Sinema Haberleri - Şeytan çıkarma işlemini şeytanla yüzleşerek yaptı
Email Şifre

Şeytan çıkarma işlemini şeytanla yüzleşerek yaptı
Yılın son haftasının sinema gününde 8 film vizyona girdi. Aşk, Korku, Macera ve Animasyon gibi birçok türdeki film sinema salonlarındaki yerini aldı. Birbirinden güzel 8 film sinemaseverleri bekliyor…

Baaghi: Asi ve Aşık(Baaghi: A Rebel in Love)

Yetenekli bir dövüşçü olan Ronny (Tiger Shroff), söz dinlemez karakteri nedeniyle Kerala daki bir dövüş sanatları eğitim merkezine akıllanması için gönderilir. Trende tanıştığı, yine kendisi gibi isyankar ve yetenekli Sia (Shraddha Kapoor) ile aralarında bir aşk başlar. Ancak şehrin her yerinde kuvvetli bağlantıları olan Raghav (Sudheer Babu) da Sia dan hoşlanmıştır ve güzel kadını elde edebilmek için her şeyi yapacaktır.

Filmin yönetmenliğini Sabir Khan yaparken oyuncu kadrosunda Tiger Shroff, Shraddha Kapoor, Sudheer Babu Posani, Sunil Grover, Sanjay Mishra gibi isimler rol alıyor.

'Baaghi: Asi ve Aşık Film Fragmanı'video için tıklayın


Şeytanın Oğlu(Incarnate)

11 yaşındaki Cameron ın (David Mazouz) içine şeytan girmiş, durumu giderek kötüye gitmeye başlayan çocuk anlaşılmayan dillerde konuşmaya başlamıştır. Birçok şeytan çıkarma yöntemi denenmesine rağmen sonuç alınamaz ve devreye bu alanda uzman olan doktor Seth Ember a (Aaron Eckhart) başvurulur. Şeytan çıkarma işlemini dini ritüellerle değil, hastalarının zihnine girip oraya yerleşmiş şeytanla yüzleşerek yapmaktadır. Cameron ın içine giren şeytan daha önce gördüklerinden çok daha güçlüdür, bu nedenle onu alt edebilmek için çocuğun hayatını tehlikeye atacak bir yöntem denemeye mecbur kalacaktır.

Filmin yönetmenliğini Brad Peyton yaparken oyuncu kadrosunda Aaron Eckhart, Carice van Houten, Catalina Sandino Moreno, Mark Henry, David Mazouz gibi isimler rol alıyor.

'Şeytanın Oğlu Film Fragmanı'video için tıklayın


Aşıklar Şehri(La La Land)

Los Angeles’da trafiğin sıkışık olduğu bir gün, kibirli bir korna sonucunda, hayatlarında yön bulmaya çalışan Sebastian ve Mia tanışır. İkisi de imkânsıza yakın olan hayallerine odaklanmışlardır. Sebastian 21. Yüzyılda insanların geleneksel jazz müziğini duyurmaya ve secdirmeye çalışmakta, Mia ise kesintisiz bir oyuncu seçmesinde şansını denemek istemektedir. Fakat ikisi de yalnız bir şekilde bekledikleri sıçramayı yapacaklarını beklememektedir. Yapabildikleri asıl sıçrama birbirlerine karşı, sanatsal düşlerinin içine olacaktır.

Filmin yönetmenliğini Damien Chazelle yaparken oyuncu kadrosunda Ryan Gosling, Emma Stone, J.K. Simmons, Finn Wittrock, Rosemarie DeWitt gibi isimler rol alıyor.

'Aşıklar Şehri Film Fragmanı'video için tıklayın


Çin Seddi(The Great Wall)

Uzak Asya ya, barutu bulup Avrupa ya götürebilmek amacıyla giden kervan önce bir çetenin, sonra da bilmedikleri bir canavarın saldırısına uğrayınca sadece William Garin (Matt Damon) ve Pero Tovar (Pedro Pascal) hayatta kalır. İkili daha sonra Çinli askerler tarafından yakalanır. Burada, karşılaştıkları canavarın "taotie" adlı çok güçlü ve aynı zamanda akıllı bir yaratığa ait olduğunu, her 60 yılda bir Çin Seddi ne saldırdıklarını ve yakın zamanda gelmesi beklenen yeni bir saldırı için hazırlıklar yapıldığını öğrenirler. Canavarın bir elini kılıcıyla koparmayı başarmış William, hem savunma hattına yardımcı olmaya çalışacak, hem de buralara asıl gelme amacı olan barutu ele geçirme düşüncesini aklından çıkarmayacaktır. Uzak Asya ya, barutu bulup Avrupa ya götürebilmek amacıyla giden kervan önce bir çetenin, sonra da bilmedikleri bir canavarın saldırısına uğrayınca sadece William Garin (Matt Damon) ve Pero Tovar (Pedro Pascal) hayatta kalır. İkili daha sonra Çinli askerler tarafından yakalanır. Burada, karşılaştıkları canavarın "taotie" adlı çok güçlü ve aynı zamanda akıllı bir yaratığa ait olduğunu, her 60 yılda bir Çin Seddi ne saldırdıklarını ve yakın zamanda gelmesi beklenen yeni bir saldırı için hazırlıklar yapıldığını öğrenirler. Canavarın bir elini kılıcıyla koparmayı başarmış William, hem savunma hattına yardımcı olmaya çalışacak, hem de buralara asıl gelme amacı olan barutu ele geçirme düşüncesini aklından çıkarmayacaktır.

Filmin yönetmenliğini Yimou Zhang yaparken oyuncu kadrosunda Matt Damon, Willem Dafoe, Andy Lau, Pedro Pascal, Eddie Peng gibi isimler rol alıyor.

'Çin Seddi Film Fragmanı'video için tıklayın


Nasıl Yani

Samsun da yaşayan üç kardeş Tahir, Osman ve Taci bir sabah Kültür ve Turizm Bakanlığından gelen haberle Da Vinci nin 6. nesilden akrabaları olduğunu öğrenirler. Da Vinci nin Mona Lisa adlı tablosu Çarşamba da uzun süredir görüşmedikleri dedelerine kalmıştır. Bu üçlü zengin olma hayalleri kurmaya başlar...

Filmin yönetmenliğini Ayhan Özen yaparken oyuncu kadrosunda Esin Civangil, Yakup Yavru, Ferdi Sancar, Burak Kut, Veysel Zaloğlu gibi isimler rol alıyor.

'Nasıl Yani Film Fragmanı'video için tıklayın


Aşık

Yedi yaşında çiçek hastalığından kör olan Veysel, Esma’ya deliler gibi âşık olur. Evlenip çoluk çocuğa karışsalar da Esma âşık olmalarına izin vermez ve Mehmet ile kaçar. Bu durumu kaldıramayan Veysel, ilk kez doğup büyüdüğü yurdundan arkadaşı Kemancı Kürt Kasım’la birlikte yola çıkar. Veysel’i Âşık Veysel eden uzun ince yolculuk böylece başlar.

Filmin yönetmenliğini Bilal Babaoğlu yaparken oyuncu kadrosunda Meltem Miraloğlu, Uğur Aslan, Yeliz Şatıroğlu, Emirhan Kartal gibi isimler rol alıyor.

'Aşık Film Fragmanı'video için tıklayın


Ben, Daniel Blake(I, Daniel Blake)

59 yaşındaki marangoz Daniel Blake (Dave Johns), geçirdiği kalp rahatsızlığının ardından doktorların tavsiyesiyle işine ara vermek zorunda kalır. Başka bir gelir kaynağı da bulunmadığından, hayatında ilk kez devlet yardımı alabilmek için işsizlik maaşı başvurusu yapar. Ancak karmaşık ve uzun bir bürokratik süreç onu beklemektedir. Bu esnada kendisi gibi bürokrasiyle mücadele eden 2 çocuğuna tek başına bakan genç Katie (Hayley Squires) ile kader birlği yapacaklardır.

Filmin yönetmenliğini Ken Loach yaparken oyuncu kadrosunda Hayley Squires, Colin Coombs, Dave Johns, Micky McGregor gibi isimler rol alıyor.

'Ben, Daniel Blake Film Fragmanı'video için tıklayın


Kurbağa Krallığı 2: Buz Macerası(The Frog Kingdom 2: Sub Zero Mission)

Yağmur, Prenses le olan düğününden kaçtıktan sonra şehirden uzaklaşmış, ancak bazı patlamalardan sonra yeniden Kurbağa Krallığı na dönmüştür. Ancak krallığın koruyucusu Kristal Kurbağa nın tehlikede olduğu haberleri hızla yayılmaktadır. Kral Yağmur la birlikte hepsi kendine has yeteneklere sahip bir kurbağa takımı kurar. Yolda onlara Prenses de katılır. Ancak ormanda kaldıkları gece, Kristal Kurbağa nın mağarasını gösteren haritaları çalınır. Önce haritayı bulmak, sonra da mağaraya giderek kraliyeti kurtaracak bilmeceyi çözmeleri gerekecektir.

Filmin yönetmenliğini Peng Fei yaparken seslendirenler arasında Cengiz Daner, Ayşegül Bingöl, Tuba Pelister, Bora Sivri, Pınar Erengil gibi isimler var.

'Kurbağa Krallığı 2: Buz Macerası Film Fragmanı'video için tıklayın
İyi seyirler..


Son Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu