Sinema Haberleri - Karanlığın Elli Tonu filminden nefes kesici yeni fragman..
Email Şifre

Karanlığın Elli Tonu filminden nefes kesici yeni fragman..
Çok konuşulan ve büyük ses getiren Grinin Elli Tonu filminin devamı olan Karanlığın Elli Tonu filminden nefes kesici yepyeni bir fragman daha yayınlandı. Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) yeni ve çok çarpıcı fragmanı sinemaseverlerle buluştu…

Dakota Johnson'ın canlandırdığı Anastasia Steele ve Jamie Dornan'ın hayat verdiği Christian Grey karakterlerinin şehvet oyunu yeni filmde devam ediyor. 2015 yılında sinemaya uyarlanan Grinin Elli Tonu (Fifty Shades of Grey)´nun devamı olan Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) filminin yepyeni ve nefes kesici fragmanı yayınlandı.Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) filminin konusu ise şu şekilde: Anastasia tutkulu milyoner Christian Grey ile yaşadığı ilişkisini geride bırakmaya çalışmaktadır. Ancak bu sandığı kadar kolay olmaz. Yeniden bir araya gelen çiftin yaşadıkları zorluklar barışmalarıyla birlikte bitmeyecektir. Christian geçmişinden gelen şeytanları ile yüzleşmek zorunda kalırken, Anastasia da Grey'in geçmişinde kalan ancak onu unutmamış kadınların öfkeleriyle ve kıskançlıklarıyla yüzleşecektir.

Erotik, Dram türündeki Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) filmin başrolünü Dakota Johnson ve Jamie Dornan paylaşırken kendilerine Tyler Hoechlin, Kim Basinger, Marcia Gay Harden ve Bella Heathcote gibi isimler eşlik ediyor.

Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) filmi 10 Şubat 2017´de sinemaseverlerle buluşacak.

İşte Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) filminin nefes kesici fragmanı…

'Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) filminin nefes kesici fragmanı…'video için tıklayın


Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) filminin Türkçe altyazılı fragmanı…

'´Karanlığın Elli Tonu´ filminin Türkçe Altyazılı fragmanı..'video için tıklayın


Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) filminin ilk fragmanı…

'Karanlığın 50 Tonu filminin ilk fragmanı'video için tıklayın
Son Sinema Haberleri

Gösterim Tarihi : 20.01.2017
Türler : Animasyon
Yönetmen : Eduardo Schuldt
Gösterim Tarihi : 25.01.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Mahsun Kırmızıgül
Pepee
()
Gösterim Tarihi : 20.01.2017
Türler : Animasyon, Aile
Yönetmen : H. Emre Konyalı
American Honey American Honey
Muskogee, Oklahoma da hayatını sürdüren genç bir kız olan Star (Sasha Lane), bir gün aralarında Jake in (Shia LaBeouf) de bulunduğu bir grup gençle karşılaşır ve onlarla birlikte yollara düşer. Kaybedecek hiçbirşeyi olmayan Star onlara katılır. Amerika nın Orta kesiminde uzun bir yolculuğa çıkan Star, hem kendisiyle, hem de hayatla ilgili çok şey öğrenecek, aşkı keşfedecektir.

Filmin yönetmenliğini Andrea Arnold yaparken oyuncu kadrosunda Sasha Lane, Shia LaBeouf, Riley Keough, Arielle Holmes, McCaul Lombardi gibi isimler rol alıyor.
Gösterim Tarihi: 13.01.2017     Puan: 0/10