Sinema Haberleri - Olay film sinema salonlarındaki yerini aldı!
Email Şifre

Olay film sinema salonlarındaki yerini aldı!
Bu hafta yılın merakla beklenen filmlerin bir bölümünün vizyona girdiği hafta oldu. Jamie Dornan ve Dakota Johnson´lı ´Karanlığın Elli Tonu´, Keanu Reeves´ın başrolde olduğu ´John Wick 2´, Daniel Radcliffe´ın başrolde yer aldığı ´Swiss Army Man´ başta olmak üzere Enkaz, İsra ve Sihirli Kitap ve Lego Batman Filmi sinema salonlarındaki yerini aldı. 6 film sinemaseverlerle buluşmayı bekliyor...

John Wick 2(John Wick: Chapter Two)

Artık emekliye ayrılmış, tetikçilik dünyasından uzaklaşmış köpeğiyle birlikte sakin bir hayat yaşamak isteyen John Wick (Keanu Reeves), kendini yine istemediği halde tehlikeli olayların ortasında bulur. Eski bir ortağının sayesinde bu kez İtalya nın başkenti Roma da son derece güçlü çetelerle tek başına mücadele edecektir.

Filmin yönetmenliğini Chad Stahelski yaparken oyuncu kadrosunda Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Riccardo Scamarcio, Common, Ruby Rose gibi isimler rol alıyor.

'John Wick 2 Film Fragmanı'video için tıklayın


Çakı Gibi(Swiss Army Man)

Tek başına ıssız bir adaya düşen Hank Thompson (Paul Dano), buradan kurtulmanın hiçbir yolunu bulamayınca düştüğü umutsuzlukla intihar etmeye karar verir. Tam kendini asacakken kıyıda bir erkek cesedi görür. Manny adını verdiği bu cesedin (Daniel Radcliffe) konuşabilmek gibi birçok akıl almaz özelliği vardır ve onun varlığıyla evine dönebilmek için tekrar bir umudu olacaktır.

Filmin yönetmenliğini Dan Kwan, Daniel Scheinert yaparken oyuncu kadrosunda Paul Dano, Daniel Radcliffe, Mary Elizabeth Winstead, Richard Gross, Marika Casteel gibi isimler rol alıyor.

'Swiss Army Man Film Fragmanı'video için tıklayın


Karanlığın Elli Tonu(Fifty Shades Darker)

Egosu ciddi anlamda hasar alan Christian Grey (Jamie Dornan), yine de Anastasia (Dakota Johnson) ile yeniden beraber olabilmek ister. Anastasia ise hala Christian ı sevmesine rağmen bütün yaşadıklarından sonra çok daha dikkatli davranmaya çalışmaktadır. Her şeyden önce Christian ın kendisinden birşey saklamamasını şart koşar. İki taraf da bazı tavizler vererek aralarında öncekinden daha sağlam bir ilişki kurmaya başlarlar, ancak Christian ın geçmişindeki karanlık olay ve kişiler, bu ilişkiye rahat vermeyecektir.

Filmin yönetmenliğini James Foley yaparken oyuncu kadrosunda Jamie Dornan, Dakota Johnson, Tyler Hoechlin, Kim Basinger, Bella Heathcote gibi isimler rol alıyor.

'Karanlığın Elli Tonu Film Fragmanı'video için tıklayın


Enkaz(Under The Sky)

İstanbul un büyük kısmını yıkıntılar altında bırakan bir depremde Nisa (Akasya Asıltürkmen) enkaz altında kalmış, çaresizce kurtarılmayı beklemektedir. Barış (Berke Üzrek) ise doğada tek başına hayatta kalma deneyi çerçevesinde yaşadıklarını her gün videoya kaydetmektedir. Zaman geçtikçe anlaşılacaktır ki enkaz altında kalanın da, enkazdan çıkanın da iyileşmeyecek yaraları bulunmaktadır.

Filmin yönetmenliğini Alpgiray M. Uğurlu yaparken başrolde Akasya Asıltürkmen, Berke Üzrek gibi isimler rol alıyor.

'Enkaz Film Fragmanı'video için tıklayın


İsra ve Sihirli Kitap(Isra en het magische boek)

Isra 9 yaşında küçük bir kızdır. Bir gün okul gezisine çıkarlar. Ancak Isra bu gezide sihirli bir kütüphaneye ulaşır. Kütüphaneyi dolaşan kız kütüphanenin sihirli olduğunu kısa sürede farkeder. Kitaplardan birinin içinde hapis haldeki küçük bir çocuğu bulan Isra, onu kurtarabilmek için masal kitabının içine girer. Masallar diyarında bir yolculuğa başlayan küçük kız bu macerada farklı masal karakterleriyle de tanışacaktır...

Filmin yönetmenliğini R. Kan Albay yaparken oyuncu kadrosunda Isra Dela, R. Kan Albay, Sven Van der Linden, Valerie Deridder, Tamer Karadağlı gibi isimler rol alıyor.

'İsra ve Sihirli Kitap Film Fragmanı'video için tıklayın


Lego Batman Filmi(The Lego Batman Movie)

Çok bencil bir karaktere sahip olan ve yıllardır yalnız yaşayan Batman, bu Lego filminde yanına aldığı Robin ile birlikte kendini yeniden keşfetme yolculuğuna çıkacak ve Gotham ı Joker in elinden kurtarabilmek için takım çalışmasının ne kadar önemli olduğunu anlayacaktır.

Filmin yönetmenliğini Chris McKay yaparken seslendirenler arasında Rıza Karaağaçlı, Fatih Özkul, Ali Ekber Diribaş, Erkan Taşdöğen, Burçin Artut gibi isimler rol alıyor.

'Lego Batman Filmi Film Fragmanı'video için tıklayın
İyi seyirler..


Son Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu