi

Son Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu