Sinema Haberleri - Bu gece onun için sürprizlerle dolu olacak..
Email Şifre

Bu gece onun için sürprizlerle dolu olacak..
Oscar ödüllü oyuncu Reese Witherspoon´un başrolde rol aldığı Home Again´in fragmanı sizlerle. Reese Witherspoon´lu eğlence dolu romantik komedi filmi Home Again fragmanı sinemaseverlerle buluştu. İşte Reese Witherspoon´lu Home Again filminin fragmanı…

Filmde ele alınan konu ise şu şekilde: Alice Kinney yakın zamanda eşiyle ayrılmış olan bir kadındır. Alice, yeni bir başlangıç yapmak için iki genç kızıyla memleketi Los Angeles’a geri dönmeye karar verir. Ancak Los Angeles’ta 40. yaş gününün akşamı kalacak yere ihtiyaç duyan 3 film yapımcısıyla tanışır. Misafir evinde kalmalarına izin veren Alice için sürprizlerle dolu bir gece olacaktır. Alice’in beklenmedik bir şekilde karşısına çıkan yeni ailesi ve yeni romantik ilişkisi, eski kocasının elinde bir çantayla ortaya çıkmasıyla iyice karışacaktır…´Home Again´ filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Hallie Meyers-Shyer yapıyor.

Reese Witherspoon´un başrolde rol yer aldığı ´Home Again´ filminde kendisine Michael Sheen, Lake Bell, Candice Bergen, Nat Wolff gibi isimler rol alıyor.

İşte Reese Witherspoon´lu Home Again filminin fragmanı…

'Home Again Film Fragmanı'video için tıklayınSon Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu