Sinema Haberleri - Azra Akın’ın bu sahneleri çok konuşulur!..
Email Şifre

Azra Akın’ın bu sahneleri çok konuşulur!..
Azra Akın ve Yetkin Dikiceler´in başrolleri paylaştığı ´Her Şey Mümkün´ filminin fragmanı sizlerle. Azra Akın´ın ´ Her Şey Mümkün´ filmdeki yakınlaşma sahneleri film daha vizyona girmeden çok konuşulur. Karmaşık ve komik bir ilişki dünyasını ele alan film yakında sinema salonlarındaki yerini alacak…

İbrahim, kendi küçük dünyasında yaşayıp giden bir tesisatçıdır. Bir gün piyangodan büyük ikramiyeyi kazanır. Uzun bir tatile çıkmaya karar verir. Kaldığı otelde kalan ünlü manken Pelin ile bir aşk yaşamaya başlar. Ancak gerçek göründüğü gibi değildir. İbrahim ünlü bir iş adamına ikizi kadar benzemektedir ve onun yerine geçmiştir.Her şey yolunda giderken Pelin ile İbrahim aşk yaşamaktadır. Bir yanda İbrahim'in geride bıraktığı gerçek yaşamı, bir yanda zengin dünyasını anlatılıyor. Mafya, ihanet, magazin dünyası karmaşası içinde kadınlar ipleri ele alacaktır.

´Her Şey Mümkün´ filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Alper Babayağmur yapıyor.

Romantik Komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Yetkin Dikinciler, Azra Akın, Levent Ülgen, Goncagül Sunar, Mehtap Bayrı, Kaan Girgin, Bahtiyar Engin, Bora Sivri, Umut Oğuz, Tamer Gül ve Haldun Dormen gibi isimler rol alıyor.

´Her Şey Mümkün´ filmi 19 Mayıs´ta sinemaseverlerle buluşacak…

İşte ´Her Şey Mümkün´ filminin fragmanı…

'Her Şey Mümkün Film Fragmanı'video için tıklayınSon Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu