Sinema Haberleri - Cem Yılmaz´dan Ediz Hun ve Filiz Akın sürprizi..
Email Şifre

Cem Yılmaz´dan Ediz Hun ve Filiz Akın sürprizi..
Ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni filmi olacak olan ´Arif ve 216´ filminde Ediz Hun ve Filiz Akın gibi Yeşilçam´ın ünlü isimleri rol alacak. Usta oyuncular Ediz Hun ve Filiz Akın Cem Yılmaz´ın yeni filmi ´Arif ve 216´da rol alacaklar…

Genç Sanatçıların Kültür Sanat Alanındaki İstihdam Politikalarına Bakış Açısı Zirvesi´nde konuşan Ediz Hun, filmde kendini oynayacağını belirtti.

76 yaşındaki Hun şöyle devam etti: "1960'lı yılların ikinci yarısından sonra var olan Ediz Hun'u yani kendimi oynayacağım. Cem Yılmaz çok tatlı bir çocuk. Ne kadar cana yakın, ne kadar şeker bir insan. Çok beğendim kendisini. Son derece de başarılı bir aktör. Çekimler de sanırım Haziran ya da Temmuz ayında başlayacak." dedi.

Cem Yılmaz ise geçtiğimiz günlerde Ediz Hun ile çekilmiş bir karesini paylaşarak altına şu notu düştü: "Bugün değerli büyüğümüz Ediz Hun ile yeni filmimizi konuştuk. Ne mutlu bir gün."

CEM YILMAZ'IN PAYLAŞIMI´Arif ve 216´ filmi için Filiz Akin ile anlaşma sağlandı

Cem Yılmaz, yeni filmi 'Arif ile 216' için Ozan Güven ve Zafer Algöz’ün ardından usta Yeşilçam oyuncusu Ediz Hun (76) ile anlaşan Cem Yılmaz’dan yeni bir Yeşilçam atağı geldi.

Posta’nın haberine göre Yılmaz, Yeşilçam’ın ‘Dört Yapraklı Yoncası’ndan Filiz Akın ile el sıkıştı.Son Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu