Sinema Haberleri - Gupse Özay ´Görümce´ filmiyle 3´te 3 yaptı..
Email Şifre

Gupse Özay ´Görümce´ filmiyle 3´te 3 yaptı..
Başarılı ve güzel oyuncu Gupse Özay, yeni filmi ´Görümce´ filmi vizyona girdiğinin üçüncü haftasında Box Office Türkiye´den alınan bilgilere göre liderliğini sürmeyi başardı. ´Görümce´ filmi istikrarlı bir şekilde başarısına devam ediyor ve üçüncü haftasını da en çok seyirci sayısına ulaşan film olmayı başardı.

´Görümce´ filmi vizyondaki üçüncü hafta sonunu geride bırakan Görümce, Box Office Türkiye liderliğini sürdürmeyi başardı. Bu hafta sonunu da zirvede kapamayı başaran Görümce, üç hafta üst üste gişenin lideri olmuş oldu. Film şu anda 1.285.332 biletli seyirciye ulaşmış olan film oldu.´Dağ 2´ yedinci hafta sonunda, bir önceki hafta sonuna göre seyircisini arttırdı. Her hafta sonunda tahminleri yanıltan film, 3 milyon baremini çok kolay bir şekilde aşacak. Çakallarla Dans 4 ve Sen Benim HerŞeyimsin ise sırasıyla Box Office Türkiye'nin dört ve beşinci sırasında yer aldı.

Bunların yanında Geçen hafta sonunun en önemli filmlerinden Rogue One: Bir Star Wars Hikâyesi, beş gün boyunca 210.005 biletli seyirciye ulaştı.


Son Sinema Haberleri

Gösterim Tarihi : 24.03.2017
Türler : Dram
Yönetmen : A. Uygur Öztürk
David Lynch: Yaşam Sanatı
(David Lynch: The Art Life)
Gösterim Tarihi : 24.03.2017
Türler : Belgesel
Yönetmen : Jon Nguyen, Rick Barnes
Hayat
(Life)
Gösterim Tarihi : 24.03.2017
Türler : Bilim Kurgu, Gerilim
Yönetmen : Daniel Espinosa