Sinema Haberleri - Yılmaz Erdoğan´ın filmi ´Tatlım Tatlım´ın fragmanı yayınlandı
Email Şifre

Yılmaz Erdoğan´ın filmi ´Tatlım Tatlım´ın fragmanı yayınlandı
Yılmaz Erdoğan´ın yazıp yönettiğini ´Tatlım Tatlım´ filminin beklenen fragmanı yayınlandı. Usta isimler Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ yıllar önce tiyatro sahnelerinde birlikte oynadıkları ´Haybeden Gerçeküstü Aşk´ın sinema salonlarına taşınan ´Tatlım Tatlım´ filminin fragmanı sinemaseverlerle buluştu…

Dört ayrı çift aynı partide tanışır ve aralarında tatlım-tatlım bir ilişki başlar ise.. Ve bu haybeden gerçeküstü bir aşk ise... İlişkinin her evresi bir durum komedisi iken, bir an hoşlaşılıp ardından hemen didişilir ise... Akla şöyle bir soru gelebilir mi: Ey sevgili sevgililer sizin aşka işiniz yok mu?Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ´ın birlikte yer aldığı, modern bir ilişkinin dinamiklerini mizahi yönden ele alan tiyatro oyunu sinema salonlarında bir çiftin yerini dört çifte bıraktığı sinema uyarlamasında, aynı partide tanışan dört farklı çiftin aşkı her yönüyle anlatılıyor.

´Tatlım Tatlım´ filminin yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan yaparken senaryo da kendisine ait.Filmin oyuncu kadrosunda ise Aylin Kontente, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman ve Serkan Keskin gibi isimler rol alıyor.

´Tatlım Tatlım´ filmi 17 Mart´ta sinemaseverlerle buluşacak.

İşte ´Tatlım Tatlım´ filminin beklenen fragmanı…

'Tatlım Tatlım filminin beklenen fragmanı'video için tıklayınSon Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu