Sinema Haberleri - Cameron Diaz’lı ‘Seks Kasedi’ (Sex Tape) filmi sizlerle..
Email Şifre

Cameron Diaz’lı ‘Seks Kasedi’ (Sex Tape) filmi sizlerle..
Bir geceliğine çocuklarından uzaklaşıp yalnız kalan bir çiftin ilişkilerine heyecan getirmek için bir seks kaseti çekmeye karar vermesiyle başlar. Gece her şey yolunda gitse de ertesi sabah kaseti bıraktıkları yerde bulamazlar. Sonrasında ise hummalı bir arayış başlar.

Filmin yönetmenliğini ilk başta Nicholas Stoller´ın yapacağı planlanmıştı. Ancak bu karardan vazgeçilip yönetmenlik koltuğu Jake Kasdan´a devredildi. Filmin senaristliği Kate Angelo´ya ait.

Başrollerde Cameron Diaz ve Jason Segel yer alırken kendilerine Jack Black, Rob Lowe, Rob Corddry, Ellie Kemper, Randall Park gibi isimler eşlik ediyor.

Film, 5 Eylül’de sinemaseverlerle buluşacak.

'‘Seks Kasedi’ (Sex Tape) filmi fragmanı..'video için tıklayın

Son Sinema Haberleri

Gotham'da Yeni Joker arabasıyla dolaştı!..
Gotham'da yeni arabasıyla dolaşan bu yeşil saçlı adam, yeni Joker Jared Leto'dan başkası değil.
Amy Winehouse’un belgeselinin fragmanı yayınlandı!..
Amy Winehouse'un hayatını anlatan belgeselin ilk fragmanı görücüye çıktı.
Mutlu Kuzular
(Von glücklichen Schafen)
Gösterim Tarihi : 12.06.2015
Türler : Dram
Yönetmen : Kadir Sözen
Gösterim Tarihi : 12.06.2015
Türler : Korku
Yönetmen : Kamil Aydın
Ölüm Ormanı
(Backcountry)
Gösterim Tarihi : 12.06.2015
Türler : Dram , Gerilim , Korku
Yönetmen : Adam Macdonald
San Andreas Fayı San Andreas Fayı
California da yaşanan ve Batı Kıyı Şeridi nin tamamını etkileyen büyük çaplı bir deprem faciasının ardından yaşanan arama kurtarma sürecinde, itfaiye eri Tom un yaşadıklarını ön plana alan film, genç adamın duygusal hayatı ile sorumluluklarını dengede tutma çabasına odaklanıyor.

Kötü şöhreti ile bilinen San Andreas Fayı’nın kırılması ile 9 şiddetindeki bir depremle Kaliforniya sallanır. Bir arama kurtarma pilotu ve artık araları pek de iyi olmayan eşi, Los Angeles’tan San Francisco’ya, kızlarını kurtarmak için yola çıkarlar. Ancak, kuzeye yaptıkları bu tehlikeli yolculuk, henüz sadece bir başlangıçtır. Ve ne zaman en kötüsü artık bitti diye düşünseler, daha da kötüsü başlamaktadır.

Filmin yönetmenliğini Brad Peyton yaparken oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson, Alexandra Daddario, Carla Gugino, Colton Haynes, Ioan Gruffudd gibi isimler rol alıyor.
Gösterim Tarihi: 29.05.2015     Puan: 9/10