Sinema Haberleri - Cansu Taşkın´ın bu sahneleri filmin önüne geçebilir!..
Email Şifre

Cansu Taşkın´ın bu sahneleri filmin önüne geçebilir!..
2017´de vizyona girecek olan ´Bambaşka´ isimli filmi çok konuşulacak gibi görünüyor. Cansu Taşkın´ın da rol aldığı filmdeki sahneler çok ses getirecek. ´Bambaşka´ filmi 07 Nisan´da sinema salonlarındaki yerini alacak…

´Bambaşka´ filminde ele alınan konusu ise şu şekilde: Doğa, hayat dolu, üniversiteli genç bir kızdır ve başına gelen trajik kaza sonucu; omurilik felci geçirerek belden aşağısının hissini kaybeder. Bu travma sonrası yaşamı tamamen değişen ve hayata olan heyecanını kaybeden Doğa, Yiğit ile tanışır ve onun sayesinde hayata tekrar tutunmayı dener. Yiğit, nişanlısı tarafından aldatılmış medyatik bir oyuncudur ve o da yaşadığı bu ruhsal yıkımı atlatmak istemektedir. Birbirlerine tutunan Yiğit ile Doğa’nın gerçek aşk ve huzurlu bir hayat için verecekleri tek savaş: Bedensel engelli bir insan ile bedensel engeli olmayan bir insanın birlikte yaşayabilme mücadelesi olacaktır.Dram ve Romantik türündeki filmin yönetmenliğini Bahadır Abşin yapıyor.

´Bambaşka´ filminin oyuncu kadrosunda Buse Sevindik, Caner Tanrıverdi, Birgül Ulusoy, Tayfun Sav, Cansu Taşkın gibi isimler rol alıyor.

´Bambaşka´ filmi 07 Nisan´da sinemaseverlerle buluşacak…

İşte ´Bambaşka´ filminin fragmanı…

'Bambaşka Film Fragmanı'video için tıklayın

Son Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu