Sinema Haberleri - Gupse Özay ´Görümce´ filmiyle 3´te 3 yaptı..
Email Şifre

Gupse Özay ´Görümce´ filmiyle 3´te 3 yaptı..
Başarılı ve güzel oyuncu Gupse Özay, yeni filmi ´Görümce´ filmi vizyona girdiğinin üçüncü haftasında Box Office Türkiye´den alınan bilgilere göre liderliğini sürmeyi başardı. ´Görümce´ filmi istikrarlı bir şekilde başarısına devam ediyor ve üçüncü haftasını da en çok seyirci sayısına ulaşan film olmayı başardı.

´Görümce´ filmi vizyondaki üçüncü hafta sonunu geride bırakan Görümce, Box Office Türkiye liderliğini sürdürmeyi başardı. Bu hafta sonunu da zirvede kapamayı başaran Görümce, üç hafta üst üste gişenin lideri olmuş oldu. Film şu anda 1.285.332 biletli seyirciye ulaşmış olan film oldu.´Dağ 2´ yedinci hafta sonunda, bir önceki hafta sonuna göre seyircisini arttırdı. Her hafta sonunda tahminleri yanıltan film, 3 milyon baremini çok kolay bir şekilde aşacak. Çakallarla Dans 4 ve Sen Benim HerŞeyimsin ise sırasıyla Box Office Türkiye'nin dört ve beşinci sırasında yer aldı.

Bunların yanında Geçen hafta sonunun en önemli filmlerinden Rogue One: Bir Star Wars Hikâyesi, beş gün boyunca 210.005 biletli seyirciye ulaştı.


Son Sinema Haberleri

Gösterim Tarihi : 20.01.2017
Türler : Animasyon
Yönetmen : Eduardo Schuldt
Gösterim Tarihi : 25.01.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Mahsun Kırmızıgül
Pepee
()
Gösterim Tarihi : 20.01.2017
Türler : Animasyon, Aile
Yönetmen : H. Emre Konyalı
American Honey American Honey
Muskogee, Oklahoma da hayatını sürdüren genç bir kız olan Star (Sasha Lane), bir gün aralarında Jake in (Shia LaBeouf) de bulunduğu bir grup gençle karşılaşır ve onlarla birlikte yollara düşer. Kaybedecek hiçbirşeyi olmayan Star onlara katılır. Amerika nın Orta kesiminde uzun bir yolculuğa çıkan Star, hem kendisiyle, hem de hayatla ilgili çok şey öğrenecek, aşkı keşfedecektir.

Filmin yönetmenliğini Andrea Arnold yaparken oyuncu kadrosunda Sasha Lane, Shia LaBeouf, Riley Keough, Arielle Holmes, McCaul Lombardi gibi isimler rol alıyor.
Gösterim Tarihi: 13.01.2017     Puan: 0/10