Sinema Haberleri - Cameron Diaz’lı ‘Seks Kasedi’ (Sex Tape) filmi sizlerle..
Email Şifre

Cameron Diaz’lı ‘Seks Kasedi’ (Sex Tape) filmi sizlerle..
Bir geceliğine çocuklarından uzaklaşıp yalnız kalan bir çiftin ilişkilerine heyecan getirmek için bir seks kaseti çekmeye karar vermesiyle başlar. Gece her şey yolunda gitse de ertesi sabah kaseti bıraktıkları yerde bulamazlar. Sonrasında ise hummalı bir arayış başlar.

Filmin yönetmenliğini ilk başta Nicholas Stoller´ın yapacağı planlanmıştı. Ancak bu karardan vazgeçilip yönetmenlik koltuğu Jake Kasdan´a devredildi. Filmin senaristliği Kate Angelo´ya ait.

Başrollerde Cameron Diaz ve Jason Segel yer alırken kendilerine Jack Black, Rob Lowe, Rob Corddry, Ellie Kemper, Randall Park gibi isimler eşlik ediyor.

Film, 5 Eylül’de sinemaseverlerle buluşacak.

'‘Seks Kasedi’ (Sex Tape) filmi fragmanı..'video için tıklayın

Son Sinema Haberleri

Seks, Aşk ve Terapi
(Sex, Love & Therapy)
Gösterim Tarihi : 04.09.2015
Türler : Komedi , Romantik
Yönetmen : Tonie Marshall
Toprağın Tuzu
(The Salt of the Earth)
Gösterim Tarihi : 01.05.2015
Türler : Belgesel , Biyografi
Yönetmen : Wim Wenders, Juliano Ribeiro Salgado
Aşkı Bulunca
(Posthumous)
Gösterim Tarihi : 01.05.2015
Türler : Dram , Komedi , Romantik
Yönetmen : Lulu Wang
Limonata Limonata
Makedonya da yaşayan Suat eski bir tır şoförüdür ve ölümcül bir hastalık nedeniyle yatağa düşer. Oğlu Sakip i yanına çağırır ve ölmeden önceki tek arzusunu açıklar. Suat seneler önce İstanbul da imam nikahı kıyarak bir kadınla evlenmiştir ve bu evlilikten bir çocuğu olmuştur. Ancak Suat bebekken terk ettiği bu çocuğu hiç görememiştir. Ölmeden önce tek dileği Selim adındaki ikinci çocuğunu bulup ondan helallik istemektir. Buna göre oğlu Sakip ten İstanbul a gidip kardeşini bulmasını ister. Sakip babasının emektar arabasına atlayıp elinde yalnızca kardeşinin adı ve eski bir adresle İstanbul yollarına düşer.

Filmin yönetmenliğini Ali Atay yaparken oyuncu kadrosunda Ali Atay, Serkan Keskin, Ertan Saban, Funda Eryiğit, Luran Ahmeti gibi isimler rol alıyor.
Gösterim Tarihi: 24.04.2015     Puan: 9/10