Sinema Haberleri - ´Hızlı ve Öfkeli 8´ filmi vizyonda..
Email Şifre

´Hızlı ve Öfkeli 8´ filmi vizyonda..
Tüm dünya sinemaseverleri tarafından merakla beklenen seri filmi ´Hızlı ve Öfkeli 8´ vizyona girdi. Vin Diesel´li ´Hızlı ve Öfkeli 8´ filmi sinema salonlarındaki yerini aldı. Ayrıca ´Hızlı ve Öfkeli 8´ filminin bu serisine Oscar ödüllü güzel yıldız Charlize Theron´da filmde rol alıyor.

2017 yılının en çok merak edilen filmlerinden olan mükemmel seri filmi ´Hızlı ve Öfkeli 8´ vizyona girdi. Aksiyon filmleri arasında en çok beğenilenlerden olan ´Hızlı ve Öfkeli 8´ sinema salonlarındaki yerini aldı. Beklenen film ´Hızlı ve Öfkeli 8´ sinemaseverlerle buluştu.Hızlı ve Öfkeli 8 filminin konusu ise şu şekilde: Şimdiye kadar birçok başarılı işe imza atan ekip suç dünyasından uzaklaşmaya karar veriyor. Dom ve Letty keyifli bir balayı yaparken, ekipten bazı isimler emekli olmaya karar veriyor. Herkes normal bir hayata adım atarken Cipher isminde gizemli bir kadın hayatlarına giriyor. Dom’u yeniden suç dünyasına çekmeyi başarıyor. Üstelik ailesine ihanet etmek uğruna bunu yapıyor. Ancak arkadaşları Dom’dan vazgeçmiyor. Bu sefer de ona yardımcı olmak üzere harekete geçiyorlar.

´Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious)´ filminin yönetmenliğini F. Gary Gray yapıyor.Filmde Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson´ın yanı sıra Tyrese Gibson, Chris Bridges, Lucas Black, Scott Eastwood, Kurt Russell, Jason Statham, Charlize Theron ve Helen Mirren gibi birbirinden ünlü isimler de rol alıyor.

Tüm dünyadaki sinemaseverler tarafından merakla beklediği filmlerden olan ´Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious)´ filmi sinema salonlarındaki yerini aldı…

´Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious )´ filminin ilk fragmanı…

'´Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious )´ filminin ilk fragmanı..'video için tıklayın


İşte ´Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious)´ filminden yeni fragmanı…

'´Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious)´ filminden yeni fragman'video için tıklayın


İşte ´Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious)´ filminin kamera arkası görüntüleri…

'Hızlı ve Öfkeli 8 filminin kamera arkası görüntüleri'video için tıklayın

Son Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu