Sinema Haberleri - Burak Özçivit ve Murat Boz´dan hayranlarını şaşırtacak sürpriz
Email Şifre

Burak Özçivit ve Murat Boz´dan hayranlarını şaşırtacak sürpriz
Yakışıklı oyuncular Murat Boz ve Burak Özçivit´in birlikte rol aldıkları ´Kardeşim Benim´ filminin ikincisinin geleceğini duyurmuştuk. Murat Boz ve Burak Özçivit sosyal medya Instagram hesabından ´Kardeşim Benim 2´yi duyurmuştu. Şimdi de Burak Özçivit, ´Kardeşim Benim 2´ filminin vizyon tarihini Instagram hesabından sevenleriyle paylaştı…

15 Ocak 2016 tarihinde gösterime giren ve 27 hafta gösterimde kalıp 2 milyonu aşkın seyirciye ulaşan yapımın devamıyla ilgili müjdeyi, ´Kardeşim Benim´ filminin başrol oyuncuları Murat Boz ve Burak Özçivit kişisel Instagram hesaplarından hayranlarıyla paylaşmıştı.Murat Boz, Burak Özçivit ve Aslı Enver´in başrollerini paylaştığı ´Kardeşim Benim´ filminin ikincisi geliyor. ´Kardeşim Benim 2´ filmi şimdiden sevenleri heyecanlandırmıştı. Ancak ´Kardeşim Benim 2´ filminin ne zaman sinema salonlarındaki yerini alacağı belli değildi. ´Kardeşim Benim 2´nin vizyon tarihi belli oldu.

Burak Özçivit, Instagram’dan yaptığı açıklamada filmin ikincisinin 24 Kasım’da vizyona gireceğini duyurdu. Burak Özçivit´in bu paylaşım Özçivit´in hayranları başta olmak üzere Murat Boz ve Aslı Enver´in hayranlarının heyecanlarını arttırmış oldu.


Son Sinema Haberleri

Eşik
()
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram
Yönetmen : Ayhan Salar, Erkan Tahhuşoğlu
Gençlik Başımda Duman
(Hjartasteinn)
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Dram, Romantik
Yönetmen : Guðmundur Arnar Guðmundsson
Gösterim Tarihi : 16.06.2017
Türler : Komedi
Yönetmen : Ahmet Kapucu