Sinema Haberleri - Nicole Kidman´lı ´The Beguiled´ filminden ilk fragman..
Email Şifre

Nicole Kidman´lı ´The Beguiled´ filminden ilk fragman..
Birbirinden ünlü isimlerin rol aldığı ´The Beguiled´ filminden ilk fragman yayınlandı. Nicole Kidman, Colin Farrell, Kirsten Dunst, Elle Fanning gibi isimlerin başrolü paylaştığı ´The Beguiled´ filminin ilk fragmanı sizlerle. ´The Beguiled´ filmi çok yakında vizyona girecek…

Filmde ele alınan konu ise şu şekilde: Amerikan İç Savaşı sırasında yaralanan Kuzeyli Birlik askeri John McBurney (Colin Farrell), Güney'deki Konfederasyon'a bağlı Mississippi'de bir yatılı okulda kalan küçük bir kız tarafından bulunur ve hayatı kurtarılır.Sadece kız öğrencilerin kaldığı ve Martha Farnsworth'ün (Nicole Kidman) yönettiği okulda bakımı yapılıp iyileştirilen düşman askeri, zamanla oradaki herkesle yakınlık kurar. Bu yakınlığın dozu arttıkça bu yalnız kadınlar birbirlerine düşecek, daha sonra da adama sırt çevireceklerdir.

´The Beguiled´ filminin yönetmenliğini Sofia Coppola yapıyor.

Dram türündeki filmin oyuncu kadrosunda Nicole Kidman, Colin Farrell, Kirsten Dunst, Elle Fanning, Oona Laurence gibi ünlü isimler rol alıyor.´The Beguiled´ filmi 30 Haziran´da vizyona girmesi bekleniyor.

İşte ´The Beguiled´ filminin ilk fragmanı…

'The Beguiled filminin ilk fragmanı'video için tıklayın
Son Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu