Sinema Haberleri - Karanlık ve çok tehlikeli yakınlaşma..
Email Şifre

Karanlık ve çok tehlikeli yakınlaşma..
Yaratık: Covenant (Alien: Covenant)'ın gerilimli ve kanlı fragmanı yayınlandı. Korku, Aksiyon ve Gerilim dolu Yaratık: Covenant filminin fragmanı sinemaseverlerle buluştu…

Efsane biilimkurgu/macera yönetmeni Ridley Scott, Alien’da kendi yarattığı evrene, Prometheus ile başlayan yeni üçlemesinin ikinci filmi olan Alien: Covenant filminde geri dönüyor.

Yaratık: Covenant (Alien: Covenant) filminin konusu ise şu şekilde: Koloni gemisi Covenant’ın mürettebatı galaksinin oldukça uzak bir köşesinde, keşfedilmemiş cennet olarak varsaydıkları bölgenin aslında karanlık ve çok tehlikeli bir yer olduğunu anlarlar. Gezegendeki yegane canlı lanetli Prometheus'un keşfinden sonra hayatta kalan 'sentetik' David’dir...Bilimkurgu, Korku, Aksiyon filminin yönetmenliğini Ridley Scott yapıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda ise Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, James Franco ve Noomi Rapace gibi isimler rol alıyor.

Yaratık: Covenant (Alien: Covenant) filmi 19 Mayıs 2017´de sinema salonlarındaki yerini alacak.

İşte Yaratık: Covenant (Alien: Covenant) filminin fragmanı…

'Yaratık: Covenant Film Fragmanı'video için tıklayınSon Sinema Haberleri

Gösterim Tarihi : 20.01.2017
Türler : Animasyon
Yönetmen : Eduardo Schuldt
Gösterim Tarihi : 25.01.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Mahsun Kırmızıgül
Pepee
()
Gösterim Tarihi : 20.01.2017
Türler : Animasyon, Aile
Yönetmen : H. Emre Konyalı
American Honey American Honey
Muskogee, Oklahoma da hayatını sürdüren genç bir kız olan Star (Sasha Lane), bir gün aralarında Jake in (Shia LaBeouf) de bulunduğu bir grup gençle karşılaşır ve onlarla birlikte yollara düşer. Kaybedecek hiçbirşeyi olmayan Star onlara katılır. Amerika nın Orta kesiminde uzun bir yolculuğa çıkan Star, hem kendisiyle, hem de hayatla ilgili çok şey öğrenecek, aşkı keşfedecektir.

Filmin yönetmenliğini Andrea Arnold yaparken oyuncu kadrosunda Sasha Lane, Shia LaBeouf, Riley Keough, Arielle Holmes, McCaul Lombardi gibi isimler rol alıyor.
Gösterim Tarihi: 13.01.2017     Puan: 0/10