Sinema Haberleri - Madde bağımlılığından kurtulamayınca!..
Email Şifre

Madde bağımlılığından kurtulamayınca!..
Haftanın filmlerinde bu hafta 11 film vizyona girdi. Sinemaseverlere geçen hafta olduğu gibi bu hafta da film şöleni sunuluyor. Birbirinden farklı türde 11 film sinema salonlarındaki yerini aldı. İşte haftanın filmleri: Saplantı, Gerçeğin İki Yüzü, Çılgın Ziyaretçiler 3: İhtilal, Baş Belası, Eski Sevgili, Derinliklere Yolculuk, Çam Yarması, Gamba: Macera Çetesi, 666: Cin Musallatı, Umudun Kıyısında ve T2: Trainspotting…

Saplantı(Unforgettable)

Tessa Connover (Katherine Heigl), uzun yıllar evli kaldığı, ayrıca Lily adında bir kız sahibi olduğu David den (Geoff Stults) boşanmış olmanın etkisinden halen kurtulamamıştır. Üstelik David, nişanlı olduğu Julia yı (Rosario Dawson) eski evlerine getirmiştir. Kıskançlıktan kendini kaybeden Tessa, Julia nın hayatını cehenneme çevirmek için korkusuzca her yolu deneyecektir.

Filmin yönetmenliği Denise Di Novi yaparken oyuncu kadrosunda Katherine Heigl, Rosario Dawson, Geoff Stults, Cheryl Ladd, Isabella Kai Rice gibi isimler rol alıyor.

'Saplantı Film Fragmanı'video için tıklayın


Gerçeğin İki Yüzü(The Last Face)

Yetenekli ve çekici bir doktor Afrika nın çatışma bölgelerinden birinde görevini sürdürmektedir ve bu esnada aynı bölgede çalışan birine aşık olur. Aşk ikisi için de başlamış olsa da aşkı ile son derece tehlikeli olan ve ciddi mesai isteyen işini dengede tutmak bir hayli güç olacaktır. Savaş yıkıntıları arasındaki Liberya da, onları çevreleyen çatışmanın en iyi nasıl çözülebileceği üzerine ortak bir tutkuyla savaşan Miguel ve Wren, ilişkilerini olağanüstü zor koşullarda canlı tutmanın bir yolunu bulmalılardır.

Filmin yönetmenliğini Sean Penn yaparken oyuncu kadrosunda Javier Bardem, Charlize Theron, Adèle Exarchopoulos, Jared Harris, Jean Reno gibi isimler rol alıyor.

'Gerçeğin İki Yüzü Film Fragmanı'video için tıklayın


T2: Trainspotting(T2: Trainspotting 2)

Mark Renton ın (Ewan McGregor) arkadaşlarıyla birlikte kazandığı parayı alıp kaçmasının ardından 20 yıl geçmiştir. Bazı sağlık sorunları yaşayan Renton, uzun süredir yaşadığı Amsterdam dan Edinburgh a geri döner. Burada eski arkadaşları küçük çaplı düzenbazlıklarla yolunu bulan, ayrıca bir bar işleten Simon ve eroin bağımlığından tam olarak kurtulamamış, intiharın eşiğindeki Spud ile bir araya gelir. Geri dönüşüne ikisinin de verdiği tepkiler farklıdır, ancak asıl sorunlar 20 yıldır hapiste olan Begbie nin ortaya çıkmasıyla başlayacaktır.

Filmin yönetmenliğini Danny Boyle yaparken oyuncu kadrosunda Ewan McGregor, Ewen Bremner, Jonny Lee Miller, Robert Carlyle, Anjela Nedyalkova gibi isimler rol alıyor.

'T2: Trainspotting Film Fragmanı'video için tıklayın


666: Cin Musallatı

Korku filmi senaryoları yazarak hayatını kazanan Gürkan, bir gazete haberi üzerine paranormal olayların yaşandığı Fethiye Kayaköy e gider. Burada aliesini kaybetmiş Nihal e kendini psikolog olarak tanıtarak olayın içyüzünü öğrenmeye çalışır. Ancak kendini korku dolu olayların ortasında bulur. Senaryoyu ve işi tamamen bir kenara bırakan adamın artık tek derdi, hayatta kalmak olmuştur.

Filmin yönetmenliğini Fuat Yılmaz yaparken oyuncu kadrosunda Ekrem İspir, Tahsin Dursun gibi isimler rol alıyor.

'666: Cin Musallatı Film Fragmanı'video için tıklayın


Derinliklere Yolculuk(L´odyssée)

Denizci Jacques Cousteau nun (Lambert Wilson) kendisini çok seven eşi Simone (Audrey Tautou) ve iki oğluyla birlikte mutlu bir hayatı vardır. Ancak denizlerin uçsuz bucaksız dünyasını keşfedebilmek için önleyemediği arzusu, onu Calypso adlı eski bir gemiyi alarak denizlere açılmaya iter. Kaptan Cousteau nun ünü arttıkça oğlu Philippe (Pierre Niney) ile ilişkisi daha dalgalı bir hal alacak, ancak Philippe in babasına hayranlığı hiç azalmayacaktır.

Filmin yönetmenliğini Jérôme Salle yaparken oyuncu kadrosunda Lambert Wilson, Pierre Niney, Audrey Tautou, Laurent Lucas, Martin Loizillon gibi isimler rol alıyor.

'Derinliklere Yolculuk Film Fragmanı'video için tıklayın


Eski Sevgili

63 kez ayrılıp barışan bir çifti temel alıyor. 14 Şubat günü yolları tekrar kesişen çift için macera yeniden başlıyor. Barış ve Feride ilk gençlik yıllarında tanışmış bir çifttir. Bu süre zarfından pek çok kere ayrılıp barışmışlardır. En sonunda yıpranmalara dayanamayan çift birbirlerini sevseler de kendi yollarına giderler. Yıllar sonra, talih bir 14 Şubat Günü’nde onları tekrar karşılaştırır...

Filmin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh yaparken oyuncu kadrosunda Tolgahan Sayışman, Bade İşcil, Sadi Celil Cengiz, Mehmet Ulay, Ünal Yeter gibi isimler rol alıyor.

'Eski Sevgili Film Fragmanı'video için tıklayın


Baş Belası

2 gün sonra evlenmeye hazırlanan Asya (Selen Seyven) babasının ricası üzerine Çanakkale ye, bir tanıdıklarının cenazesine gider. İstanbul a dönüş yolunda Can (Çetin Altay) ile karşılaşan Asya için hiç beklemediği maceralar da başlamak üzeredir, nitekim Can sakarlıklarıyla sürekli kendisinin ve etrafındakilerin başlarını belaya sokmayı başarmaktadır. Asya nın da gelinliğini giyene dek başına gelmeyen kalmayacaktır.

Filmin yönetmenliğini Tolga Baş yaparken oyuncu kadrosunda Selen Seyven, Çetin Altay, Yakup Yavru, Mesut Yar, Ender Gülçiçek gibi isimler rol alıyor.

'Baş Belası Film Fragmanı'video için tıklayın


Umudun Kıyısında

İstanbul da yaşayan fotoğrafçı Ufuk (Levent Sülün), hayatı ya da kendini sorgulamaktan kaçınan, daha çok doğa ile ilgili konular üzerine kafa yoran bir adamdır. Daha önce tanıştığı hiçbir kadına benzemeyen Esma (Burçin Abdullah) ile karşılaşması ve sonrasında bu karşılaşmaların tekrarlanması aralarda bir yakınlaşmayı doğurur. Bu sırada sık sık baş dönmeleri ve geçici unutkanlıklar yaşayan Ufuk un beyninde ur olduğu anlaşıılr. Hastanede tanıştığı, kendisi gibi hasta olan genç Umut la olan arkadaşlığı, hayata bakış açısını değiştirecektir.

Filmin yönetmenliğini Haydar Işık yaparken oyuncu kadrosunda Levent Sülün, Burçin Abdullah, Ümit Acar, Gülşah Çomoğlu, Fırat Can Aydın gibi isimler rol alıyor.

'Umudun Kıyısında Film Fragmanı'video için tıklayın


Çılgın Ziyaretçiler 3: İhtilal(Les Visiteurs: La Révolution)

Şövalye Godefroy de Montmirail ve yetiştirdiği şövalye adayı Jacquouille 1793 yılında yaşamaktadır. Zincirlerinden kurtulmak için hileye başvuran ikili, Montmirail ailesinin tehlikeli kaçışına katılırlar. Amaç ise zaman yolculuğudur...

Filmin yönetmenliğini Jean-Marie Poiré yaparken oyuncu kadrosunda Jean Reno, Christian Clavier, Frédérique Bel, Sylvie Testud, Karin Viard gibi isimler rol alıyor.

'Çılgın Ziyaretçiler 3: İhtilal Film Fragmanı'video için tıklayın


Çam Yarması

İstanbul’da yaşayan zengin bir çiftin çocukları olmaz. Evli ve hali vakti yerinde olan bu çift, yetimhaneden bir evlatlık almak isterler. Fakat gelişen sürpriz olaylar onları yetimhanede üç evlat sahibi yapar. Aradan uzun yıllar geçer. Bu ’Çam Yarması’ gibi yapılı evlatlıklar artık yetişkin birer adam olurlar. Ama baba parası yemekten başka bir şey de yapmazlar. Bu adamlar babaları iflas edince çok zor duruma düşerler. Babaları bu tembel ve işe yaramaz çam yarmalarını evden kovar. Bu olay sonrasında üç adamın hayata tutunma mücadelesi başlar. İstanbul’da başlayan hikaye, mafyadan kaçan bu adamların Çorum’daki mücadelesi ile devam eder.

Filmin yönetmenliğini Sefa Özçelik yaparken oyuncu kadrosunda Melih Ekener, Nuri Alço, Yakup Yavru, Ferdi Kurtuldu, Tevfik İnceoğlu gibi isimler rol alıyor.

'Çam Yarması Film Fragmanı'video için tıklayın


Gamba: Macera Çetesi(Gamba: Ganba to nakamatachi)

Hayatında hiç okyanus görmemiş fare Gamba, bu merakını gidermek için arkadaşı Mampuku yla birlikte yola çıkar, ancak suya ulaşamadan kendilerini limanda, gemi fareleri arasında bulurlar. Burada tanıştıkları küçük Chuta, Hayaller Adası ndan kaçmıştır. Adayı istila eden Noroi liderliğindeki gelincik çetesine karşı yardım istemektedir. Gamba cesaretle Chuta ya yardım etmeyi kabul eder, diğer farelerin de onlara katılmasıyla maceralı bir yolculuk ve sonrasında gelecek zorlu bir mücadele de böylelikle başlamış olur.

Filmin yönetmenliğini Tomohiro Kawamura, Yoshihiro Komori yaparken seslendirenler arasında Keiji Fujiwara, Yuuki Kaji, Shûichi Ikeda, Mansai Nomura, Masako Nozawa gibi isimler var.

'Gamba: Macera Çetesi Film Fragmanı'video için tıklayın
İyi seyirler..


Son Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu