Sinema Haberleri - Görenler gözlerine inanamadı!.. Haftanın filmleri..
Email Şifre

Görenler gözlerine inanamadı!.. Haftanın filmleri..
Haftanın filmlerinde bu hafta (07 Nisan) 7 film vizyona girdi. Birbirinden farklı türde 7 film sinema salonlarındaki yerini aldı. 7 yeni film sinemaseverleri bekliyor. İşte haftanın filmleri: Koca Dünya, Şeytani, Sümela´nın Şifresi 3: Cünyor Temel, Aşkın Krallığı, Bordo Bereliler Suriye, Baraka ve Şirinler 3: Kayıp Köy…

Koca Dünya

Ali (Berke Karaer) bir tamircide çalışarak hayatını kazanmaktadır. Başka bir ailenin yanında kalan kız kardeşi Zuhal (Ecem Uzun) ile görüşmesine aile izin vermemektedir. Bu duruma daha fazla dayanamayan Ali kardeşini bir gün motorsikletiyle alıp İstanbul dan uzak bir yere kaçar. Ormanın derinliklerinde yaşamaya başlayan kardeşler için vahşi doğada hayatta kalmaya çalışmak, bir yandan da para kazanmak çok ağır bir yük olacaktır.

Filmin yönetmenliğini Reha Erdem yaparken oyuncu kadrosunda Ecem Uzun, Berke Karaer, Melisa Akman, Murat Deniz, Hakan Çimenser gibi isimler rol alıyor.

'Koca Dünya Film Fragmanı'video için tıklayın


Aşkın Krallığı(A United Kingdom)

Londra da eğitim görmekte olan Seretse Khama (David Oyelowo), Afrika nın güney kısmında yaşayan Bamangwato halkının kral veliahtıdır. Bir partide tanıştığı İngiliz Ruth Williams (Rosamund Pike) ile birbirlerinden etkilenirler ve kısa sürede evlenerek Afrika ya giderler. Bu durum hem Bamangwato halkının ileri gelenleri, hem de Güney Afrika da ayrımcılık (apartheid) yönetimini sürdürenler tarafından büyük tepkiyle karşılansa da Khama, yönetimden feragat etmek ve sürgüne gönderilmek pahasına tıpkı eşi gibi aşkından vazgeçmeyecektir.

Filmin yönetmenliğini Amma Asante yaparken oyuncu kadrosunda Rosamund Pike, David Oyelowo, Jack Davenport, James Northcote, Merveille Lukeba gibi isimler rol alıyor.

'Aşkın Krallığı Film Fragmanı'video için tıklayın


Şeytani(Satanic)

4 arkadaş, Coachella daki festivale gitmek için yola çıkmışlardır, ancak yol üstündeki Los Angeles a uğrayıp birçok suç ve cinayetin işlendiği yerleri ziyaret etmeye karar verirler. Geceyi geçirecekleri otel de şeytani olayların yaşandığı bir yerdir. Bu sırada karşılaştıkları ve onlara katılan bir genç kız, hepsinin hayatını cehenneme çevirecektir.

Filmin yönetmenliğini Jeffrey G. Hunt yaparken oyuncu kadrosunda Sarah Hyland, Justin Chon, Devanny Pinn, Clara Mamet, Marc Barnes gibi isimler rol alıyor.

'Şeytani Film Fragmanı'video için tıklayın


Sümela´nın Şifresi 3: Cünyor Temel

Talihsiz bir şekilde genç yaşta hayatını kaybeden Temel Sözer in oğlu Cünyor Temel, babasının 10 milyon liralık borcunu üzerine alınca, acilen bir yerden para bulması gerekmiştir. Aynı zamanda bir başka problem daha çıkar, şehrin en eski futbol sahalarından birine büyük bir rezidans yapılması planlanmaktadır ve tüm şehir bu inşaatı engellemek istemektedir. Temel, arkadaşları Şota ve Oğuzubillah ile birlikte rezidansı inşa edecek müteahhit önünü kesebilmek için olmadık şeyleri deneyecektir.

Filmin yönetmenliğini Adem Kılıç yaparken oyuncu kadrosunda Çetin Altay, Eren Hacısalihoğlu, Ayşegül Günay, Eren Vurdem, Salih Kalyon gibi isimler rol alıyor.

'Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel Film Fragmanı'video için tıklayın


Bordo Bereliler Suriye

Hakkari Çukurca da 16 askeri şehit eden PKK lıların yakalanması için seferberlik başlamıştır. Bölgeye getirilen bordo bereliler bu görevi tamamlamaya kararlıdır ve daha görevin başından dön emri almamak için telsizlerini kapatırlar. Yüzbaşı Mehmet ve komutasındaki ekiple işbirliği yapan bordo berelilerin hedefi Suriye de, Türk sınır güvenliğini tehdit eden bir terör örgütünü durdurmaktır.

Filmin yönetmenliğini Erhan Baytimur yaparken oyuncu kadrosunda Feyza Çipa, Açelya Elmas, Sedat Mert, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Arda Esen gibi isimler rol alıyor.

'Bordo Bereliler Suriye Film Fragmanı'video için tıklayın


Baraka(The Shack)

Çocukluk yıllarında babasının kötü muamelelerine maruz kalan Mack Phillips (Sam Worthington), yetişkin olduğunda kendine eşi ve 3 çocuğuyla birlikte mutlu bir aile kurmayı başarmıştır. Ancak kalabalık bir kamp tatili esnasında en küçük kızı Missy kaybolur. Kızının kaybıyla tarifsiz bir üzüntü yaşayan, tüm inandığı değerlere sırt çeviren Mack, bir gün tanımadığı birinden bir davet alır. Bu kişinin yaşadığı barakaya gittiğinde daha önce hiç görmediği 3 kişiyle ve gizemli olaylarla karşılaşacaktır.

Filmin yönetmenliğini Stuart Hazeldine yaparken oyuncu kadrosunda Sam Worthington, Radha Mitchell, Octavia Spencer, Graham Greene, Alice Braga gibi isimler rol alıyor.

'Baraka Film Fragmanı'video için tıklayın


Şirinler 3: Kayıp Köy (Smurfs: The Lost Village)

Şirinler yeni bir görev uğruna yollara koyulur. Gizemli bir harita ortaya çıkar ve gizli bir köyün yerini işaret eder. Bunun üzerine bu köyün güvenliği artık Şirinler in ellerindedir. Şirine, Gözlüklü Şirin, Sakar Şirin ve Güçlü Şirin gizemli ormanda yolculuk ederek bu köyü keşfetmeye karar verirler. Ancak kötü kalpli Gargamel in de bu haritadan haberi olur ve o da bu gizemli köyün peşine düşer. Artık bu köyü Gargamel den önce bulmak Şirinler in en büyük görevi haline gelir. Bu yolda Şirinler tarihinin en büyük gizemini de çözeceklerdir...

Filmin yönetmenliğini Kelly Asbury yaparken seslendirenler arasında Demi Lovato, Joe Manganiello, Rainn Wilson, Mandy Patinkin, Danny Pudi gibi isimler var.

'Şirinler 3: Kayıp Köy Film Fragmanı'video için tıklayın
İyi seyirler..


Son Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu