Sinema Haberleri - Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım´lı ´Sonsuz Aşk´tan ilk fragman
Email Şifre

Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım´lı ´Sonsuz Aşk´tan ilk fragman
Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım´lı ´Sonsuz Aşk´ filminin ilk fragmanı yayınlandı. TAFF'ın yapımcılığını yaptığı ´Sonsuz Aşk´ filminin ilk fragmanı sevenleriyle buluştu. Ünlü isimler Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım´lı ilk fragmanı sizlerle…

´Sonsuz Aşk´ filminde ele alınan konu ise şu şekilde: Zeynep (Fahriye Evcen) kardeşiyle birlikte kendi halinde bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Can (Murat Yıldırım) ise genç yaşta profesör olmayı başarmış, mesleğinin zirvesinde son derece başarılı ve zengin bir cerrahtır. Normal şartlarda hiçbir ortak noktaları ve aynı ortamda bulunmaları için sebepleri bulunmayan ikili arasında büyük bir aşk başlar. Ancak bu farklı hayatlar, aralarındaki aşkın önüne çok fazla engel çıkmasına neden olacaktır.Ahmet Katıksız´ın yönetmenliğini yaptığı ´Sonsuz Aşk´ filminin senaryosu Deniz Akçay Katıksız´a ait.

Dram, Komedi ve Romantik türdeki ´Sonsuz Aşk´ filminin oyuncu kadrosunda Fahriye Evcen, Murat Yıldırım, Filiz Ahmet, Ege Aydan, Didem İnselel gibi isimler rol alıyor.

´Sonsuz Aşk´ filmi 24 Mart´ta sinema salonlarındaki yerini alacak.

İşte ´Sonsuz Aşk´ filminin fragmanı…

'Sonsuz Aşk filminin ilk fragmanı'video için tıklayınSon Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu