Sinema Haberleri - Cem Yılmaz ´Arif V 216´ filmi için sürprizlerine devam ediyor!..
Email Şifre

Cem Yılmaz ´Arif V 216´ filmi için sürprizlerine devam ediyor!..
Ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni filmi ´Arif V 216´ için yeni bir yıldız isimle anlaştığını sosyal medya hesabından paylaştı. Cem Yılmaz şarkıcı Mustafa Sandal´la anlaştığını Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafla duyurdu. Böylece ´Arif V 216´ filminde Mustafa Sandal da olacağı belli oldu…

'Arif V 216' filmi için çalışmalarını sürdüren Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından da film ekibine katılan yeni isimlerin duyurusunu yapıyor. Ünlü komedyenin ekibe kattığı son isim Mustafa Sandal oldu.

Cem Yılmaz, elinde filmin senaryosunu tutan Mustafa Sandal'ın fotoğrafına, ´Off be! 'Arif V 216’da Musti! Mustafa Sandal olay´ notunu yazdı.

'Arif V 216 filminin tanıtım fragmanı'video için tıklayın


Yayınladığı fragmanlar ve kamera arkası görüntüleriyle şimdiden çok konuşulacağa benzeyen Arif V 216 filminin kadrosu da şekillenmeye devam ediyor.

'Cem Yılmaz´lı ´Arif V 216´filminin kamera arkası görüntüleri..'video için tıklayın


Cem Yılmaz merakla beklenen filmin oyuncu kadrosuna yeni transfer olan isim ise sevilen şarkıcı Mustafa Sandal oldu. Çekimlerine başlamadan önce büyük bir hızla oyuncu kadrosu tamamlanan ve her oyuncu transferinde yaptığı paylaşımlarla takipçilerini daha da meraklandıran Cem Yılmaz, ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ile de anlaşmaya vardı.
Son Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu